Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Może ktoś wrzucić do pierwszego posta foty BE Szustek?? :cool1: Autor działaj :wink4: Jakby ktoś miał dokładkę na tył na 2 rury to bym brał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyedytujemy tego posta porzadnie tylko kurcze nie wiem co tam zawrzec :) Ja bym wzial kilka luszczacych sie palstikow wrzucil i zmienil nazwe na klub adoratowow luszczacego plastiku ;)

BTW: dostalem zaliczke za 3,0 z b6. Po swietach idzie out ;) Bedzie kolejne 2,7T tylko w sedania teraz + "maly" bonus stylistyczny sie zapowiada ;) :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można taką osłonkę plastikową kupić co tutaj po prawej stronie jest

http://www.eurotuner.com/featuredvehicles/eurp_1004_2005_audi_a4/photo_04.html

bo chyba wejdzie do avf'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna. Chyba kolo 80-90 zl. Pewnie podpasujej ( ewentualnie lekkie przyciecie ) .

Kupilem sobie tez panel klimy pod 2 din :) Na dniach ramke i mozna wkladac pioneerka :) Tylko po kiego jak teraz auto bedzie z miesiac stalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb, mam nadzieje że to co słyszałem okaże się nieprawdą :rolleyes:

bo był by fajny silnik, pewnie fajna gleba + kółko ale buda :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek co slyszales ? :decayed: Buda jak buda... Troche szpachli nowej blachy i bedzie bajka :evil:

nie powiem :decayed:

zobaczymy czy się sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chyba do tej - http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/58678-gauging-interest-autovogue-kitted-a4.html

Autovogue - http://www.autovogue.com/

Autovogue ma prawie identyczny pakiet jak Rieger z jedna roznica brak 3 dolnych wlotow :cool1:

Jako ciekawostke dodam, ze ten gosc zgarnol 1 miejsce na najlepsze Audi A4 !!! na prestizowej imprezie - GTI International w 2008 roku

a konkurencja byla wielka...

Jak dla mnie moja z zew. jest lepsza :tongue4: te 19" 9.5 j z tylu, grill, listwy, swiatla itp. :gwizdanie: :polew:

dojda jeszcze w nastepnym tyg. progi ABT z nowej kolekcji dedykowane dla B7 - mam nadzieje, ze wejda :cool1:

bo nie widzilem jeszcze nigdzie takich zalozonych na B6 :gwizdanie:

wygladaja tak :

dscn0290q.jpg

dsc02300p.jpg

dsc00248v.jpg

alex1r.jpg

Wiem ze drugiej takiej jak moja nie ma w calym UK no i w PL rowniez :>

raz tylko widzialem z podobnym felunkiem ale inny grill, progi no i w innym kolorze na necie w USA - i tyle :tongue4:

wiec smiem twierdzic, ze drugiej takiej nie ma nigdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :decayed: :decayed: :decayed:

Moskal - dzieki za uznanie :good:

Ps. Tak jak pisalem nie musi sie kazdemu podobac wazne, ze ja jestem Happy :>

Wiec moze nie piszmy juz o tym zderzaku :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy okej :) to wyrazaj sei jasno ze nie podoba Ci sie ze wizualnie bede mial RS4 B7 na budzie b6. Wglebiales sie w temat ? NAdwozie b6/b7 identyk ... kwestia poszycia tylnich blotnikow. to samo wnetrze itp... Rozumiem ze nie podoba sie tez robienie z sedana S4 sedanan RS4 b5 ? Budy w b6 i b7 sa takie same i przeboka jest mniej druciarska niz w przypadku sedana b5 :) Ale co tam ja wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy okej :) to wyrazaj sei jasno ze nie podoba Ci sie ze wizualnie bede mial RS4 B7 na budzie b6. Wglebiales sie w temat ? NAdwozie b6/b7 identyk ... kwestia poszycia tylnich blotnikow. to samo wnetrze itp... Rozumiem ze nie podoba sie tez robienie z sedana S4 sedanan RS4 b5 ? Budy w b6 i b7 sa takie same i przeboka jest mniej druciarska niz w przypadku sedana b5 :) Ale co tam ja wiem :)

nie tylko ja na to tak zareagowałem, więc coś w tym musi być

przeróbki w stylu A4 B5 -> S4 B5 - > RS4 B5 jak najbardziej

A4 B6 na S4 B6 jak najbardziej

inne opcje odpadają, po prostu mi się to nie podoba i to jest moje zdanie

środek B6/B7 wiem że jest ten sam, w nadwozie nigdy się nie zagłębiałem bo nie mam po co :)

Nosb, popatrz na to sam, gdyby przerobienie B6 na RS4 B7 było by takie łatwe i ze smakiem, to takich aut na forum było by sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...