bastiv40

Ostatnie wizyty

346 wyświetleń profilu
    1. bastiv40

Dziś pierwszy mecz pod wodzą nowego selekcjonera. Osobiście nie nastawiam się na jakąś świetną grę z naszej strony. Nie spodziewam się też zwycięstwa. Mam jedynie nadzieje, że Brzęczek dobrze spożytkuje ten mecz (a także kolejne) i uda się wykrystalizować najlepszą możliwą kadrę.
    2. bastiv40

Konkretna odpowiedź, dzieki Bart.
    3. bastiv40

Tak, chciałbym założyć opcję najbardziej pesymistyczną.
    4. bastiv40

Witam. Nigdzie nie znalazłem konkretnej informacji na temat kosztu remontu wyżej wymienionego silnika. Ogólnie szukam jakiegoś używanego motoru z możliwością sprawdzenia, ale takich ofert jak na lekarstwo. Jeśli nie uda się niczego znaleźć prawdopodobnie zdecyduje się na remont. Stąd pytanie ile taka operacja, zrobiona tak jak należy, może kosztować? Co wymienić, co zrobić? Na jaki czas całego zabiegu się nastawić?
    5. bastiv40

Zauważcie, że ta okładka jest z 2003 roku.
    6. bastiv40

Czekam z niecierpliwością!
    7. bastiv40

Tak, dokładnie te.
    8. bastiv40

Wydaje mi się, że uwzględnił zniżkę, o której wspomniał. Mój post nadal aktualny:
    9. bastiv40

Panowie, małe pytanie/prośba. W Chorwacji w najbliższym czasie mnie nie będzie i czy ktoś z obecnie wczasujących lub ktoś, kto się wybiera w niedalekiej przyszłości byłby tak uczynny i był w stanie kupić kilka butelek Ożujsko (2-6, tych dużych), a po powrocie je wysłać? Oczywiście pokrywam koszty produktu, przesyłki (jeśli ktoś nie jest z Lublina lub okolic), a także dorzucę coś ekstra za fatygę.
    10. bastiv40

Na swoim przykładzie mogę ci powiedzieć, że sama płukanka może nie pomóc. Po zakupie auta miałem problem z ciśnieniem oleju (czerwona ikona na fisie po dłuższej jeździe), ale trochę gonił mnie czas i zrobiłem samą płukankę. Niestety to nie pomogło i bez zrzucania miski się nie obyło. Dlatego polecam zrzucać miskę bez patrzenia na "10 krotnie mniejszy koszt płukanki" i mieć spokój.
    11. bastiv40

Zdejmij wąż od intercoolera i zobacz czy nie ma w nim zbyt dużo oleju.
    12. bastiv40

Tymi sparingami bym się nie sugerował za bardzo. Przed Euro porażka z Holandią 1-2 i 0-0 z Litwą, a na turnieju nie było źle. Więc dopiero mecz z Senegalem pokaże na co możemy liczyć.
    13. bastiv40

Tutaj dostajemy tego jeszcze więcej.
    14. bastiv40

Dla mnie tak. Może nie jakoś znacznie, ale jednak.
    15. bastiv40

Deadpool 2 miazga. Świetna rozrywka - mnóstwo humoru i akcji, ale także więcej brutalności niż w pierwszej części. Ścieżka dźwiękowa również zacna. Zdecydowanie polecam.