Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P


Buszek

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4/S4 2,5TDi V6

Wyposażenie:

*chromy all

*elektryczne szyby

*elektryczne lusterka

*klima

*Navi+

*ciemne szyby tył

*system nagłośnienia BOSE

*fotele kubełkowe

*zawias 1BE

*itp itd :tongue4:

Planowane:

*jakieś ładne alu na wiosnę są avus 17" i czekają na oponki :decayed: Dzięki Wielkie Szymas (za fele) i Patrykbor (za znalezienie) :notworthy:

*ściema bocznych przednich szyb

*jak pozwolą fundusze body S4 (tzn pozwola ale czasowo nie wiem kiedy :polew: )

*ostatecznie jakiś dobry wydech

----------------------------------------------------------------------

Było na zimówkach 195/65/15:

a6a17c8a8fe096d6m.jpg 610d5e8a6a7cd9d8m.jpg 1bb56c6858e66e94m.jpg eeb7678393660e63m.jpg f120e3a8f8b9ebe2m.jpg

Marzec-Kwiecień wymiana wahaczy na Lemfordery:

3b8b173020af4154m.jpg

Kwiecień nowe fele 17" 7,5J czekaja na oponki jeszcze (fotka komem więc wrzucę lepsze jak już beda na aucie :decayed: )

810767f994273ea4m.jpg

Jest na letnich 225/45/17:

929339ab358048bcm.jpg af5591401a10e9e7m.jpg 9de2219021f94231m.jpg

Ale powiem wam, że jak ktoś pojezdzi troche na 17" to juz sie małe robią :polew: wrzuciłoby się 18" tylko nasze drogi ;( Teraz kilka problemow z zapowietrzaniem jest, zalatwi sie to i bede sie rozgladal za body s4, albo wczesniej jakis wydech :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna perełka :)

Tylko zdejmij ten znaczek S4 i obowiązkowo zakładaj jakiś :kox: felunek 18" na wiosnę, no ewentualnie ładne 17" ale powiedz tacie że na 18" nie ma tragedii i można śmiało jezdzić a wygląd będzie :kox:

Środeczek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, navi w B5 to rzadkość :)

Zrób jeszcze fotki środka bo mało widać jakie masz fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie :good:, zmienicie kólka i autko nabierze jeszcze lepszego wyglądu, szkoda tylko że musisz go dzielić z ojcem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, pięknie, autko lux, ale te kołpaczki to mi się nie podobają :thumbdown: Już bym wolał czarną stalówkę :decayed: Poza tym znaczki od Ski sio i masz furkę kox :good: Masz ori xenon w tych lampach? Jeśli nie to ładuj HIDa lub ori przetwornice bo masz spryski w zderzaku, które aż proszą Cię o to żebyś założył xenon :naughty::good: Ładna maszyna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no szkoda ze musze dzielić.. tata sie upiera przy felgach 16" :wallbash: ja tez myślałem właśnie 17" minimum :tongue4: jeśli chodzi o fotele to kubełki są żadna rewelacja bez skóry tylko kupiliśmy pokrowce ciemne, a lampy powiem szczerze ze nie wiem jakie są bo te okrągłe świeca na jasno tak biało a środkowe lekko na żółto i te chcemy wymienić na ksenony. Zdjęcia robiłem wczoraj i sie ciesze ze zdążyłem i tak bo 5 min później zastał mnie śnieg i mamy biało w e-gu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci maTi_a4 ze tym czy ktoś objedzie to sie nie martwię bo to nie środek to ścigania sie tylko do jeżdżenia :tongue4: . A tacie sie podobają te naklejki i chyba nie zdejmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New dodatki :decayed: :decayed: Wielkie dzięki dla Patrykbor za znalezienie oferty bo ja jak zwykle zasypiam :polew: i dzięki dla Szymas za taka ofertę i felgi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New dodatki :decayed: :decayed: Wielkie dzięki dla Patrykbor za znalezienie oferty bo ja jak zwykle zasypiam :polew: i dzięki dla Szymas za taka ofertę i felgi :decayed:

:embarrassed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ Felgi to konkret Buszek dałeś :kox:

a z tym Tatą to nie przesadzajmy... kolega na spoty sam przyjeżdża :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...