Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

może będzie więcej :naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:kox:

może będzie więcej :naughty:

:kox:

Opublikowano

A naklejki :kox: kiedy jakieś wzory :cool1: batalion miał a my :gwizdanie:

Nosb ...prezesie :>

Opublikowano

A naklejki :kox: kiedy jakieś wzory :cool1: batalion miał a my :gwizdanie:

Nosb ...prezesie :>

czekamy ... z niecierpliwością :naughty:

wreszcie B6 "przyćmi" B5 :gwizdanie:

:tongue4:

Szefo ma B6 więc nas poprze , mamy podobno "zielone" światło :kox:

Opublikowano

Nie może być inaczej Robert :good:

B6 to jest fura .... :naughty:

Prezesie daj znać czy jesteś z nami :mysli:

Karwa , podoba mnie się to :kox:

Opublikowano

Prezes :cygaro: dzisiaj podobno daje w palnik :cicho:

:wink4:

Opublikowano

:polew:

No to na zdrowie :good:

Opublikowano

Idę spać jutro weselisko mnie czeka :naughty:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

O co tu kaman ? :kox:

Opublikowano

O co tu kaman ? :kox:

:polew:

Niewiniątko :gwizdanie:

Masz B6 ... zapraszamy :hi:

Opublikowano
  • Autor

łoo ja dopiero wrocilem. Znalazlem duzo plastiku na podlodze w mojej ( pewnie sie zluszczyl :D ) . Generalnie jak patrze ze ceny za takie to 25 w gore to na pewno nie przeplacilem :decayed:

Ten teges zakonczcie ta wojne pokolen bo zarty zartami ale nie wiadomo o co chodzi :)

Jak uwazacie ze to jakas kopia b5 battalionu (a kopia owszem ale ideii i nawet jesli to co to zmienia ? )to zmienie nazwe na wiejskie kolko gospodyn wiejskich z b6 ... Efekt ten sam : mozna sE popierdzielic glupot na kazdy temat okolo beSzostkowy...

Wyczilaltujta ... :hi:

Sluchajcie... Logo itp... Mamy jednego zielonego dizajnera... Jak juz sie zaoferowal to nie bedzemy chyba szukac innego chetnego do roboty ? :)

BTW : aju oleju nie kupuje bo ten silnik idzie na sprzedaz :)

Opublikowano

Pany dajcie jakieś pikczersy tych Bee szóstek a nie ciągle pitu pitu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

CIMG3033.jpg

CIMG3038.jpg

IMG_5573.jpg <--- chorowalem na te kola jakis czas temu bylem o krok o zakupu :)

4164269204_5f07c05d99_o.jpg

IMG_3921.jpg

eu01.JPG

P6240444.jpg

n506853568_746805_2981.jpg

act8zz0.jpg

pyt6g.jpg

Edit_0001-1.jpg

b6imola_7.jpg

Ide spac :hi:

Opublikowano

:hi: siema be sześć

nie długo i ja tu przybędę :naughty: ale na razie nie spamuje :kox:

Opublikowano

no dokładnie chłopaki wyluzujta poślady :cool1: ,Aju nie piertol bo na gg pisałeś , że następnym modem w B5 jest "efekt wytartego plastiku B6 " :naughty::decayed:

Opublikowano

ja albo 1,8tQ albo 1,9tdi ośka na wiosnę z B6 wybiorę :>

a tymczasem :hi:

Zauważyłem,że 1.8t nie jest zbyt długo w rękach tego samego właściciela zwłaszcza z koksowane...

Też spadam :hi:

bo 1.8tq dokoksowane jest oknem na meskie moce :naughty::decayed:

czlowiek stwierdza ze 300ps "to nie jedzie"

i wtedy trzeba kupic stare b5, wiejskiego golfa, albo przebudowaną nubirę z trzema diamentami na masce :decayed:

Opublikowano

ja albo 1,8tQ albo 1,9tdi ośka na wiosnę z B6 wybiorę :>

a tymczasem :hi:

Zauważyłem,że 1.8t nie jest zbyt długo w rękach tego samego właściciela zwłaszcza z koksowane...

Też spadam :hi:

bo 1.8tq dokoksowane jest oknem na meskie moce :naughty::decayed:

czlowiek stwierdza ze 300ps "to nie jedzie"

i wtedy trzeba kupic stare b5, wiejskiego golfa, albo przebudowaną nubirę z trzema diamentami na masce :decayed:

Dziwne,że w PL nie było nigdy odważnego na konkretnego speeda. Wiem,że to zabrzmi śmieszne z ust kolesia z dieslem w automacie,ale 300PS z górką,to nie szał w tak poważnym aucie...i co nie będzie nigdy więcej ??

Fotki :good:

Avant robi robotę i ch*j!!!

4164269204_5f07c05d99_o.jpg

Opublikowano
  • Autor

Bedzie wiecej bedzie :wink4:

Opublikowano

co wy z tym luszczeniem :cool1: tylko w poczatkowych modelach tak sie dzialo :decayed: ....no tak dali duuupy tymi plastikami i kropka .

Pare modow w aucie i po ptookach :wink4:

fajne fotki i projekty :tongue4:

http://www.a4mods.com/library/members/index.php

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.