Treść opublikowana przez gregoricos
-
Montaż tempomatu w Lublinie
Kolego jedz na ul.Ustronie 32,trzeba czasami poczekać na wizytę ale myśle że warto
-
Nadmierne zuzycie opon
Kolego,jedz na geometrię ,moim zdaniem jest ,,rozjechana,,
-
Audi A6 C7 quattro - kołysze autem
Pomiarem geometrii zajmują śię warsztaty ,które pośiadają specjalistyczne urządzenia pomiarowe, tylko nieliczne zakłady śię tym zajmują,poszukaj w zakładce ,,polecane serwisy,,
-
Audi A6 C7 quattro - kołysze autem
Moim zdaniem ,geometria do sprawdzenia.
-
Opony wielosezonowe Audi A4 B7
Ja od kiedy miałem wystrzał opony podczas jazdy,jeżdżę tylko na wzmacnianych,może moja opinia pomoże Ci w wyborze
-
Akcja serwisowa 70G6 dla A4 i A5 (8W i F5)
Powinni tez zrobić akcje serwisowa dla odklejających śię podsufitek,bo ta przypadłośc chyba każdej B6 dotyczy
-
Tipy; dpy, wydechy w Lublinie
Jest też warsztat na skrzyżowaniu ul.Spółdzielczośći Pracy z Lubartowską,wjazd od ul.Technicznej
-
Zakład zajmujący się wydechem
Koledzy wie ktoś może jak ten tłumnik jest zbudowany?mój brat jest spawaczem może by to ogarnął bo u mnie tez powoli śię kończy środkowy tłumnik
-
Skradzione
tylko taka kara by odstraszyła od tego procederu
-
Zapaszki do auta
California LA Jolla Lemon,jak dla mnie "the best"
-
Jakie zwieszenie? + Sprężyny
musisz zdemontować koło?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w rodzinie" audimaniaków"?
-
A4b6 1.8T BFB Quattro
Gratulacje słusznego zakupu i bezawaryjnośći?
-
swap na 320 brak hamulców
Jeżeli podczas tej wymiany i potem odpowietrzania płyn hamulcowy był w zbiorniczku,to pompa niepowinna śię zapowietrzyć.
-
Swap hamulcy, problem
Witaj, w temacie '' Hamulce '' jest dobrze obeznany kolega DEV,może Ci coś podpowie na forum ,jeżeli nic nie napisze to zatelefonuj do Niego napewno nie zostawi Cię z problemem.?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Kolego
-
Kara więzienia za cofanie licznika - nowa ustawa w Polsce.
cytując "wieszcza" ciemny lud wszystko kupi
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
-co będzie skutkowało częstą naprawą lub wymianą tylnego zderzaka
-
Spryskiwacze szyb i reflektorów S4 b5
Witaj,odnośnie pkt.2 sprawdz przewód szczególnie w miejscu klapa -nadkole,umnie w tym miejscu było peknięćie i było słabe ćiśnienie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj,2.0 to ALT
-
Skradziono BMW M3 E92. Nagroda 10000zł za pomoc.
Witam,wspólczuję Ci kolego,a tak z innej beczki mogła by "dobra zmiana"przepchnąc po nocy jakąś ustawę ,która by coś dała dla zwykłych ludzi,aby nikomu nie przyszło do głowy ukraść komuś auto czy cokolwiek
-
hamulce do B7
Dzięki za odpowiedz ,to mnie uspokoiłeś
-
hamulce do B7
-kolego DEV,czy po tym frezowaniu, ile nagłych hamowań wytrzyma ten zaćisk?czy miałeś kiedyś reklamację powodowaną frezowaniem?
-
DP zamiast kata
Kolego,napisz do Galetto, On Ci profesjonalnie wyjaśni co i jak,ja z Nim tydzień temu zrobiłem wydłubanie kata i auto odpycha śię jak nowe
-
Lakiernik - polećcie kogoś
To bylo ponad rok temu,czekałem kilka dni na wolny termin,podmalowywany był tylny błotnik,byc może na grubsza robotę trzeba dłużej czekac, ale facet jest słowny i rzeczowy,pełna profeska