Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hal macz??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2x~3000zł zależy jak fun będzie stał

Opublikowano

a na allegro sa za 3200 2 sztuki :naughty:

Opublikowano

przesyłka nie, przywiezie :wink4: i jeszcze się napiejemy do zaniku tętna :gwizdanie:

ori

ori :)[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 22:43_________________________________________________nie jedną turbinę mam z tego źródła i póki co nigdzie indziej nie kupię :)

Opublikowano

6k za 2 sztuki to i tak dobra cena jak nowki ori, re5pect ma chyba za ok 9k

Opublikowano

ciekawe czy na takim zestawieniu dobije do 360~380koniów :)

Opublikowano

ze sprzeglem powinno byc nawet 400-450 :naughty:

Opublikowano

nie kręć mnie Buba to ma być lajtowe auto po bułki :decayed:

Opublikowano

nie kręć mnie Buba to ma być lajtowe auto po bułki :decayed:

nie krece tylko przedstawiam realne fakty

Jesli celujesz w ok 400KM to lepiej kupic K04 z RS4 bo one spokojnie starcza do 490 (fura cantony) a sa troche tansze :gwizdanie:

Opublikowano

Buba wszytko powyżej 350 będzie :good: nie mam parcia na 4xx

Opublikowano

Buba wszytko powyżej 350 będzie :good: nie mam parcia na 4xx

:D

ide spac bo dwie noce nie spalem :kwasny:

Opublikowano

ja też, z tym że spałem ale mało, pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor

Eeee wroc... Na k04 z RS4 400 z lekkim plusem. Cantona ma k04 z RS6 :wink4: BTW aju na wiekszychy turbawach przy sprawnej reszczie ma byc 4 z przodu :) Inna sprawa czy jest sens toto rezac ? Wyscigowki nie bedzie :) Moze taniej od razu wpakowac 4,2T z RS6 ? ;)

Opublikowano

Eeee wroc... Na k04 z RS4 400 z lekkim plusem. Cantona ma k04 z RS6 :wink4:

Rano sie obudzilem i sam sie z siebie smialem jakiego babola jebnalem :D To ze zmeczenia :embarrassed:

Opublikowano

Mi też coś nie pasowało, ale mówie sobie nie wtrącam się chłopaki bardziej ogarnięci w tym temacie ode mnie :decayed:.

Opublikowano

Eeee wroc... Na k04 z RS4 400 z lekkim plusem. Cantona ma k04 z RS6 :wink4: BTW aju na wiekszychy turbawach przy sprawnej reszczie ma byc 4 z przodu :) Inna sprawa czy jest sens toto rezac ? Wyscigowki nie bedzie :) Moze taniej od razu wpakowac 4,2T z RS6 ? ;)

nie chcę się bawić w swapy....

po modach nakleję znaczek 2,5tdi na klapę :>

Opublikowano
po modach nakleję znaczek 2,5tdi na klapę cheesy

e tam .. lepiej 1.6 :kox:

Opublikowano
  • Autor

A w wieksze turbo chcesz? :decayed: myslisz ze to mnie roboty i $ ? :)

Opublikowano

silnik już z niego wyciągałem, więc nie będzie problemu podmienić turbin, wprawa jest :wallbash:

Nosb raz trzeba by było znaleźć taki silnik a dwa weź to później sprzedaj.... sam wiesz jak to jest z takimi wydmuszkami

Opublikowano
  • Autor

Moze i racja :) Dlatego moja wydmuszka wiadomo od zakupu ze bedzie do swojego konca znow u mnie jak poprzednia :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.