Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A co tam u Ciebie było nie tak z tym kluczykiem?

Opublikowano

Raz dzialal raz nie dzialal ;) jak by sie gubił ;)

Opublikowano
Raz dzialal raz nie dzialal ;) jak by sie gubił ;)
Ja mam to samo w jednym:kwasny:
Opublikowano
  • Autor

mam MK z końcówką BD i ten kluczyk K i działa idealnie już prawie od miesiąca, 0 problemów

Opublikowano
koncowka K :wink:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

8E0 837 220 K 433 MHz, działa elegancko :wink:

a ja mam z końcówka Q i też od pół roku działa bez najmniejszego problemu :wink:

Opublikowano
Przy was wariaty to raczej nie mozliwe :kox:

---------- Post dopisany 16-03-2014 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 17:59 ----------

Jest i piecyk z B7 :decayed:

http://nees.pl/upload/piecyk.jpg

Wpadł też nowiutki kluczyk z B7 :naughty:

http://nees.pl/upload/kluczyk.jpg

:kox:
Opublikowano
  • Autor

Wiosna jest i u mnie :) póki co jeszcze 17, ale w planach są jakieś 18stki.

bigg2.jpg

bigg1.jpg

bigg3.jpg

Pod maską też musi być czysto :wink:

bigg4.jpg

Opublikowano

Karol...:slina::kox::kox:

Opublikowano

Ten to ma cos ta czystością ;)

Opublikowano
  • Autor
:grin: zdaje Ci sie :)
Opublikowano

Karol używasz jakiś specyfików do plastyków?

Opublikowano
  • Autor

Raz na jakis czas używam takiego psikadła z ASO ale cos Marcin mowil ze juz nie do kupienia :( a fajny jest bo daje mat i ładny zapach

Opublikowano

Acha, no myślę że Plak też by dał radę:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno to dziala na takiej samej zasadzie jak matowy plak :wink: tylko zapach fajny

Opublikowano
Raz na jakis czas używam takiego psikadła z ASO ale cos Marcin mowil ze juz nie do kupienia :( a fajny jest bo daje mat i ładny zapach

No niestety producent wycofał juz to z produkcji. Pewnie dlatego ze bylo za dobre ;(

Opublikowano
Raz na jakis czas używam takiego psikadła z ASO ale cos Marcin mowil ze juz nie do kupienia :( a fajny jest bo daje mat i ładny zapach

No niestety producent wycofał juz to z produkcji. Pewnie dlatego ze bylo za dobre ;(

Teraz jest inny specyfik, ale nadaje sie do czyszczenia kostki brukowej a nie kokpitu :facepalm:

Opublikowano
Raz na jakis czas używam takiego psikadła z ASO ale cos Marcin mowil ze juz nie do kupienia :( a fajny jest bo daje mat i ładny zapach

No niestety producent wycofał juz to z produkcji. Pewnie dlatego ze bylo za dobre ;(

Teraz jest inny specyfik, ale nadaje sie do czyszczenia kostki brukowej a nie kokpitu :facepalm:

Tee cfaniak a kto mówi o kokpicie:decayed::decayed::decayed:
Opublikowano
Raz na jakis czas używam takiego psikadła z ASO ale cos Marcin mowil ze juz nie do kupienia :( a fajny jest bo daje mat i ładny zapach

No niestety producent wycofał juz to z produkcji. Pewnie dlatego ze bylo za dobre ;(

Teraz jest inny specyfik, ale nadaje sie do czyszczenia kostki brukowej a nie kokpitu :facepalm:

Tee cfaniak a kto mówi o kokpicie:decayed::decayed::decayed:

Teee cfaniak, bo teź taki mam :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Takie tam w chwili wolnego czasu ustrzelone :wink:

biggman2.jpg

biggman3.jpg

Opublikowano

auto śliczne a zdjęcia :decayed: za mocno czorne i za dużo czerwieni :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.