-
Czy warto kupić zregenerowaną głowicę do Audi A4 B6 1.8T?
- Klimatyzacja w Audi A4 B6 działa od 3k obrotów
Dławik wymieniony , osuszacz nie wiem . Sprężarka stara była jeszcze na gwarancji i wsadzili drugą- Klimatyzacja w Audi A4 B6 działa od 3k obrotów
Wymiana sprężarki załatwiła sprawę z chłodzeniem na biegu jałowym . Temat do zamknięcia .Barto_nik obserwuje zawartość Katalizator bez wkładu brzmienie , Klimatyzacja w Audi A4 B6 działa od 3k obrotów , Czy warto kupić zregenerowaną głowicę do Audi A4 B6 1.8T? i 1 inny- Klimatyzacja w Audi A4 B6 działa od 3k obrotów
Witam , mam problem z klimatyzacją tego typu że na biegu jałowym nie chłodzi pokazuje 5 bar cieśnienia w vcds , po dodaniu gazu do 3k ciśnienie rośnie do 10 bar i chłodzi, co może być tego przyczyną ? Klimatyzacja była sprawdzana czynnik jest Wentylatory się kręcą po uruchomieniu silnika ale podczas testu vcds wentylatory się nie załączają , test robiony na zapłonie- Czy warto kupić zregenerowaną głowicę do Audi A4 B6 1.8T?
Witam, zakładał ktoś może głowice od JACEK PAŁKA - regeneracja głowic / szlif głowic / z Sosnica , ma ten Pan kilka pozytywnych opinii pd posiadaczy 1.8t na Google i tak się zastanawiam czy miał ktoś styczność z tym tematem- Katalizator bez wkładu brzmienie
Środkowy wydech masz na aucie ?- Kiedy się ochłodziło, ciężko wchodzi drugi bieg
Gdy silnik zgaszony wcisnę sprzeglo biegi ładnie wchodzą, gdy odpalę auto i na luzie dwójka ładnie wchodzi zacznę jechać , dopóki się nie zagrzeje to ta dwójka wchodzi jakby chciała a nie mogła . Spróbuję może z tym olejem pierwsze- Kiedy się ochłodziło, ciężko wchodzi drugi bieg
Pamiętasz jaki olej lałeś? U mnie tylko gdy zimno dwójka wchodzi na dwa jakby wrzucę i muszę dociągnąć inaczej nie wskoczy , zgrzytów nie ma ale trzeba coś z tym zrobić, gdy ciepło problemu nie ma . Olej obecnie zalany motul . Szukać oryginalnego VW ?- Katalizator bez wkładu brzmienie
Takiej odpowiedzi potrzebowałem, dzięki:D- Katalizator bez wkładu brzmienie
Katalizator bez wkładu jest głośniejszy w porównaniu do dp ?- Katalizator bez wkładu brzmienie
Jeżeli byłby głośniejszy wsadziłbym środkowy. Tylko teraz jak go dobrac ? Wsadzić jakiś z tego modelu o średnicy rury która idzie wzdłuż ?- Katalizator bez wkładu brzmienie
Jeżeli w środku nie słuchać to do zaakceptowania . A jako że nie mam środkowego wydechu to jeszcze bardziej było by slychac ?- Katalizator bez wkładu brzmienie
Witam Szukałem trochę na forum ale wiele nie znalazłem z tego co chciałbym. Mam w planie zdemontować katalizator wybebeszć go i założyć i chciałbym żeby dźwięk wydobywający z wydechu się nie zmienił. I tu mam pytanie jest ktoś kto ma tak ? Zmienia się dźwięk podczas przyspieszania ? Po puszczeniu gazu ? Trzeba rurkę o mniejszej średnicy wspawać w puszkę po katalizatorze żeby było ok ?- a4b6 1.9tdi odcina turbo powyżej 3500 tyś obrotów
Jest błąd 17965 regulacja cisnienia doładowania Węże niby są ok , podczas jazdy na wyskich obrotach auto nagle odzyskało moc ciągnęłodo końca , błęd znikł za jakis czas znowu odcina przy 3,5k- a4b6 1.9tdi odcina turbo powyżej 3500 tyś obrotów
http://vaglogi.pl/log-001_004_CKaDac.html - Klimatyzacja w Audi A4 B6 działa od 3k obrotów
Barto_nik
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta