Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze będzie coś fajnego do środka w tym roku :wink: i cały czas mnie korcą jakieś fotele w skórze i elektryce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie coś fajnego do środka w tym roku :wink: i cały czas mnie korcą jakieś fotele w skórze i elektryce :decayed:

skórkowe fotele sobie odpuść albo pogadaj z Doniem, że to aż taka rewelacja nie jest, co innego pełna elektryka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zime zimne, w lato gorące, wiem wiem, ale ten wygląd :slina: jeszcze pomyśle, na razie jest na czym siedzieć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie coś fajnego do środka w tym roku :wink: i cały czas mnie korcą jakieś fotele w skórze i elektryce :decayed:

skórkowe fotele sobie odpuść albo pogadaj z Doniem, że to aż taka rewelacja nie jest, co innego pełna elektryka :naughty:

Pitolicie :) jak sie ma solara jest elegancko ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie coś fajnego do środka w tym roku :wink: i cały czas mnie korcą jakieś fotele w skórze i elektryce :decayed:

skórkowe fotele sobie odpuść albo pogadaj z Doniem, że to aż taka rewelacja nie jest, co innego pełna elektryka :naughty:

Pitolicie :) jak sie ma solara jest elegancko ;)

Sent from my телефон

A jak się nima to d*pa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem , bo miałem 4000 i też zmieniłem na 6000 K .

Ja mam takie Żarówki LED Osram W5W LEDRIVING 6000K Postojówka (3516064901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .

około roku i nic się nie dzieje :thumbup1:

a macie foto jak świecą 4000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mogę zrobić foto jak świecą bo ostatnio kupiłem 4000k osrama (bezbłędne) :decayed:

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 19:06 ----------

tak wygląda na ledach 4000K - jakość zdjęć nie poraża bo robione fonem i w rzeczywistości świecą bardziej na biało niż na żółto :decayed:

pierwsza fota z lampą, druga bez

13100016.jpg

13100017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff to był znowu pracowity weekend :decayed:

Na pierwszy ogień wpadły sprężyny S-line 1BV, oraz twardszy stabilizator przedni. Jest twardziej i niżej ale jeszcze mi mało :doh: Zdjęć nie mam ale coś się powoli zrobi.

Wydech dostał końcówki Ulter 90mm, kapkę za mocno wystają, ale docelowo będzie pewnie zderzak od S4 więc wtedy będzie idealnie :kox:

Przy okazji zmiany zawieszenia zamontowałem czujniki pod poziomowanie, była ostra walka ze śrubami.

xsap.jpg

Następnego dnia w sobotę rezanko u Marcino87, ogarnięty został PDC przód i tył :slina::banan:

Progi od nadmiaru dokładanych wiązek powiedziały dość :decayed: i trzeba było zrobić porządek w instalacji, a więc położone zostały pod wykładziną w kanałach jak ori.

Do tego wpadł nowy zbiorniczek płynu pod spryski reflektorów, wszystko zostało podłączone, oraz dodatkowo uruchomiliśmy czujnik płynu spryskiwaczy :kox:

gzt4.jpg

przycisk od S też już świeci :wink:

8oik.jpg

uya1.jpg

Przed zimą zostanie podłączenie samopoziomu, większość kabli już położona, czujniki zamontowane :decayed: i przyklejenie w końcu lotki S-line która już się zakurzyła.

Powoli zaczyna brakować pomysłów co by tu jeszcze dołożyć :decayed:

Marcinku jeszcze raz dzięki za mega robotę :drinks:

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolek zapierda...sz ostro, pięknie że aż pała mięknie:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

i nie tylko pała :polew: tak trzymać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...