Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

U flya nie ma tego i zbiornik sie nei zapowietrza :) Kwestia korka baku ( ma zawor jednostronny ).

A jak sei zapowietrza to zalozyc gaz :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U flya nie ma tego i zbiornik sie nei zapowietrza :) Kwestia korka baku ( ma zawor jednostronny ).

A jak sei zapowietrza to zalozyc gaz :decayed:

No właśnie zaczął się zapowietrzać po wyjęciu zbiornika :mysli:

niby nie problem.. Wolniej się po prostu tankuje... :P o połowę wolniej.. :przebiegly:

Wszyscy na stacji myślą, że laduje tam ze 140 litrów :kox: - a ja tylko za stówkę :P

Irytujące trochę.. :disgust:

Opublikowano

To i tak lepiej niż trzymać nalewak naciśnięty do połowy. :):hi:

Opublikowano

U flya nie ma tego i zbiornik sie nei zapowietrza :) Kwestia korka baku ( ma zawor jednostronny ).

A jak sei zapowietrza to zalozyc gaz :decayed:

No właśnie zaczął się zapowietrzać po wyjęciu zbiornika :mysli:

niby nie problem.. Wolniej się po prostu tankuje... :P o połowę wolniej.. :przebiegly:

Wszyscy na stacji myślą, że laduje tam ze 140 litrów :kox: - a ja tylko za stówkę :P

Irytujące trochę.. :disgust:

Pistolet do połowy otwieraj to powinien się nie zapowietrzać. Nie wkładaj do końca pistola :good:

Opublikowano

U flya nie ma tego i zbiornik sie nei zapowietrza :) Kwestia korka baku ( ma zawor jednostronny ).

A jak sei zapowietrza to zalozyc gaz :decayed:

ano, u mnie sie nie zapowietrza.

ciekawe tylko, czy check nie zostanie mi po wylaczeniu sond :kox:

Opublikowano

To i tak lepiej niż trzymać nalewak naciśnięty do połowy. :):hi:

No właśnie tak musze robić :D

Opublikowano

zastanawia mnie po co ktos mial by kupiowac xenon za 1500 zł jak moze miec za 1/3 tej ceny bixenon :decayed:

daj link do kompletnych Bixów za 1/3 ceny z 1500 to wezmę odrazu

Opublikowano

w sumie to kompletnych to chyba nie ma :D

to po co pier*olisz farmazony

po drugie: podrzucenie linku miało charakter informacyjny, że takie kseny są ale rzadko spotykane

Opublikowano

za 700 PLN skompletujesz 1 szt

x2 + koszty przesyłek i cena wyjdzie ponad 1,5k

Opublikowano

relektory juz kupisze po 150-200 zł sztuka kwestia okazji, przetwoernice to samo 100-200 zł sztuka.

Czarne? Bixy ? Za 150zł ? Co ty gadasz..

Czyli komplet 700zł ? :D Biorę !

Opublikowano

Przeciez ten link to lampy do b5??

Opublikowano

rypać to - nie będziemy się teraz wszyscy kłócić kto znajdzie tańsze lampy

ile litrów G12 jest w układzie w 1.9 TDI AWX :?:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam kupilem kompletne bixy do b7 za klocka :) Idealne :)

Opublikowano

Ja tam kupilem kompletne bixy do b7 za klocka :) Idealne :)

sam widziałem na allegro, że do B7 są tańsze

Opublikowano
  • Autor

Rezam rezam :] Wszystko ... Na razie kompletuje front. Mam zderzak , grilla , blotnik prawy i bixy :)

Mozliwe ze tansze :)

Opublikowano
  • Autor

To nie ma byc kopia RS4 a ladne auto :) Na razie takie cos to nawet o tym nie mysle to sa duperele.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.