Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dr4gonix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z góry dzięki mistrzu WAUZZZ8DZWA180200
  2. Dzisiaj jadę po koła, kuszą Contintental, ale są z niższym indeksem prędkości, proszę o pomoc w wyborze. Raczej vmax to czasami 180 na A2 jak są warunki., do wyboru: 1. DUNLOP WINTER SPORT 5 205/55R16 91H - 1092 zł 2. GOODYEAR ULTRAGRIP 9 205/55R16 91H - 1150 zł 3. CONTINENTAL WINTERCONTACT TS 860 205/55R16 91T - 1200 zł 4. CONTINENTAL WINTERCONTACT TS 860 205/55R16 91H - 1360 zł najbardziej chyba mi podchodzi opcja 1 i 3, 4 przekracza budżet a 2 wydaje mi się, że Dunlop zaoferuje to samo w ciut mniejszych pieniądzach. Dość dynamicznie jeżdżę jak to 1.8 TQ, ale tylko jak są warunki, nie kręci mnie slalom pomiędzy samochodami z wyższymi prędkościami jazdy troszkę po mieście po zakupach, większość przebiegu to trasa na wioskę
  3. 15 nie wejdzie przez zaciski z s4/a8 ? a co do 1000 polecasz przy podanym rozmiarze ? Jak się uda to wezmę Dunlop Winter sport 5 I spokój, około 1200 zł i z 3-4 sezony może przeżyją ?
  4. Panowie czasu coraz mniej, szukam opon do swojej czarnuli, budżet niestety w tym sezonie ok. 800 zł, ale tak to jest zapomnieć m.in. o "drobnej" racie za OC i gromadce części do fury ^.^ Zastanawiam się nad Sava Eskimo S3+ i GT Radial, chciałem Dunlopa Winter Sport 5, ale raczej nie wyrobię i obecne kapcie już słabe ;/ Jeden znajomy poleca chinole typowe, drugi Tigar o którym mało kto słyszał i już sam nie wiem co brać, bo jednak myślę, że nowe będą lepsze, niż kilkuletnie używane. 205/55/R16 A4 B5 Quattro Za wszelkie opinie z góry serdecznie dziękuję
  5. Póki co z RTS jestem zadowolony, z 15k km chyba zrobiłem dopiero, cicho i chyba za wcześnie, żeby luzy badać:-) Jedynie po myjni dwa razy piszczały, ale koledze rouville piszczał cały żywot :-P Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  6. Ode mnie wziął 100 zł, ale z reguły 300-400 zł około. Zbieżność w polecanym warsztacie na niby dobrej maszynie 60 zł od osi (w quattro tył też się robi).
  7. Febi podobno pakowacz, bierz rts Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Kolega zgubił sworzeń z zestawu rouville, dobrze, że jechał powoli, bo mogło się źle skończyć, założył drugi raz to samo co moim zdaniem było błędem, a nie wiem czy 50 tysięcy zrobił na tym zawieszeniu. Brałbym rts a jak z najniższej pólki to skv. Póki co jestem mega zadowolony ciszą i trzymaniem w wirażach:-) Wysłane z mojego HUAWEI MT7-L09 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.