Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stachu624

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stachu624

  1. no niestety to nie audi 80 b4 tam to blacha igla byla ale oszczednosci kiedys auto mialo byc na cale zycie.
  2. Ja czesto kupuje jak i letni jak zimowy w LIDLU z zamarzaniem nie mialem problemu jak i zapach znosny .
  3. no ale oprocz klasy wagowej jest to samo ???
  4. mam do kupienia sprezyny H&R z quattro czy beda pasowac do mojego b6 z napedem na przod dzieki za odp
  5. Ja mam rdze na łączeniu blotnika z plastikiem progu przod bede to robil na wiosne ale nie wiem czy wymieniac blotniki na igly bez rdzy czy malowac te ktore juz sa
  6. Dobra b5 widzialem kilka razy w jastrzebiu trzeba sie kiedys zgadac na jakiegos malego spota
  7. tez poleca ekpresowa wysylka bez gadki ze za pobraniem mila obsluga polecam dobrze wydana kasa
  8. stachu624 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    idzie w aso 60zl i problem z glowy czas 10min solidnie wykonane z grubego metalu teraz jest nie do zdarcia
  9. jedni pisza ze trzeba inni ze nie chce wiedziec o tej zielonej karcie w bosni ten kawalek do dubrnownika . a czy warto wymieniac zlotowki na kuny czy placic karta na miejscu ??
  10. jade w poniedzialek pierwszy raz na chorwacje omis napisal by ktos na co musze uwazac po drodze czy zielona karta jest obowiazkowa ???
  11. Ladny taki szary srodek radio cos ci nie siedzi chyba pozdro
  12. niby jasne ale mialem wczesniej wlacznik z koncowka A teraz kupilem bez naklejki nanim ale jest oryginal i nie wiem jaka ma koncowke ---------- Post dopisany 09-08-2013 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 21:15 ---------- napisal by ktos jakie piny jak przelozyc zeby swiatla nie zaswiecaly sie z opoznieniem i na mijania swiecily halogeny bo po przejscu na wlcznik z b7 mam problem dzieki Odpowiadając na kilka pytań, które dostałem na pw – aby założyć włączniki o zwiększonej funkcjonalności czyli ten z końcówką A lub B (auto) w przypadku gdy wcześniej używaliśmy przełącznika standardowego - wymagane będzie przełożenie pinów w kostce włącznika świateł. I tak aby uruchomić światła mijania, postojowe i pozycyjne (plus ze stacyjki) przekładamy pin 4 do 11. Aby podać stałe zasilanie dla świateł postojowych i pozycyjnych – przekładamy pin 16 do 14. czy musze zrobic taki numer z pinami czy inna kombinacje
  13. ok dzieki listwa wyciagnieta a raczej wylamana tak zapieczona byla ze nie dalo sie jej normalnie wyciagnac kupowal ktos listwe w aso i wie jako koszt ? dzieki
  14. dzisiaj sie zabralem za wymiena i nie wyglada to zadobrze reszta sruby siedzi tak mocno ze nie da sie jej wykrecic czy ktos moze mi pomoc jak sciagnac tapierke klapy avant w b6 odkrecam te sruby chyba 5ich jest i tapierka nie chce zejsc ktos juz przerabial temat dzieki
  15. mam taki wlasnie problem ze zalancza misie z opoznieniem plus na mijania nie swieca halogeny ktore piny trzeba przelozyc zeby bylo ok ??
  16. mam podobny problem mi juz ani jedna nie swieci myslalem zeby rozwiercic leb srubi wiertlem 8mm a reszte co zostanie 2mm wymienic lampki na ledy i wkrecic nowe sruby.
  17. Dzieki , czeka mnie wymiana bo moje sie rozlecialy najgorsze ze nie da sie ich odkrecic bo srubi zapieczone i objechane
  18. moglbys napisac ile kosztowaly cie lampki oswietlenia rejestracji led ? trzeba do nich jakis przekaznik czy zaklada sie i gotowe ? dzieki
  19. siema widziana dzisiaj czerwona b6 sedan na 81 w strone zor miala chyba ramki klubowe
  20. hej chetnie bym sie wybral na spota jestem nowy ze skoczowa moze ktos leci w srode z okolic ??
  21. moze ktos potwierdzic jako koszt raczek przednich lewa i prawa plus plastkik gdzie sa elektryczne szyby w ASO ?? moze ktos kupowal dzieki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.