Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

B7 to tylko facelift B6, a nie jak audi próbuje wszystkim wmówić, że nowy model. Rezanie body kit'u RS4 B7, jest prawie tak samo trudne w B6 jak i B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

yyyy okej :) to wyrazaj sei jasno ze nie podoba Ci sie ze wizualnie bede mial RS4 B7 na budzie b6. Wglebiales sie w temat ? NAdwozie b6/b7 identyk ... kwestia poszycia tylnich blotnikow. to samo wnetrze itp... Rozumiem ze nie podoba sie tez robienie z sedana S4 sedanan RS4 b5 ? Budy w b6 i b7 sa takie same i przeboka jest mniej druciarska niz w przypadku sedana b5 :) Ale co tam ja wiem :)

ja tam Cie popieram przerabianie b6 na b7 jest :good: jezeli jest to na czesciach z b7

tak naprawde b7 to b6 FL inne zderzaki i grill,kiera reszta to samo

malo kogo stac na rs4 b7 a tym bardziej jezeli wlozysz tam 2.7 bit to bedzie to wygladalo i jezdzilo i brzmialo :evil:

pozatym np w Auto Swiat podczas testow pisza audi a4 z lat 2000-2007 oraz pisza ze w 2004 audi a4 przeszlo facelifting :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy okej :) to wyrazaj sei jasno ze nie podoba Ci sie ze wizualnie bede mial RS4 B7 na budzie b6. Wglebiales sie w temat ? NAdwozie b6/b7 identyk ... kwestia poszycia tylnich blotnikow. to samo wnetrze itp... Rozumiem ze nie podoba sie tez robienie z sedana S4 sedanan RS4 b5 ? Budy w b6 i b7 sa takie same i przeboka jest mniej druciarska niz w przypadku sedana b5 :) Ale co tam ja wiem :)

nie tylko ja na to tak zareagowałem, więc coś w tym musi być

przeróbki w stylu A4 B5 -> S4 B5 - > RS4 B5 jak najbardziej

A4 B6 na S4 B6 jak najbardziej

inne opcje odpadają, po prostu mi się to nie podoba i to jest moje zdanie

środek B6/B7 wiem że jest ten sam, w nadwozie nigdy się nie zagłębiałem bo nie mam po co :)

Nosb, popatrz na to sam, gdyby przerobienie B6 na RS4 B7 było by takie łatwe i ze smakiem, to takich aut na forum było by sporo

myślisz ze każdy kto ma B6 ma drugie tyle kasy albo i więcej żeby zrobić taką konwersję?? :cool1:

Auta po konwersji wyglądają identycznie jak RS4 B7 więc chyba wszystkim nam się podoba :gwizdanie: Ważne żeby nie było tam 1.9TDI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: swoje wiem :) I wiem czego chce :) Aut nie ma i dobrze bo czesci tanio na allegro do rs4 b7 :) Moze i podpadne ale mi sie b6 wizualnie srednio podoba. Kupilem tylko dlatego zeby sobie przerobic :) Tuning jak kazdy... Wszystko poza tylnimi blotnikami sie PRZEKRECA ... Spoko zrobi sie i sie zobaczy ;)

B7 na RS4 b7 IDENTYCZNY naklad pracy ( no moze poza pasem przednim , maska , lampami , i przednimi drzwiami ) dupe i tak trzeba lepic :)

to ma byc tuning optyczny a to kwestia gustu zawsze ja jestem zakochany :) niedlugo kompletuje front ( moze przed swietami sie zlozy ) a przez zime szukam d*py spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie powoli :) moze jutro. Zreszta na razie nie ma co :) Silnik musze wyjac i wlozyc 2,7 a potem zaloze sam przod poki co zanim znajde tyl. Bedzie watek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb czy 2,7 APB z a6 różni się turbinami od 2,7 z s4? bo wyjściowo mocy mam mniej 250koni ale po programie wyszło podobnie jak w s4 po programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel. możesz na moje wsparcie liczyć... zawsze chętniew przyjadę i pomarudze.:)

Logicznie myśląc, to jeśli w dobrej cenie części się znajdzie to taniej wyjdzie niż B7 s4 :)

a satysfakcja gwarantowana.

jaki to problem przedni pas, nadkola, poszycia drzwi, maska i wylne nadkola do wycięcia.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeróbka b6 na rs4 b7 jest banalna..najgorszy jest tył trzeba poprzycinać trochę..+ wyrezanie i dopasowanie drzwi do wypchniętych nadkoli..tutaj bym się najbardziej bał..ale jak dorwiesz ori graty to się przespawa i będzie jak ori :kox:

w 10k powinieneś się zamknąc w przeróbce body rs4 b7

jakbym miał takie możliwości jak Ty garażowe i mechaniczne to bym już dawno to zrobił :evil:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:40_________________________________________________dla przykładu masz tutaj przeróbki na rs4 :

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120639159855&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1156

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140471204028&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_3341wt_1140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mogę ją rezać jak S4ki? chodzi mi o tok myśleniowo częściowy :kox:

ja mam silnik aza a komp agb i wsio dziala :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę robić to w ratach.... wiadomo $$ :wink4:

1. etap

- "poluźnić" wydech

- duuuży fmic

- świece

- łączniki silikonowe

- pompa paliwa

- wtryski 440cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allroda bedziesz rezal?? :naughty:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:28_________________________________________________na allegro jest dobra oferta K04 z RS6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...