Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sE. Jakos sie odpycha ale bez rewelki. Generalnie mojemu jeszcze cos chyba dolega bo 220 ps to on nie ma ;) Ale nie mam sie jak wpaic bo rozwalilem mojego antycznego lapka o podloge :decayed:

Stonaaa bylo pic tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb zgapiacz :kwasny::decayed:

A tak wogóle to tworzycie plagiat jak choooj :thumbdown

itd...

Panowie z Batalionu chyba dawno nie widzieli pierwszej strony swojego jedynego słusznego i oryginalnego projektu: :tongue4:

Jako ,że B5 jest magicznym kondonem , a zrobione z gustem i kultowym stylem, powodują szybsze bicie serca , pozwoliłem sobie ściągnąć od ziomów z US , pomysł utworzenia elitarnego Klubu dla posiadaczy Audi A4 B5 .

Pozdrawiam. :>

Na zlocie w Bukowinie zapraszam na kreske zobaczymy czy twoje B6 da rade mojemu staremu kondomowi B5 , ulica zweryfikuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie rozumiem co to ma do tematu mojego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie w Bukowinie zapraszam na kreske zobaczymy czy twoje B6 da rade mojemu staremu kondomowi B5 , ulica zweryfikuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Na razie dojezdzij calo do tej Bukowiny... :witch1:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don moskalito vel parowa nie przeczytal ze zrozumieniem a ze czlowiek impulsywny od razu chce walki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co to ma do tematu mojego posta?

kompletnie nic

Na razie dojezdzij calo do tej Bukowiny... :witch1:

:kox:

ty sie nie martw , srednio co równy rok rozbijam wiec do BT powinienem dać rade , moze zdąze zahaczyć o letni :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie mi czy jest możliwość przełożenia samego dolnego elementu ze zderzaka s-line do normalnego ???

1250007334[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 16:30_________________________________________________i czy zderzak z avanta czymś się różni od sedanowego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam spojler można przełożyć, góra jest taka sama, zderzak avanta jest inny niż sedana - nie pasują. Avant jest chyba dłuższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś ma możliwość sprawdzić ile ten sam spojler kosztuje w ASO ???

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=6.0

W podklejononych postach masz cennik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol Nazwa Cena EUR Rabat% RG Netto EUR Netto PLN VAT% Brutto PLN Waga KG

8E5807521GGRU SPOILER 137,00 1% VW.08 135,63 553,37 22% 675,11 1,69

Według Getem.pl, polecam, ja tam zamawiałem całego s line, bardzo szybka realizacja i chłopaki profesjonalnie podchodzą do sprawy, no i ceny też niezłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupowałem wszystko, oni importują z ASO. Ale z resztą 900zł to coś przesadziłeś Flyer bo ja tutaj byłem w Irlandii u siebie i mi powiedzieli, że 190 euro i nie mogą dać zniżki nawet bo to w ogóle niechodny towar i trzeba z Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupowałem wszystko, oni importują z ASO. Ale z resztą 900zł to coś przesadziłeś Flyer bo ja tutaj byłem w Irlandii u siebie i mi powiedzieli, że 190 euro i nie mogą dać zniżki nawet bo to w ogóle niechodny towar i trzeba z Niemiec

moj blad, ja placilem chyba cos kolo 760 po znizce pracownika ASO.

190EUR to jakby nie patrzec prawie 800 ;)

aktualna cena w PL ASO to 780.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ogółem to tutaj jest wszystko droższe w porównaniu do aso w Polsce. Moim zdaniem tak czy inaczej getem ma bardzo dobre ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandia to ogólnie dziwny kraj.

co tu o Polsce powiedzieć ? :sick3:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 23:18_________________________________________________jakby ktoś cokolwiek słyszał o zderzaku s-line (bezrurkowym) wystawionym na sprzedaż, z góry dzięki za info :wink4: bo za takim po dzisiejszej przygodzie z czeskim taksówkarzem się rozglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...