Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będzie ktoś kupował taką folię?

v8ef0.jpg

Chcę zrobić lampy i kierunki przednie na taki właśnie kolor,a tylne przyciemnić(są klary)w MK2. :cool1:

Opublikowano

Nosb, popatrz na to sam, gdyby przerobienie B6 na RS4 B7 było by takie łatwe i ze smakiem, to takich aut na forum było by sporo

...ale bullshit. :shocked:

w takim razie gdzie te swapy na forum? przeciez jest tyle latwych operacji, swapow... a jakos malo kto ma jaja zeby cos grubego wyrezac :kox:

Opublikowano

Nosb, popatrz na to sam, gdyby przerobienie B6 na RS4 B7 było by takie łatwe i ze smakiem, to takich aut na forum było by sporo

...ale bullshit. :shocked:

w takim razie gdzie te swapy na forum? przeciez jest tyle latwych operacji, swapow... a jakos malo kto ma jaja zeby cos grubego wyrezac :kox:

To prawda.

Miałem MK3 swap z benzyny na 1.9tdi. Zdarza się coś takiego,ale to rzadkość, mimo,że jest to prosty zabieg.

Teraz jest Mk2 było 1.6benzyna jest 1.9tdi,trochę więcej roboty i szukania części,ale się da.Są tacy co wkładają VRy,wydawało mi się,że to dość powszechna praktyka,ale jednak nie... jest kilkanaście takich projektów w PL.

Myślę,że przy wyreazniu budy na RS4B7 będzie więcej roboty niż przy swapie na 2.7bit.

Opublikowano

Bo utarł się stereotyp, że to niewykonalne, trudne albo coś będzie się psuło.

Opublikowano

Prawde mowiac ja tez od pewnego czasu mysle o budzie RS4 B7 jako STAGE II mojego projektu... ale raczej te pieniadze wloze w zrobienie 400PS + na K04, bo juz mi malo :kox: Inna sprawa, ze mam zdrowa bezwypadkowa bude - poki co szkoda byloby mi jej ciac.

Opublikowano
  • Autor

Ja potne z usmiechem na twarzy :decayed:

Opublikowano

rzeznik :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wizjoner :naughty::polew:

Opublikowano

rzeznik :decayed:

Wizjoner :naughty::polew:

Jestem !

Opublikowano
  • Autor

Syzyf nie byl wizjonerem :decayed:

Opublikowano

To jest właśnie Tuning :) a nie jakiś tam chip za 1000 zł.

Opublikowano

Co Wy wiecie o tuningu :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167730.new#new

Ściskanie klamrami sprężyn dotarło na forum a4 :polew:

ło Matko Bosko Kochano :shocked: to jakas profanacja :)

Opublikowano
Co Wy wiecie o tuningu gwizdanie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167730.new#new

Ściskanie klamrami sprężyn dotarło na forum a4

prze kozak... -50 mi juz mi mało wiec chyba trzeba klamry kupic :rolleyes:

We wschodniej polsce to bym sie nie zdziwił ze takie rzeczy ale na zachodzie :hi:

Opublikowano

ludzie jednak potrafia zadziwiac :naughty:

Opublikowano
:polew: osz kurwinko jaki agent
Opublikowano

Ciekawe czy magnetyzery ma..,?

Opublikowano

Ciekawe czy magnetyzery ma..,?

ja mam :naughty:

przu 180 pali 7,9 :kox:

Opublikowano

7,9 oleju ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.