Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]


biggman

Rekomendowane odpowiedzi

Karol a orientujesz się da się klapę schowka wymienić żeby ten schowek rezać? Audi A4v B6 B7 schowek tył z lodówką i zmieniarką (3521940793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a orientujesz się da się klapę schowka wymienić żeby ten schowek rezać? Audi A4v B6 B7 schowek tył z lodówką i zmieniarką (3521940793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a co ma się nie dać - nie Karol :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :banan: zima się zbliża więc trzeba atakować kolejne mody :decayed:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

Karol a orientujesz się da się klapę schowka wymienić żeby ten schowek rezać? Audi A4v B6 B7 schowek tył z lodówką i zmieniarką (3521940793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Da sie jak najbardziej, demontujesz silownik i klapa siedzi na 2 bolcach. Trzeba w nie delikatnie uderzyc mlotkiem to ladnie wyskakuja :wink: Ja w weekend swój schowek wpierw rozłożyłem na części pierwsze żeby wszystko poczyścić także służe pomocą póki na bieżąco wszystko pamiętam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ile już tak połamałeś klap żeby dojść do wprawy:grin::decayed::decayed:

jak u mnie poszycie Karolek zmieniał to z podziwu wyjsć nie mogłem aż się musiałem napić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezacze wrzucac mi tu zaraz prędziutko foty z waszych nocnych wygłupów :naughty:

Czekaj niech Karol wstanie do 2:30 byla walka ;)

Sent from my телефон

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno nie spie :) dzis mam zapierdziel w domu jutro na dpokojnie cos tam wrzuce ;)

---------- Post dopisany 29-09-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 12:56 ----------

W piątek o 18 odebrałem pomalowane elementy z ASO i dzięki Marcinkowi od razu znalazły się na aucie :drunk: Skończyliśmy o 2:30 :decayed:

Dokładki zostały pomalowane w kolor. Przemalowałem przy okazji lotkę, oraz listwy S-Line.

Na przód wpadł zderzak S-line pod PDC i spryski :decayed:

Na tył wpadł zderzak pod 2 rurki, pod PDC (docelowo dokładka będzie w wersji S-line) z czarną listwą dekoracyjną.

W najbliższym czasie założę końcówki Ultera które już czekają, oraz lotkę S-line.

Przy okazji zabawy lepszym aparatem cyknałem kilka fot wnętrza :wink:

sos7.jpg

d1gw.jpg

i0rq.jpg

8t49.jpg

cs17.jpg

t3bm.jpg

hxz8.jpg

Wnętrze:

vuuu.jpg

r5d8.jpg

sgqo.jpg

qmtd.jpg

Lodóweczka :)

xeog.jpg

jz10.jpg

Wpadły też ledy Osram w postojówki, polecam. Potwierdzam nie powodują błędu, ładnie świecą, nie ma znaczenia polaryzacja.

r7nr.jpg

Edytowane przez biggman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol najlepszza jest ta blond wajcha od katapulty przy fotelu kierowcy :grin: a poważnie to fura miażdzy suty :kox::shock3::slina::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...