Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie zdejme te znaczki dały mi przynajmniej z 20KM więcej :kox::kox::polew:

Opublikowano
Nie zdejme te znaczki dały mi przynajmniej z 20KM więcej :kox::kox::polew:

:polew::polew::polew::polew:

chyba pkt karnych w ciągu kilku dni :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Nie kracz bo już blisko limitu :whistling::doh:

Opublikowano
Coś nie tak ze znaczkiem? :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Znaczki są też na bocznych listwach. Przy wewnętrznym pakiecie s-line znaczki zewnętrzne były fabrycznie więc wszystko robie chyba ok :wink:

we grilu nie było:wink:

a u Wladiego było i obetnij łeb ale był :decayed:

No i uj u mnie były i mam wyjebane że nie było:polew::polew::polew:
Opublikowano
Coś nie tak ze znaczkiem? :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Znaczki są też na bocznych listwach. Przy wewnętrznym pakiecie s-line znaczki zewnętrzne były fabrycznie więc wszystko robie chyba ok :wink:

we grilu nie było:wink:

a u Wladiego było i obetnij łeb ale był :decayed:

:polew::polew::polew::polew: A jak mu mówiłem, że nigdy nie było w grillu w b6 to mówił, że się nie znam i pier*ole głupoty :grin:

Opublikowano
Coś nie tak ze znaczkiem? :wink:

---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

Znaczki są też na bocznych listwach. Przy wewnętrznym pakiecie s-line znaczki zewnętrzne były fabrycznie więc wszystko robie chyba ok :wink:

we grilu nie było:wink:

a u Wladiego było i obetnij łeb ale był :decayed:

:polew::polew::polew::polew: A jak mu mówiłem, że nigdy nie było w grillu w b6 to mówił, że się nie znam i pier*ole głupoty :grin:

No bo się nie znasz u mnie było:polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki za sobotnie rezanko i grill o Domina :decayed: było wesoło :kox:

34538319.jpg

42525464.jpg

92124448.jpg

El. szybki z tyłu gotowe, wpadł też panel sterowania zegarami, nowy tunel z B7 bez uchwytu na telefon i SDS.

96963778.jpg

70317603.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

powiem tyle jest impreza :decayed::naughty:

Opublikowano

no to git robota :decayed: w piątek zabieramy się za moją z Marcinem, może się do Domina w weekend pojedzie :wink:

Opublikowano
no to git robota :decayed: w piątek zabieramy się za moją z Marcinem, może się do Domina w weekend pojedzie :wink:

a dawajcie:decayed: będzie wesoło:grin::naughty:

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

DSC_0673.jpg

:decayed::grin:

Opublikowano

ee a biggman z wami gadał? Impulsy mu się skończyły czy co, że telefonu nie ma na zdjęciu:grin:

Opublikowano
ee a biggman z wami gadał? Impulsy mu się skończyły czy co, że telefonu nie ma na zdjęciu:grin:

Ano mial akurat chwilke:D:D4yqa9u2e.jpg

Wyslane z RNSA

Opublikowano

A Sebastian juz rozłożony leżał ;) lece opierdzielic ta czupryne wlasnie ;)

Opublikowano
  • Autor
:polew: i mnie przyłapali na gadaniu :kox:
Opublikowano
:thumbup1: no i tunel już na mnie czeka , szkoda, że nie dojechałem atmosfera jak zawsze prima sort u Dońka :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Rafałku tunel czeka można montować :decayed:

Opublikowano

no jest grubo :kox:

...ale zastanawia mnie gdzie Marcino bedzie w piątek bo mi też obiecał...i to juz w grudniu :decayed:

Opublikowano

eeee to zajedziesz do mnie i porezamy razem z Marcinem :decayed:

Opublikowano

A mi kto poreza :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła wyciaraczka z Q5 i wymieniony silniczek bo stary ciekł. Śruba była tak zapieczona że trzeba było ciąć :facepalm: ale efekt super :kox:

66980627.jpg

Edytowane przez biggman

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.