Treść opublikowana przez gregoricos
-
Lakiernik - polećcie kogoś
Tak,dlatego polecam,usługa wykonana wzorowo ,bez zastrzeżeń,cenowo też jest korzystnie.
-
Lakiernik - polećcie kogoś
Lublin ul.Jarmarczna 47 ,godny polecenia zakład lakierniczo blacharski.
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
,a tak swoją drogą,to wydech na dwa kominy jak dla mnie też wygląda super,życzę cierpliwośći byćmoże będzie nagrodzona
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
Prawdopodobnie będziesz muśiała wrućić do Swojej wersji,lub zrobić swap na 1.8T
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
No to żeczywiśćie tródno zawyrokować o przyczynie,ale jeżeli przed wymianą było dobrze,a wszystko zmieniło śię na gorsze po wymianie z 1.8T,to chyba tu leży przyczyna, a może tłumiki przeznaczone do 1.8T,nie sa kompatybilne z 2.0 ,może ktoś bardziej obeznany w temacie wydechu coś jeszcze Ci doradzi
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
Jeżeli jest jak piszesz,to ewidentnie jest czymś przytkany
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
Mechanik prawdopodobnie ma rację,i raczej bez podmiany środkowego tłumika śię nieobejdzie,spróbój zapytać na autozłomie czy istnieje możliwość kupna z gwarancją rozruchową
-
Zacisk tylny audi a4b6 avant
Witaj,z tego co wiem przeglądając często forum,jest kolega z Pomorza o nicu DEV,który między innymi regeneruje zaciski hamulcowe.
-
Dziwne skrzypienie
U mnie te objawy ,skutkowały awarią łożyska koła.
-
Zapytanie
Witam,czy dolny wąż od chłodnicy który idzie do termostatu przy temperaturze silnika 90 Celsjusza ma byc zimny czy lekko gorący?Szukam przyczyny wyrzucania płynu ze zbiorniczka wyrównawczego.
-
Butla 55 czy 67
ja mam 72 l ,w bagażniku płasko jak na stole
-
Ankieta na temat odzieży - ważne!
Także wysłałem
-
Butla 55 czy 67
Witam,warto dopłaćić do większej butli,bo poza granicami Polski LPG nie jest tak popularny jak u nas i nie na każdej stacji paliw zatankujesz gaz i bywa że trzeba dobrze śię oszukać żeby znależć stację z LPG
-
wyciek oleju -szukam dobrego mechanika
U mnie swego czasu wywalało olej przez czujnik ćiśnienia oleju bo ponoć jest plastikowy i po jakimś czasie może śię rozszczelnić
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w Rodzinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj kolego;mam pytanie ile kosztowało Cię sprowadzeniesamochodu/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Grzegorz jestem z Lublina posiadam Audi A4 silnik 1.6 101 KM. rocznik 1995 przebieg 145tys. KM.