Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karoluuu elegancko:kox::wink:

Opublikowano

No Karol ty warjacie ...malinka a nawet wisienka na torcie :thumbup1:

Opublikowano
No i jest tył z S4 pod PDC :decayed:

http://imageshack.us/a/img853/3233/y7lt.jpg

To jest LY7W?

Kurde wymienilibyśmy się, ale mój bez PDC jest chyba :kwasny:

edit: pffu przecież ty masz avanta :grin::decayed:

Opublikowano

Z jednej str :thumbdown: ale z drugiej Rezaj Rezaj Miszczuniu.

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki :)

Fr0styyy i tak raczej do malowania ten zderzaczek :wink:

Opublikowano

Malinka ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
:thumbup1::kox:
Opublikowano

Karolu caly czas do przodu:-)

PS.

Dokladka nadal czeka na mnie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak czeka :wink:

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 15:02 ----------

Wczoraj świeżo odebrane z ASO nakładki na pedały RS4 :decayed: nie mogłem wytrzymać i od razu zamontowałem, fajnie uzupełniają wnętrze
PS. Przy montażu polecam wspierać się suszarką i rozgrzewać gumy, wszystko dużo łatwiej się demontuje i montuje.

9iui.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano
Tak czeka :wink:

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 15:02 ----------

Wczoraj świeżo odebrane z ASO nakładki na pedały RS4 :decayed: nie mogłem wytrzymać i od razu zamontowałem, fajnie uzupełniają wnętrze

PS. Przy montażu polecam wspierać się suszarką i rozgrzewać gumy, wszystko dużo łatwiej się demontuje i montuje.

http://imageshack.com/a/img41/2131/9iui.jpg

Ja sobie zrobie z blachy ryglowanej ;)

Opublikowano
  • Autor

można i tak :grin::wink:

Opublikowano

Karol podaj mi numer nakładek zobacze ile mnie beda kosztowały..

Opublikowano

Osz Ty. Zaraz i ja muszę nabyć w koncue.

Kolejny dobry mod.

Opublikowano
Tak czeka :wink:

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 15:02 ----------

Wczoraj świeżo odebrane z ASO nakładki na pedały RS4 :decayed: nie mogłem wytrzymać i od razu zamontowałem, fajnie uzupełniają wnętrze

PS. Przy montażu polecam wspierać się suszarką i rozgrzewać gumy, wszystko dużo łatwiej się demontuje i montuje.

http://imageshack.com/a/img41/2131/9iui.jpg

te z B7 są zdecydowanie ładniejsze niż te z B8/A5 :kwasny: gratulacje, świetne są!

Opublikowano
  • Autor

dzięki :) chłopaki w ASO nie mogli się napatrzeć na te nakładki :wink:

8E1064205 - komplet nakładek na pedały, po rabacie 470, podrożały :thumbdown:

Opublikowano
dzięki :) chłopaki w ASO nie mogli się napatrzeć na te nakładki :wink: 8E1064205 - komplet nakładek na pedały, po rabacie 470, podrożały :thumbdown:

A na kogo kupujesz czesci non stop w tym ASO ?

Opublikowano
  • Autor
dzięki :) chłopaki w ASO nie mogli się napatrzeć na te nakładki :wink: 8E1064205 - komplet nakładek na pedały, po rabacie 470, podrożały :thumbdown:

A na kogo kupujesz czesci non stop w tym ASO 

ciesz się rabaty masz coraz większe :decayed::wink:

Opublikowano

klasa Karolu :)

Opublikowano

lubię to!!

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.