Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ambiente tył DONE :decayed:

ambiente.jpg

Opublikowano

walnij fote jak swieci :kox:

Opublikowano
  • Autor

ok coś się cyknie :decayed:

Opublikowano

Karolu a te dziurki nie powinny być bardziej z brzegu tego panela?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

nie ma to znaczenia, jak komu się podoba, ja chciałem żeby było idealnie na środku :wink:

Opublikowano

no i jest :kox:

Opublikowano

chyba ze tak:wink: ważne ze swieci:grin: poka fote

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Świeci, świeci, cyknę coś wieczorem :wink:

---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

Mały update.

Audiczka dostała nowy ori rozrząd z pompą wody. Do tego wymiana wszystkich pasków klinowych, rolek, napinacza. Niestety bez zdejmowania zderzaka i odsuwania pasa przedniego się nie obeszło :whistling:

Wymieniłem uszczelkę przy EGR, wyczyściłem dolot.

Na jakiś czas spokój :decayed:

Zdjęć niestety nie mam :wink:

Po wymianie rozrządu warto sprawdzić kąt synchronizacji?

Opublikowano

a jak sprawdza się ten kunt :decayed: bom u siebie nie czekingował :decayed:

skąd brałeś rozrząda od hamerka ?? ps. jaki numer maja uszczelki egr.... :(

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

nie ma to znaczenia, jak komu się podoba, ja chciałem żeby było idealnie na środku :wink:

kurde a coś tak jakby do lewej ściąga.....

nie no żarcik taki.. jest petarda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tu masz temat odnośnie kąta:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-pd-fotostory-60993/

Wszystko akurat zamawiałem u mojego mechanika, on ma dobre zniżki w ASO.

Wymieniałem taki oring przy EGR za 15zł: N90927302 :wink: teraz powinno być czysto, bo nieźle puszczał olej

---------- Post dopisany at 13:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

a i jeszcze to 069131547D

Opublikowano

Dzięki dzięki :hi: kurcze ja bym chciał swojego przeczyścić i też zamontować wsie nowe uszczelki ale za cholere nie wiem jakie trzeba mieć :facepalm:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po małej przerwie znów wracam do atakowania kolejnych modów :decayed:

Na początek zmiana felg na 18cali, felgi ori z A5 ET29, na równo z błotnikami bez dystansów. Nie jestem do końca zadowolony z efektu bo muszę zmienić oponki na 225, albo 215, bo teraz są 245 :bag: ale szkoda mi je wymieniać bo mają jeszcze 4-5mm mięsa.

felgi0.jpg

felgi1.jpg

Udało się dorwać graty pod pamięci foteli, silniczki, wiązki, moduł. Niestety nie obyło się bez problemów, okazało się że w fotelu dawcy jest inny silniczek unoszenia góra-dół przód, pozostałe 3 silniczki pasowały p&p. Na domiar złego cały mechanizm unoszenia też był inny. Na szczęście cała dolna część stelaża siedziska wydawała się taka sama w fotelach dawcy B6 i moich S-line B7. Po przekładce wszystko spasowało :decayed: na jakiś czas mam dość dłubania przy fotelach :whistling: W najbliższym wolnym czasie pozostanie zamontować panel memo i 4 kabelki podciągnąć pod podłogę.

pamieci1.jpg

pamieci2.jpg

Opublikowano

Karol zmień opony bo szkoda nadkoli, rozmawialiśmy o tym. Poza tym cały czas do przodu jak widzę ☺

Opublikowano

Karol a co z tymi felgami 17 cali od S-line sprzedałeś je ?

Opublikowano
  • Autor
Karol zmień opony bo szkoda nadkoli, rozmawialiśmy o tym. Poza tym cały czas do przodu jak widzę

Na zawieszeniu S-line 1BV nic mi nie obciera, za bardzo opuszczone ono nie jest :wink: jedynie co zauwazylem to twardo sie zrobilo

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Karol a co z tymi felgami 17 cali od S-line sprzedałeś je ?

Nie sprzedałem, zostawiam je na zime

Opublikowano

A że twardo to normalne ☺ To teraz dobra gleba potrzebna ☺

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy może kiedyś wpadnie ;)

Opublikowano

bierz gwint Ap :) na 18' i mięsiwie 40 jest bajeczka:)

Opublikowano

Ty z tym 215 to nie przesadzaj. dasz 225 bedzie malina na 8,5 cala

Opublikowano

225 będzie idealnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.