Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi też ale takiej z 94 :polew:

a mi 2002 :kox: :kox: :kox: :kox:

pewnie materiał jak w B6. ale może jak byś dorezał potrójny blutocz to by się nie łuszczyły [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:34_________________________________________________

Choye wam sie łuszczą ... :decayed: Poki mam jezdzace b5 i b6 to moge na dwa fronty a wy wypier$%ac do swojego obozu :D

te kup se bańkę oleju do 3,0 :gwizdanie: i już idę na stare śmieci, powk****am was na wiosnę bo wpadnie b6 z 7 blutoczami ale b5 się nie pozbywam :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

... w B6 nic nie psuje,to z nudów montuje się blutocze. :cool1:

Opublikowano
... w B6 nic nie psuje,to z nudów montuje się blutocze.

w b6 widze tylko dwie opcję 1,9tdi albo 1,8t i oczywiście masa blutoczów

Opublikowano

no co ty ,B6 ma szeroką gamę silników o 1.6 do 4.2 w tym V6 i V8 :cool1::decayed:

Opublikowano

ten temat bardziej na kupe.eu pasuje , tam uwieeeelbiaaaaają plagiaty :tongue4:

no co ty ,B6 ma szeroką gamę silników o 1.6 do 4.2 w tym V6 i V8 :cool1::decayed:

i zaden nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kupię 4,2 (miałem w S6) "nie jedzie" za to kupię sobie beczkę oleju i bedę trzepał się na dźwięk silnika bo nic innego sobą nie reprezentuje

Opublikowano

no co ty ,B6 ma szeroką gamę silników o 1.6 do 4.2 w tym V6 i V8 :cool1::decayed:

i zaden nie jedzie :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty lepiej sprawdź czy masz 2 takie same turbiny :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:49_________________________________________________ Ty masz jedną,pewnie większą niż fabryczna była,żeby się dało autobus wyprzedzić :naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:51_________________________________________________aju tu się postów nie kasuje :polew: :polew:
Opublikowano

:kox: dopiero przeczytałem że do moskala pijesz :wink4:

ja mam dwie turbiny te same w allroadzie, zresztą ponad 300koni jest :kox:

a w TDI mam jedną... jakąś z jakiegoś gnojowoza, może z autobusu albo ciągnika

Opublikowano

dwaipółtedi nawet bez turbiny pojedzie :decayed:

Opublikowano

dwaipółtedi nawet bez turbiny pojedzie :decayed:

pojedzie pojedzie.... po nowe wałki najczęściej :wink4::naughty:

Opublikowano

dwaipółtedi nawet bez turbiny pojedzie :decayed:

pojedzie pojedzie.... po nowe wałki najczęściej :wink4::naughty:

stary tekst kolesia z b5 1.9. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
stary tekst kolesia z b5 1.9.

może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem :wink4:

dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle

Opublikowano
stary tekst kolesia z b5 1.9.

może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem :wink4:

dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle

trza było w B6 szukać :naughty:

Poważnie,to szału niema,ale biedy też nie :wink4:

Opublikowano
stary tekst kolesia z b5 1.9.

może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem :wink4:

dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle

trza było w B6 szukać :naughty:

miałem tylko 30tyś więc b6 odpadało, nie lubię "okazji"
Opublikowano
stary tekst kolesia z b5 1.9.

może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem :wink4:

dobra pass z 1,9 vs 2,5 bo sam lubię 2,5 i chiałem 2,5 ale były same sztrucle

trza było w B6 szukać :naughty:

miałem tylko 30tyś więc b6 odpadało, nie lubię "okazji"

ja szukałem 1.9Q s-line fajny z Poznania,za ogromne pieniądze i tak poszedł mi z przed nosa więc pojechałem do DE,a euro wyje*ało tak do góry,że dałem sobie spokój. Jest co jest,jeździ więc niema co się wczuwać. ;)

Opublikowano

ja albo 1,8tQ albo 1,9tdi ośka na wiosnę z B6 wybiorę :>

a tymczasem :hi:

Opublikowano

ja albo 1,8tQ albo 1,9tdi ośka na wiosnę z B6 wybiorę :>

a tymczasem :hi:

Zauważyłem,że 1.8t nie jest zbyt długo w rękach tego samego właściciela zwłaszcza z koksowane...

Też spadam :hi:

Opublikowano

ja albo 1,8tQ albo 1,9tdi ośka na wiosnę z B6 wybiorę :>

a tymczasem :hi:

i słusznie :naughty:

:kox:

Opublikowano
może i stary ale każde 2,5 wciągałem nosem wink4

1,5 tyg temu u rogala 2,5 wypluło 195 Km i 403Nm....

wiec nie kazde :decayed:

Opublikowano

10 stron??? :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.