Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyciek oleju -szukam dobrego mechanika


kasia82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam problem ze swoją żabką a mianowicie tydzień temu podczas dużych mrozów mąż odpalił samochód na postoju ,po 10 minutach jak wyszedł pod samochodem była kałuża oleju ,wyłączył silnik .Jak wyszłam po pół godzimy z silnika wyciekł już pozostały olej.Nie odpalałam już samochdu ,następnego dnia rano samochód na lawecie pojechał do serwisu -diagnoza uszkodzona chłodniczka oleju -wczoraj odebrałam samochód z serwisu po wymianie chłodniczki i uzupełnieniu oleju i po przejechaniu 20km oleju pozostało ok 1,5 litra w silniku ,dzisiaj zdjęłam oslone od silnika chłodniczka jest sucha ale silnik ma widoczny wyciek .Poszukuję naprawdę dobrego fachowca który nie będzie robił byle jak .Bardzo proszę o namiary na dobrego mechanika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, michcio28810 napisał:

no właśnie nie wiem ,z tego co udało mi się zaobserwować to widzę że na pewno z silnika ,zrobiłam zdjęcia poniżej link do nich ,gdybym to ja na 100 % wiedziała skąd jest wyciek ,szukam kogoś solidnego ,nie partacza ,kogoś kto fachowo zajmie się samochodem ,jestem 2 właścicielką żabki ,samochód jest dbany wszystko zawsze na czas wymieniane nigdy nie miał lpg  więc mam już dość słuchania że powinnam kupić sobie inny samochód ,jak będzie mnie stać na s6 4.2 taki 10 letni to bardzo chętnie ale innej możliwości nie ma .Albo audi albo autobus-też na A :-)tak więc potrzebuję namiary na dobrego mechanika od silników .

 

https://www.facebook.com/kasia.bielicka.509/photos?lst=100000757067571%3A100000757067571%3A1484463041 na 3 zdjęciu coś tam widać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie swego czasu wywalało olej przez czujnik ćiśnienia oleju bo ponoć jest plastikowy i po jakimś czasie może śię rozszczelnić:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...