Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

omówimy sprawę w bukowinie, może odsprzedasz panel:drunk::drinks:

Opublikowano
omówimy sprawę w bukowinie, może odsprzedasz panel:drunk::drinks:
Jak do mnie mówisz to ja nie jadę:decayed: a Karol jest honorowy gość i Ci nie pogoni:grin:
Opublikowano

Wladi mówiłem do Ciebie, czemu nie jedziesz?

Opublikowano

Długo by opowiadać nie będziemy robili OT:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mam i listwy S4, pytanie malować w kolor czy na szaro. Chyba do czarnego auta, oryginalny szary będzie w sam raz? :wink:

uxxz.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Karol a gdzie dla mnie są takie listwy?:P

Opublikowano
  • Autor

a chcesz? :wink:

Opublikowano
Mam i listwy S4, pytanie malować w kolor czy na szaro. Chyba do czarnego auta, oryginalny szary będzie w sam raz? :wink:

http://imageshack.com/a/img31/6405/uxxz.jpg

maluj w kolor! :wink:

Opublikowano
  • Autor

a może w czarny mat? :eusathink:

Opublikowano
a chcesz? :wink:

Ja chcę;)

Opublikowano
  • Autor

Jak będzie to będę informował Marcin 1 w kolejce jak coś :decayed:

---------- Post dopisany 10-02-2014 at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 16:55 ----------

Wpadły mocowania bagażnika w pełnym chromie :) mały drobiazg ale cieszy oko

lglz.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

małe drobiazgi robią robotę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pomalowałem listwy S4 w czarny mat, w weekend zamontuje i zobaczę jak to będzie się zgrywało, ale wydaję mi się że powinno być fajnie :)

a2o9.jpg

Wpadła gałeczka RS4 w stanie idealnym :decayed: Po czyszczeniu i małym detalingu skóry wyszło tak:

peia.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

listwy wyszły super, ale ta gałka jest paskudna :grin: chyba nigdy się do niej nie przekonam

Opublikowano

Nooo wisienka na torcie:kox::wink:

Opublikowano
  • Autor
listwy wyszły super, ale ta gałka jest paskudna :grin: chyba nigdy się do niej nie przekonam

też miałem takie zdanie o gałeczce, ale Marcin na żywo jest fajnie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Nooo wisienka na torcie:kox::wink:

dzięki :wink: zaraz idę montować bo jeszcze nie zamontowana :facepalm::decayed:

Opublikowano

Karol te wisienki to już ci powoli na tym torcie się nie mieszczą warjacie :grin: pamiętaj o sobocie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gałeczka i listwy już na aucie :decayed:

plvg.jpg

h7n1.jpg

Wpadły też fotele w pełnej elektryce, grzane, pakiet światło, siatki, schowki. Ale nie wiem czy nie przełożyć elektrycznych stelaży do moich poprzednich Speedów S-line B7. Środek wydawałmi się bardziej świeży, teraz ta skóra troszkę mnie przytłacza. Doradźcie? :)

jybl.jpg

Tak to wyglądało ze Speedami S-line B7.

xbxt.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Piękny czarnuch, mody tez na propsie

Speed z B7 imho ładniejsze

Opublikowano

Moim zdaniem skora na boczkach + srodek speed to jest idealne rozwiazanie, duzo lepsze niz full skora wiec ja bym przekladal jesli jest taka mozliwosc ale to kwestia gustu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.