Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol ale napisz chociaż dziś co te"wariaty" Ci tam nawrzucali :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mała fotorelacja z kolejnej soboty pod znakiem rezania :ad:

Podziękowania dla dwóch Panów w których to miłym towarzystwie powstają nowe mody ostasmarcinek i domin79 :drinks:

Udało się zrobić:

- zewnętrzne lusterka elektrycznie składane z fotochromem z B7, nowe silniczki szyb w wersji High :banan:

- DRL na module 30% świateł długich

- nowy panel pod 4 elektryczne szyby i składane lusterka, przygotowujący pod kolejnego moda

- podświetlana tylna popielniczka i w ten sposób jest pełny pakiet światła

- wymiana 2 przełamanych kabli pomiędzy słupkiem a drzwiami

Kilka obiecanych fotek

16895851.jpg

95879889.jpg

Słynne kable Dominika :decayed:

49628603.jpg

Dobrze porezać przy Żubrze :wink:

85336806.jpg

67438584.jpg

55772500.jpg

55916176.jpg

43652653.jpg

Piękne S-liny :slina:

10442309.jpg

Trzeba trochę zwolnić teraz bo zima za bardzo atakuje i zająć się w końcu wyglądem zewnętrznym :decayed:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

:oklasky::thumbup: kox :wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Żubr wyraźnie wyszedł.....Marcin już nie :decayed:

Opublikowano
:good: Będziecie coś działać w sprawie składanie luster z pilota a nie tylko Joya?
Opublikowano
  • Autor
:oklasky::thumbup: kox :wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Żubr wyraźnie wyszedł.....Marcin już nie :decayed:

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

:oklasky::thumbup: kox :wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Żubr wyraźnie wyszedł.....Marcin już nie :decayed:

:decayed:

temat jest nagrany jednemu specowi, jak znajdzie czas ma działać w tym temacie. Jak coś się ruszy będzie info

Opublikowano

grubo, ile w tym kartonie kabli jest, ja pierdziele :decayed::kox:

Opublikowano

Karol jak byś jednak zdecydował się na felge 18'' to daj znać bo własnie chodza mi po głowie takie 17'' jak kupileś

Opublikowano
  • Autor

Ok jak coś dam znać. Wpadnij czasem na spota :wink:

Opublikowano

no piekne rezanko i pewnie robota jak zawsze profi !! :kox:

Opublikowano
  • Autor

pełne zadowolenie :decayed:

Opublikowano

Ale jedziesz z modami- Mader Faker :banan::banan::banan::banan::banan:

Chłopaki Cię dobrze motywują i wspierają :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Ładna furka teraz. Za ile sprzedajesz?

Opublikowano

ostro dzialacie:decayed:

Opublikowano
Ładna furka teraz. Za ile sprzedajesz?

raczej nie do sprzedania:decayed:

Opublikowano
:oklasky::thumbup: kox :wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

Żubr wyraźnie wyszedł.....Marcin już nie :decayed:

Bo ja na drugim planie byłem najważniejszy żuber :naughty::naughty:

Opublikowano

ładna furmanka :good:, mody super :wink:

jaki masz moduł DRL ?

Opublikowano
ładna furmanka :good:, mody super :wink:

jaki masz moduł DRL ?

SD2:naughty:

Opublikowano
ładna furmanka :good:, mody super :wink:

jaki masz moduł DRL ?

SD2:naughty:

a w pozycji auto świeci DRL? a jak bym nie miał modułu SD2 to co bedzie świecić a poz. auto?

Opublikowano

w pozycji auto świeci drl w dzień a w nocy mijania , jak nie masz drl to w pozycji auto przy zainstalowanym czujniku światła w dzień nic nie świeci:wink:

Opublikowano
w pozycji auto świeci drl w dzień a w nocy mijania , jak nie masz drl to w pozycji auto przy zainstalowanym czujniku światła w dzień nic nie świeci:wink:

ok thx :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.