Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super rzecz :decayed: u mnie żonka wyzywa jak za dużo wypije i musi mnie odholować ale jak podchodzimy do autka i wciska 2 na memo czar pryska i humor wraca tak szybko jak fotel i lustra :grin:

Opublikowano

Udalo ci sie przypisac pamiec do kluczyka?

Opublikowano
  • Autor

No właśnie nie udało się :thumbdown: robiłem według opisu na forum, a Tobie poszło?

Opublikowano

Tez nic

kodowanie ostatni bit 2

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie takie kodowanie i nic. Dziś pobawię się jeszcze vagiem popatrzę bloki pomiarowe

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

Ufff rozgryzłem przypisanie pamięci do kluczyka. W opisie na forum jest mały błąd. Procedura zapamiętywania pamięci fotela do kluczyka wygląda tak:

Wciskamy przycisk panelu pamięci np. nr "2" i przycisk otwierania na pilocie. To spowoduje przypisanie do kluczyka pozycji pamięci nr. 2. Nie używamy tu klawisza "MEMO"

Opublikowano

Rano wyprobuje

podziekowal :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Tylko jak sie bedziesz bawil na kodowaniu 00002 to najlepiej dwoma kluczykami, wtedy widac jak wszystko dziala. Jak chcesz zeby zawsze po otwarciu auta fotel ustawial sie do przypisanej do kluczyka pozycji zmien kodowanie na 00001.

Opublikowano
:kox: i profi robota
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
:kox: i profi robota

dzięki Artur :)

---------- Post dopisany 22-07-2014 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2014 at 21:00 ----------

W weekend zmieniłem lusterka na 14pinowe pod pamięci, także mod z pamięciami w 100% skończony :) Lusterko prawe automatycznie obniża się przy wrzucaniu wstecznego biegu.

Lakier dostał małe SPA, glinkowanie, itp.

Wrzuciłem też komplet głośników BOSE.

bigg5.jpg

Opublikowano

co tu się powtarzać :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

dzięki Rafałku :hi:

Powoli przygotowuję się na montaż większych hebli :banan:

heble.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak mam fotele w pełnej elektryce ale bez pamięci ( moduły szyb obsługują pamięć) to musze tylko dokupić lusterka 14 PIN i ten panel w drzwi ? Bo tej instrukcji w dziale warsztat nie rozumiem :) Bardzo fajny modzik :)

Opublikowano
  • Autor

Musisz kupić komplet silniczków fotela obsługujących pamięć, wiązkę fotela pod pamięć i moduł pod fotelem z mocowaniem. Oczywiście do tego panel sterowania w drzwi i do pełnego kompletu lusterka 14pin.
Jak coś pewnie jeszcze jeden komplet będę miał na sprzedaż :decayed:

Opublikowano

Łoo to pewnie będzie kosztowało wszystkie pieniądze świata :D strzelam okolo 2 tyś ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ostatnio sprzedałem komplet pod pamięć fotela za 700zł, w tym że jeden silniczek nie był p&p. Teraz komplet będzie p&p także jak coś pisz, jutro będę wiedział na 100% :)

---------------

W końcu wpadł zderzak S4 PDC. Nowa czarna listwa dekoracyjna, nowiutki lakier. Końcówki Ultera idealnie spasowały się ze zderzakiem, już nie wystają, taki był plan! :kox:

To już chyba ostateczna modyfikacja zewnątrz :) Może jeszcze lapmy tylne zostaną delikatnie przyciemnione.

s4my.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Karol ja się zastanawiam kiedy my w końcu skończymy pakować kasę w te auta :grin: ale furka jest kox szczególnie z tym zdesiem :jerk:

Opublikowano
  • Autor

ta fakt ciężko przestać rezać :wink: teraz temat webasta, już niedługo montaż :banan:

Opublikowano

Ja muszę u siebie wymienić płytkę z pinami bo coś mi się przytopiła nie wiem dlaczego.... będę u Was w październiku żeby to ogarnąć u Zbyszka to obejrzę ten Twój zdeś :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzwoń jak będziesz trzeba się spotkać :)

Opublikowano

Na czarnym aucie tył tylko s4, jest kox :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.