Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, będzie komplet grilli pomalowane to porobię jakieś lepsze foto lustrzanką dla pokazania efektu :wink:

Opublikowano

dobra robota Karolu:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję :wink:

Opublikowano

moglbys napisac ile kosztowaly cie lampki oswietlenia rejestracji led ? trzeba do nich jakis przekaznik czy zaklada sie i gotowe ? dzieki :)

Opublikowano
  • Autor

lampki są ori, p&p, kosztują w ASO około 50zł sztuka, gdzieś mam numerki zapisane jak coś poszukam :wink:

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

4h0 943 021

4h0 943 022

Opublikowano

Dzieki , czeka mnie wymiana bo moje sie rozlecialy najgorsze ze nie da sie ich odkrecic bo srubi zapieczone i objechane :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to możesz od razu pokusić się o wymianę tej całej ramki na plastikową z B7, bo te aluminiowe w B6 strasznie się utleniają

---------- Post dopisany 19-08-2013 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 05-08-2013 at 19:56 ----------

oba grile już pomalowane :wink: a tutaj mały spot u Domina :decayed:

7ez5.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Znowu żłopiecie piwo?:drunk::bicz:

Auta :kox:

Co tam znowu wyrezaliście ?:decayed:

Opublikowano

pisz Karol co tam Domin znowu rezał :decayed:

Opublikowano
pisz Karol co tam Domin znowu rezał :decayed:

takie tam pierdoły :decayed: Karol podrzucił Ci juz kabelek:wink:

Opublikowano

Jeszcze nie :-)

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje :wink: ale konkrety będą po zakończeniu prac :decayed: Dzięki Dominiku :drinks:

Właśnie Piotruś mam kabelek dla Ciebie, jak się wyrobię dziś to Ci podrzucę :wink:

Opublikowano

oki :thumbup1:

Opublikowano

Eeee wafle czekajcie zaraz będę:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Dawaj wladi, walniemy po małej wodeczce, która jak wiadomo nigdy nikomu nie zaszkodzila :-D

Opublikowano
Dawaj wladi, walniemy po małej wodeczce, która jak wiadomo nigdy nikomu nie zaszkodzila :-D
No chyba tą wódeczkę wypijemy dopiero w BT no ale nigdy nic nie wiadomo:wink:
Opublikowano
Dawaj wladi, walniemy po małej wodeczce, która jak wiadomo nigdy nikomu nie zaszkodzila :-D
No chyba tą wódeczkę wypijemy dopiero w BT no ale nigdy nic nie wiadomo:wink:

Chyba Cie sagan boli bedziesz na mazowszu tylko jeszcze nie wiadomo kiedy ;)

Opublikowano
Dawaj wladi, walniemy po małej wodeczce, która jak wiadomo nigdy nikomu nie zaszkodzila :-D
No chyba tą wódeczkę wypijemy dopiero w BT no ale nigdy nic nie wiadomo:wink:

Chyba Cie sagan boli bedziesz na mazowszu tylko jeszcze nie wiadomo kiedy ;)

Oj tam się zobaczy najpierw Ty miałeś wpaść na pomorze:naughty::decayed:
Opublikowano

Wroce z air show i zobaczysz mnie gwarantuje ;))

Opublikowano
Wroce z air show i zobaczysz mnie gwarantuje ;))
Tylko poczekaj jak Musti wyjedzie bo będziecie w jednym łóżku spali:polew: Karol sorki za OT:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.