Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło.

Myślenie to za mało. Wejdź na Sportaudi.pl i zobacz, co B5 wczoraj skillowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba przesadził trochę z ceną tego tuningu. Za tyle to w USA można kupić 911 turbo 3 letnie.

ale nie będzie ono tak wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju :wink4:

a tym pokażesz dupe nie jednemu porsche czy ferrari :naughty:

ich miny bezcenne :naughty:

Wyjątkowe mówisz... to chyba nie widziałeś ile B5 jeździ. Po drugie myślę, że 911 Turbo po programie by go zjadło.

Myślenie to za mało. Wejdź na Sportaudi.pl i zobacz, co B5 wczoraj skillowało...

pamietajcie że to b6 Division :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sprzedałem B6 ;(

No to sio :polew:

spokojnie :decayed: poluje na druga :tongue4:

czemu sie pozbyłeś? a taki fajny kolorek miała :wink4:

byla wystawiona nie na handel :wink4: a ze trafil sie klijent...to poszla :wink4: teraz szukamy albo a4 b6(1,9 131km) albo a3 (2.0 140km) :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Październik 2010, 20:47_________________________________________________

spokojnie decayed poluje na druga tongue4

mama, tata czy brat?:]

brat :embarrassed: a byla taka piękna ;([br]Dopisany: 24 Październik 2010, 20:48_________________________________________________http://images43.fotosik.pl/354/c3ebd079f1770c34med.jpg

a jak zrobie cos takiego to mnie do B6 zaliczycie? :polew: zobaczcie co sie w .eu dzieje ;( co oni robia z tymi autami.... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni usypiać takich rezaczy :przebiegly: W ogóle to chciałem dorzucić do tematu że B6 jest przechój :kox:Nosb, Flyer się wkórzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb zgapiacz :kwasny::decayed:

A tak wogóle to tworzycie plagiat jak choooj :thumbdown

itd...

Panowie z Batalionu chyba dawno nie widzieli pierwszej strony swojego jedynego słusznego i oryginalnego projektu: :tongue4:

Jako ,że B5 jest magicznym kondonem , a zrobione z gustem i kultowym stylem, powodują szybsze bicie serca , pozwoliłem sobie ściągnąć od ziomów z US , pomysł utworzenia elitarnego Klubu dla posiadaczy Audi A4 B5 .

Pozdrawiam. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb zgapiacz :kwasny::decayed:

A tak wogóle to tworzycie plagiat jak choooj :thumbdown

itd...

Panowie z Batalionu chyba dawno nie widzieli pierwszej strony swojego jedynego słusznego i oryginalnego projektu: :tongue4:

Jako ,że B5 jest magicznym kondonem , a zrobione z gustem i kultowym stylem, powodują szybsze bicie serca , pozwoliłem sobie ściągnąć od ziomów z US , pomysł utworzenia elitarnego Klubu dla posiadaczy Audi A4 B5 .

Pozdrawiam. :>

Na zlocie w Bukowinie zapraszam na kreske zobaczymy czy twoje B6 da rade mojemu staremu kondomowi B5 , ulica zweryfikuje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown: zgapiacze... Strugaja sie na hamerykancow :polew::decayed:[br]Dopisany: 25 Październik 2010, 15:00_________________________________________________Moskalt ty i ten twoj 4gaz a parowy... Idzta w piz*u :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...