Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Witam powiedz mi czy te spryskiwacze reflektorów to ori czy zamienniki ? I ile dałeś za komplet ?

Zaryzykowalem i kupilem zamienniki, jestem zadowolony, komplet 300zl, tutaj możesz poczytać więcej co o nich pisałem http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-montaz-ukladu-mycia-spryskiwaczy-lamp-158053/index9.html#post3921981

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Everybady Ty masz dobry kolor pod slajna. Na czornym to średnio go widać cchociaż jak Karol znajdzie S4 to ju slajna zabiorę

Dokładnie na czarnym S-line znika. A jakby tak pokombinować i też na szaro psiknąć ten zderzak S-line na wzór S4 (np. Szarym plastidipem)? :whistling: jak myślicie?

Opublikowano

Tylko środek to wklesle

Opublikowano
Noo powiem Wam że srebrny S4 robi robotę co chwile siedzę w oknie i się gapie na dupke:decayed::decayed:

Ja będę specjalnie tyłem do bloku parkował, żeby z okna widzieć :polew:

Opublikowano
Noo powiem Wam że srebrny S4 robi robotę co chwile siedzę w oknie i się gapie na dupke:decayed::decayed:

Ja będę specjalnie tyłem do bloku parkował, żeby z okna widzieć :polew:

:naughty::polew::polew:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły naklejki Divisionu :decayed: Dzięki Artur

cuxc.jpg

a5l7.jpg

Jest też lustro z kompasem dzięki Marcinkowi :slina::slina: :slina: dziewczyny mówią wooow :wink:

i6tb.jpg

No i na koniec oryginalny kompresor

w2iz.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano
:decayed::thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
:kox: tylko "wow" oj coś słabo :grin:
Opublikowano
  • Autor
:kox: tylko "wow" oj coś słabo :grin:

reszta w domu :polew:

Opublikowano

Eh.....:slina:

Opublikowano

Ty i jeszcze dwóch-któryś zajumał moje Lusterko :thumbdown:

:polew:

Cały czas do przodu w zderzak kiedy zakładasz?

Opublikowano

Masz coś do nas dwóch:thumbup::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
Masz coś do nas dwóch:thumbup::D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

:blowup:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ty i jeszcze dwóch-któryś zajumał moje Lusterko :thumbdown:

:polew:

Cały czas do przodu w zderzak kiedy zakładasz?

szukam od S4 a S-line leży w kącie :wink:

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Masz coś do nas dwóch:thumbup: :D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

:decayed:

---------- Post dopisany 29-12-2013 at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 15:00 ----------

Auto poziomowanie świateł wpadło na pokład. Graty leżały ponad rok w garażu ale chyba nie bez powodu, montaż dał w kość, ale jak obok jest Dominik temat został szybko ogarnięty :banan:

Krótki filmik jak działa: :decayed:

---------- Post dopisany 02-01-2014 at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2013 at 21:57 ----------

Trochę spóźniony Mikołaj zostawił pod choinką boczki w skórce z B7 wersja USA z dodatkowymi przyciskami w rączce pasażera :decayed: muszę poprzekładać blendy Bose i montaż :ad:

3l7w.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Karol nie bujaj to jakąś nie udana przekladka z angola :polew:

:decayed:

Slij mi ten zderzak bo się marnuje u Ciebie:-)

Opublikowano
  • Autor
:grin: Marcin zderzak chyba faktycznie będzie na sprzedaż :decayed:
Opublikowano
:grin: Marcin zderzak chyba faktycznie będzie na sprzedaż :decayed:

Jak znalazles z es to Ci jeppppnę :doh:

Jakby co proszę cenkę jako pierwszy:-)

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak, i nawet z PDC :wink:

Opublikowano

Nie no kuźwa. Nikt dla mnie nie znalazł :kox::polew: swietna sprawa :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak mi dojdzie ten od Esy to będziemy gadać :wink: jak będę miał jeszcze jakiś zderzak od eSki to dam Ci znać, chyba że to będzie sedan to dla Artura idzie :wink:

Opublikowano

ja myślę-bo już mnie zaczynacie wkurzać :decayed::decayed:

dawaj teraz priza i będziem negacjejszyns prowadzić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.