Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol zobacz na to ;)Audi A4 automatic trunk - YouTube

Chyba wymodzę to u siebie ;)

Opublikowano
  • Autor

widziałem, fajna sprawa :decayed:

Opublikowano

i prosty temat do wykonania ;) Domin da radę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tylko gdzieś mi się obiło o uszy że zaczepy siłowników nie wytrzymują gdy się zapoda sprężyny i mocniejsze amiorki :eusathink:

Opublikowano

Podejrzewam, że na dłuższą metę to od tego ciągłego napierania siłowników na klapę klapa zacznie odstawać lekko :eusathink:

Opublikowano

Przetestuje to u siebie w paździerzu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wpadły listwy S-line B6 i projekt wewnętrznego pakietu S-line uważam za zamknięty :banan:

listwyy.jpg

Wpadł też komplet znaczków S-line:

slinek.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

listewki :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

namówiłeś mnie na te z B6 i mi się bardzo podobają :kox:

Opublikowano
i prosty temat do wykonania ;) Domin da radę :decayed:

Domin siuę na tym, nie zna tam nie ma żadnych kabelków :grin::grin:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Karol rób zewnętrzny bo licho :naughty:

Opublikowano
  • Autor

niedługo będzie i zewnętrzny :naughty: znajdź mi zderzak przedni :decayed:

Opublikowano

Karol ale ten znaczek w grillu :no4: ale za to listewki są 1wsza klasa:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Coś nie tak ze znaczkiem? :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Znaczki są też na bocznych listwach. Przy wewnętrznym pakiecie s-line znaczki zewnętrzne były fabrycznie więc wszystko robie chyba ok :wink:

Opublikowano
Coś nie tak ze znaczkiem? :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Znaczki są też na bocznych listwach. Przy wewnętrznym pakiecie s-line znaczki zewnętrzne były fabrycznie więc wszystko robie chyba ok :wink:

we grilu nie było:wink:

Opublikowano
Coś nie tak ze znaczkiem? :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Znaczki są też na bocznych listwach. Przy wewnętrznym pakiecie s-line znaczki zewnętrzne były fabrycznie więc wszystko robie chyba ok :wink:

w b6 chyba na grilu nie było :whistling: ale i tak jest git :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie w B6 na grilu nie było fabrycznie, ale że wszyscy zakładają to i u mnie jest :kox:

Opublikowano
Dokładnie w B6 na grilu nie było fabrycznie, ale że wszyscy zakładają to i u mnie jest :kox:

i u mnie tyż :grin:

Opublikowano
Coś nie tak ze znaczkiem? :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Znaczki są też na bocznych listwach. Przy wewnętrznym pakiecie s-line znaczki zewnętrzne były fabrycznie więc wszystko robie chyba ok :wink:

we grilu nie było:wink:

a u Wladiego było i obetnij łeb ale był :decayed:

Opublikowano
Dokładnie w B6 na grilu nie było fabrycznie, ale że wszyscy zakładają to i u mnie jest :kox:

i u mnie tyż :grin:

:naughty:

Opublikowano

ja nie mam i mi z tym dobrze po co jakieś błyszczące znaczki :wink:

Karol zdejmij :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.