Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm sama dokładka... +100zł wysyłka, gdyby nie było tego wgniecenia może bym łyknął ale myślę że to trochę za dużo, jak za samą dokładkę, poszukam jeszcze i pomyślę :wink4:

Opublikowano

mozesz zadzwonic i rzucic 350zl moze sie zgodzi :gwizdanie:

Opublikowano

mozesz zadzwonic i rzucic 350zl moze sie zgodzi :gwizdanie:

dzwoniłem zgodził się na 500zł już z przesyłką... troche za dużo moim zdaniem...

Opublikowano

i tak, i nie, rzadko sie trafiaja dokladki do sedanow na allegro.

Opublikowano

i tak, i nie, rzadko sie trafiaja dokladki do sedanow na allegro.

kolega Jarol kupił zderzak kompletny z czujnikami Parkowania razem z wiązkami również do sedana za 450... także jest to różnica.

Opublikowano

tylko, ze na taka okazje to mozesz polowac nastepne pol roku :D

Opublikowano

tylko, ze na taka okazje to mozesz polowac nastepne pol roku :D

zima idzie więc póki co mi się zbytnio nie spieszy :)

Opublikowano

a ten zderzak sprzedaje kolega z forum :naughty:

Opublikowano

a ten zderzak sprzedaje kolega z forum :naughty:

a więc spytaj kolegi czy nie przewiduje jakiegoś rabatu w ramach klubu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam walcze z wachaczami :) Wiedzialem ze przod do roboty ale wyszedl jeden kwiatek :decayed: W sumie z 8 wachaczy 2 mialem ok :decayed: Do tego uwalone lozysko prawe i przegub a zamiast sruby na przegubie spaw :shocked::polew: Zamiast kupowac nowe wszystko na co mnie w tej chwili nie stac przypolowalem u znajomego za 500 zl dwie kompletne zwrotnice z ori wachaczami lem + przegub. Widac ze auto na nich za duzo nie jezdzilo :) Wachacze bez luzow , gumy idealne...

A wy co rezacie ? :decayed:

Opublikowano

Ja tam walcze z wahaczami :) Wiedzialem ze przod do roboty ale wyszedl jeden kwiatek :decayed: W sumie z 8 wahaczy 2 mialem ok :decayed: Do tego uwalone lozysko prawe i przegub a zamiast sruby na przegubie spaw :shocked::polew: Zamiast kupowac nowe wszystko na co mnie w tej chwili nie stac przypolowalem u znajomego za 500 zl dwie kompletne zwrotnice z ori wahaczami lem + przegub. Widac ze auto na nich za duzo nie jezdzilo :) wahacze bez luzow , gumy idealne...

A wy co rezacie ? :decayed:

nic nie robią, bo co tu w takich świeżutkich autkach rezać :mysli: :>

Opublikowano

A ja rysuję samochód, nie wierzcie dokładanym "sz"ujnikom parkowania Valeo...

Opublikowano

A wy co rezacie ? :decayed

Wymieniłem, tarcze, klocki, płyn, przegub i to chyba koniec na ten rok, oby następny był lepszy :wink4:.

O! i jeszcze założyłem sexi 15" zimówki :kox: :kox: :kox:...

Opublikowano

Na moim też już zimówki 16-tki.Wymyty,odkurzony i w garaż :decayed:

...w tygodniu jeszcze prany cały środek będzie.

Zamówiłem plastiki do wymiany,osłona głośnika i pokrętło świateł.

W sobotę wymienię i może w końcu sprawdzę ten moduł dla Bartka...

Aczwórką,jeździ teraz tylko sama Gosia na zajęcie do Akademii Morskiej w Gdyni.

Gdybym go chciał sprzedać,to mógł bym śmiało napisać trzeci w rodzinie,jeżdżone przez kobietę w łikendy :decayed: :decayed:

Opublikowano

U mnie póki co poszły

- płyny ekspoatacyjne, tarcze, klocki, rozrząd, filtry,

- Regulator (termostat),

- czujnik G62

- felgi z Ronali 17" na 17" łopaty od TT

- chromy idą w czerń,

- lampy zostały pomalowane na czarny mat,

- pielęgnacja skór i środka,

- z zewnątrz auto zaczęło być myte jak należy i czym należy..

- brandy klubowe

- oznaczenia z klapy poszły do garaży

O planach napiszę jutro :decayed: Bo film odpalam :evil::decayed:

Ogólnie to niezły wypas :polew:

Opublikowano

Ja muszę jechać w jakiś weekand się pobawić ze sterowaniem lędźwi pasażera, regulacja góra- dół chodzi, a przód- tył już nie, nie wiecie pany w czym problem, bo taki drobiazg, a wkur**a niemiłosiernie sam fakt, że nie jest wszystko w porządku :wallbash:.

Opublikowano

ja testuje obszywanie raggamana... poleciala do niego kiera :naughty:

poza tym tunel od wersji US musi wjechac w koncu, relingi czarny polysk, naprawa fotela kierowcy [standardowo tylnia oslona odstaje] i pare piardow... :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.