Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chcesz to ja Ci zmierze dupohamownia

przewieziesz mnie, powiem Ci "przeciez to k**wa nie jedzie... 134 konie. 25 zł, dziekuje, dobranoc"

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak chcesz to ja Ci zmierze dupohamownia

przewieziesz mnie, powiem Ci "przeciez to k**wa nie jedzie... 134 konie. 25 zł, dziekuje, dobranoc"

i koniec imprezy :polew: :polew:

no QRi ciekaw jestem ile wypluje Twoja czarna mamba :mysli: pewnie z miliard :naughty::decayed: i zawstydzisz Pozka :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

przy standardowym booscie mysle ze konie wyjda podobne jak u poźka - tyle ze jest opcja dmuchania większego doładowania - np na starty

Opublikowano
i zawstydzisz Pozka

nie on jeden

Opublikowano

Widziałem ten filmik :naughty: i o batelce nikolasa z danielem duzo poczytałem :gwizdanie: rs4 robi robote :cool1:

btw ile wazy rs4b5 a ile Evka 8 ?? :chytry:

Opublikowano
i o batelce nikolasa z danielem duzo poczytałem

było co czytac... 10 stron spamu :decayed: :decayed:

Opublikowano
i o batelce nikolasa z danielem duzo poczytałem

było co czytac... 10 stron spamu :decayed: :decayed:

+ jeszcze na sportaudi.pl :naughty::decayed:

no ale coz jedni potrafi przegrywac inni nie :confused4:

Opublikowano

no no .. daniel jak sie burzył. ze to ze tamto ze nitro brakło....

Opublikowano

Coś słabo tu piszecie Panowie, więcej spamu jest w temacie o siemiana a4ce :P

Opublikowano

Coś słabo tu piszecie Panowie, więcej spamu jest w temacie o siemiana a4ce :P

melduje sie :cool1:

no to

SPAM :decayed::naughty:
Opublikowano

QRI twoje logo chyba jest najlepsze :decayed:

To niech Nosb podkleja logo :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

W weekend cos ogarne ten pierwszy post :) Teraz mam troche do roboty :/ Ide wywioze zlom tam gdzie jego miejsce i biore sie za sprzatanie garazu wyjmowanie silnika z b6 mojego :):hi:

Opublikowano

Podjadę Nosb po te przełączniki w weekend i przywiozę ci te od szyb.

Opublikowano

W weekend cos ogarne ten pierwszy post :) Teraz mam troche do roboty :/ Ide wywioze zlom tam gdzie jego miejsce i biore sie za sprzatanie garazu wyjmowanie silnika z b6 mojego :):hi:

Nosb możesz na pw podesłać za ile popychasz ASN`a?? I ile byś chciał za swapa z tego mojego kibla na jeden osiem te :gwizdanie:

Pany chciałby ktoś popychacze i dźwigienki do dwa i pół?? ori za jakieś ~800zł?

Opublikowano

Coś słabo tu piszecie Panowie, więcej spamu jest w temacie o siemiana a4ce :P

melduje sie :cool1:

no to

SPAM :decayed::naughty:

sory pany ale co to za tytul tej gry

Opublikowano

Coś słabo tu piszecie Panowie, więcej spamu jest w temacie o siemiana a4ce :P

melduje sie :cool1:

no to

SPAM :decayed::naughty:

sory pany ale co to za tytul tej gry

pomidor :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wandej a kiego na pw : silnik poszedl goly za 3500 zl . Troche zaluje ze nie wolalem wiecej bo mialem z 5 telefonow i goscie byli mocno niepocieszenie ze juz sie sprzedal. Ale niech bedzie juz.

Co do swapa to ciezkoe wyczuc. Teoretycznie nie powinno byc wiekszych komplikacji. Ale musisz miec wszystko co bedzie potrzebne. Jak cos to PW.

Opublikowano

No 3500 ładna cena. nie ma co płakać. na przedni pas B7 już masz:) :evil:

Może pomógł by ktoś w temacie?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168194.0

Opublikowano
  • Autor

Raczej na caly przod rs4 b7 lacznie z bixami :) Pas wystarczy goly od jakiegos V6 B7.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.