Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Stona zdolna pier%^&ona :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:banan1: ZROBIM

Opublikowano

coś takiego :gwizdanie: :

b6_division

a tutaj są czcionki: http://pl.fonts2u.com/category.html?id=80

Opublikowano
  • Autor

Moze byc ale lepiej by wygladalo nizsze a szersze :P

Opublikowano

Właśnie zauważyłem że w regulaminie nie ma żadnego punktu którego bym nie spełniał, :tongue4: więc zaprawdę mogę poczuć się członkiem B6 DIVISION? :hi:

Opublikowano

Zrobie w poniedzialek jakies logo :cool1:

Opublikowano

tylko teraz sie nie pobijcie o numerki

chociaz ja i tak obstawiam ze ten pomysł umrze śmiercią naturalna bardzo szybko bo w b6 nie ma co rezac i stare pierdziochy nimi jezdza :D

Opublikowano

chociaz ja i tak obstawiam ze ten pomysł umrze śmiercią naturalna bardzo szybko bo w b6 nie ma co rezac i stare pierdziochy nimi jezdza :D

no faktycznie... w B5 mozecie AŻ zmienic fele i zderzaki :kox: bo elektroniki, czy gadzetow to tam nie bylo :polew:

Opublikowano

chociaz ja i tak obstawiam ze ten pomysł umrze śmiercią naturalna bardzo szybko bo w b6 nie ma co rezac i stare pierdziochy nimi jezdza :D

no faktycznie... w B5 mozecie AŻ zmienic fele i zderzaki :kox: bo elektroniki, czy gadzetow to tam nie bylo :polew:

jeden gadzet masz pod maska :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Do czasu powstania regulaminu niech bedzie :wink4: Nie grysc sie krawaty i esowicze :polew: A serio to pewnie podobnie jak w B5 bym to widzial :) Kazdy chetny dostanie sie na liste pod warunkiem posiadania watku w moja A4 + jesli auto nie bedzie jakas przetotalna seria :) (nie dotyczy prezesa na razie :polew: )

Opublikowano

Regulamin:

1. Musi byc diesel 1.9

2. Musi byc krawat

3. Średnia wieku 35+

4. Felgi powyzej 16" zakazane

5. Musisz miec RNS, BT, kiere multi i coming home, zenon. Inaczej odpadasz

:polew:

Opublikowano

... pod warunkiem posiadania watku w moja A4 ...

bo zabiorę nazwę :przebiegly: jak mnie nie chcecie :foch:

:tongue4:

Opublikowano

chociaz ja i tak obstawiam ze ten pomysł umrze śmiercią naturalna bardzo szybko bo w b6 nie ma co rezac i stare pierdziochy nimi jezdza :D

no faktycznie... w B5 mozecie AŻ zmienic fele i zderzaki :kox: bo elektroniki, czy gadzetow to tam nie bylo :polew:

sa jeszcze lampy endżel ajs! :naughty:

Opublikowano

zapomnialem :kox:

no i ledy jak u Nikolasa :decayed:

Opublikowano

normalnie cyrk :decayed:

Opublikowano

Panowie z racji ze przesiadlem sie z B5 na B6 bedzie mi brakowac b5 battalionu :P Jesli ktos jest za taka inicjatywa w autach B6 to jestem za :good: Zawsze to fajne miejsce gdzie sobie mozna popisac o b6 bez ograniczen :evil:

Jak cos jako pomyslodawca mianuje sie samozwanczym prezesem :evil::polew:

Zgadzam się na to. :chytry:

Jednocześnie przejmuje ten klub i staję się Mózgiem całej operacji. :naughty:

Nosb - Jako, że wywaliłeś Flyera na kasię :good: Nawet da się Ciebie tolerować i do tego jesteś niezbyt rozgarnięty przez co łatwo podasz się manipulacji, mianuję Cię moim pomocnikiem - raporty raz w tygodniu -

Tym samym wprowadzamy abonament na członkowsko - Nosb później o wszystkim Was poinformuje

_________________________________________________

tak na szybko :):decayed:ZNACZEK.jpg

Tak na szybko to można opieprzyć kotleta z schlebem - :kox: :kox:

Do roboty..

:polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ten to ma tupecik :evil::polew:

Opublikowano

Ten to ma tupecik :evil::polew:

tylko 25 lat i już wysokie czoło przechodzące na plecy :shocked:

Opublikowano

Michał :polew: :polew: :polew: :polew: , Aju wymyślił ciekawą nazwę B6 łuszczące platiki tim :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No dobraa....;. :embarrassed: wieczorem przysiądę.

Stolkien masz tu fotke od HUGO do rezania do B6 ( bo pewnie tez chce dolaczyc :przebiegly::decayed: )

logonaklejka.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.