Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ok chlopaki macie racje 225 bedzie ok :)

Opublikowano

Karolu masz tutaj kilka foto moich na 225 babcia mówiła wnusiu zrób naciąg:decayed::decayed:

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie_1_1.jpg

zdj_cie_2.jpg

zdj_cie_2_1.jpg

zdj_cie_3.jpg

KOZA........:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Adrian jest super :) beda oponki 225 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ledwo wodac hamulce z tych waszych felg ;)

Sent from my телефон

Nie wszystko na raz :kox:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

Takie tam szybko ustrzelone foto :)

felgi2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W weekend podłączyłem pamięć fotela. Zamocowałem panel w drzwiach. Została jeszcze wymiana lusterek zewnętrznych pod pamięci.

Mocowanie na ori stelażu :)

memory1.jpg

memory2.jpg

Może zrobię jakiś krótki filmik jak fotel sam zasuwa :wink:

Opublikowano

Ty mi lepiej pokaż jak się prezentuje d*pa od s4 i oddaj mi w koncu dokładkę s-line :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nic się nie zmieniło w sprawie zderzaka S4 jeszcze, czeka na malowanie :whistling:

Opublikowano
Nic się nie zmieniło w sprawie zderzaka S4 jeszcze, czeka na malowanie :whistling:

Karolek Ty nawet nie wiesz że już za jajca wisisz :decayed: że ja mam do Was anielską cierpilwość :grin:

Opublikowano

wysokosc opon jaka 40 czy 35 ?

Opublikowano
  • Autor
Nic się nie zmieniło w sprawie zderzaka S4 jeszcze, czeka na malowanie :whistling:

Karolek Ty nawet nie wiesz że już za jajca wisisz :decayed: że ja mam do Was anielską cierpilwość :grin:

:grin::wink: a te felgi 15'' moje chcesz?

---------- Post dopisany at 16:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

wysokosc opon jaka 40 czy 35 ?

245/40/18, ale opona będzie inna, ta co jest była gratis do felg. Docelowo zapakuje 225/40/18, ale pewnie na przyszły sezon

Opublikowano

chcę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Oki to zostawiam je dla Ciebie :)

Opublikowano
Oki to zostawiam je dla Ciebie :)

:drinks::hi:

Opublikowano
  • Autor

A tak pamięć fotela działa w akcji :naughty: Sorki za jakość ale telefonem kręcone.

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Jak zawsze klasa Karolu :naughty:

Opublikowano
A tak pamięć fotela działa w akcji :naughty: Sorki za jakość ale telefonem kręcone.

od rana potrafi człowiekowi zepsuć humor :facepalm::facepalm::facepalm:

:decayed::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

dzięki :) może jeszcze jeden komplet pod pamięci będę mógł załatwić także jak coś pisać, ale to tak na 70%

No i pomogę w montażu jak coś :decayed:

Opublikowano

Gratki za wytrwałość w przekładaniu gratów :) Ja już też jestem na finiszu memo, dzięki Tobie właśnie

Opublikowano

Mega sprawa :kox: Robi wrażenie!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :)

Gratki za wytrwałość w przekładaniu gratów :) Ja już też jestem na finiszu memo, dzięki Tobie właśnie

Artur nie ma sprawy, fajnie że mogłem pomóc w tym modziku :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.