bastiv40

Ostatnie wizyty

271 wyświetleń profilu
    1. bastiv40

Tutaj dostajemy tego jeszcze więcej.
    2. bastiv40

Dla mnie tak. Może nie jakoś znacznie, ale jednak.
    3. bastiv40

Deadpool 2 miazga. Świetna rozrywka - mnóstwo humoru i akcji, ale także więcej brutalności niż w pierwszej części. Ścieżka dźwiękowa również zacna. Zdecydowanie polecam.
    4. bastiv40

Przy 5-0 nie było wątpliwości, ale te 2 gole Romy zasiały odrobinę niepewności co do losów tego dwumeczu, szczególnie mając w pamięci poprzedni mecz w Rzymian u siebie. Ciekawe, ciekawe. No i kapitalny w tym sezonie Salah. Ciekaw jestem czy to jednosezonowy wybryk w stylu Mahreza czy w stylu Kane'a (żeby było wiadomo o co chodzi - tak wieszczono po jego pierwszym sezonie).
    5. bastiv40

Można zamieniać.
    6. bastiv40

Same ustawki.
    7. bastiv40

Karny słuszny. Nie ma znaczenia czy to 1 czy 93 minuta. Buffon zamiast wyładowywać się na arbitrze powinien zachować się tak w stosunku do Benatii - to tylko i wyłącznie wina Marokańczyka i jego złego ustawienia.
    8. bastiv40

Niby Klopp po meczu mówił, że to nic takiego, ale zobaczymy. Byłaby to ogromna strata dla The Reds.
    9. bastiv40

Jasne, po to są sparingi i jakoś daleko idących wniosków nie ma co wysnuwać. Ale też masz racje - jeśli chodzi o personalia jak i dyspozycję - w tych meczach zabrakło i ludzi i formy u niektórych. I tak można wejść w dyskusję na zasadzie "co by było, gdyby"... Na pewno też trwający sezon klubowy powoduje jakieś ograniczenia i wpływa na dyspozycję poszczególnych piłkarzy i w pewnym stopniu zaangażowanie i koncentrację. Najważniejsze, żeby w Rosji wszystko zagrało.
    10. bastiv40

Też odnoszę takie wrażenie. Moim zdaniem eksperyment nieudany i mam nadzieję, że Nawałce nie przyjdzie do głowy forsowanie takiego ustawienia na mistrzostwach.
    11. Pod poniższym linkiem można znaleźć przydatne informacje. Dla zainteresowanych wyjazdem jak znalazł. https://www.podstadionem.pl/bilety-mistrzostwa-swiata-2018-poradnik.html
    12. bastiv40

Też poproszę.
    13. bastiv40

Dzisiaj przy okazji meczu Realu z PSG będziesz miał okazję go posłuchać. Co do spotkania Spurs z Juve. Można chyba stwierdzić, że był to mecz godny tych rozgrywek. Juventus będzie musiał się otworzyć, co może zwiastować dobry mecz w rewanżu. A City? Już przed meczem było wiadomo, że zameldują się w ćwierćfinale.
    14. bastiv40

Na odpalonym ciężko odkręcić do końca, bo dosyć dużo wyrzuca. Jeszcze taka obserwacja - po odkręceniu korka po jeździe i po odpaleniu po nocy czy dłuższym postoju nic nie telepie, obroty są (czasem malutkie wachanie) równe. Bez odkręcania telepie całym samochodem przez kilka-kilkanaście sekund.
    15. bastiv40

Po wyłączeniu silnika i odkręceniu korka poziom płynu nieco się podnosi, ale nie jakoś raptownie. I słychać przelewanie.