Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe Ty Piotruś już masz sporo poreazne :decayed: co tam zmieniasz na wiosnę? chyba że to niespodzianka :naughty:

Opublikowano

heble 312 lub 320 na zaciskach brembo, elektryka na tył, czujniki parkowania, nowy zderzak na przód i zobaczymy co jeszcze ;)

Opublikowano
  • Autor

uuu to grubo się zapowiada :decayed: jak ogarnę zewnątrz też będę myślał o jakiś heblach większych :wink:

Opublikowano
heble 312 lub 320 na zaciskach brembo, elektryka na tył, czujniki parkowania, nowy zderzak na przód i zobaczymy co jeszcze ;)

Zaskakujesz zdrowooo:wink: :naughty:

Opublikowano

Wołajcie lekarza, trzeba ratować Karola zanim za późno będzie.

Chociaż już jest za późno :wink:

Kawał dobrej roboty Panowie, robi wrażenie :slina:

Mnie też to grozi, ale narazie chociaż mieszkam na rzut beretem od Was to chorobę skutecznie powstrzymuje brak środków :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

hehe dzięki :decayed: wpadaj na spota kiedyś do nas

Opublikowano

dopiero teraz zczailem ten temat :) graty za wszelkie mody naprawde szacun ;]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Karol i fura teraz nie do poznania :thumbup1: a i lista kolejnych też dobra :whistling:

Opublikowano

Świetna furka :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie, graty się kompletują, nie mogę się doczekać cieplejszej pogody to będzie się rezało :naughty:

Opublikowano

Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:

Opublikowano
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:
Pytajta mnie ja wszystko zdradzę :grin:
Opublikowano
  • Autor
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:
Pytajta mnie ja wszystko zdradzę :grin:

:decayed: hehe

Opublikowano
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:
Pytajta mnie ja wszystko zdradzę :grin:

Znaczy czuwasz nad projektem do końca :grin::decayed: to co tam czeka na montaż główny kierowniku zamieszania :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:

udało się dorwać listwy wewnętrzne s-line B6 jutro mają przyjść :decayed:

tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage

chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line

muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć :wink:

Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi? :decayed:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:
Pytajta mnie ja wszystko zdradzę :grin:

Znaczy czuwasz nad projektem do końca :grin::decayed: to co tam czeka na montaż główny kierowniku zamieszania :naughty:

muszę meldować i raporty składać Marcinowi :polew:

Opublikowano
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:

udało się dorwać listwy s-line B6 jutro mają przyjść :decayed:

tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage

chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line

muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć :wink:

Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi :decayed:

Prędzej 5 w totka trafie niz Zbyniu bedzie miał czas mi to ogarnąć :decayed:, chociaż rozumiem go i jego pracę, w sumie brakuje juz tylko odbłysników soczewek z b8 także moze jeszcze w lutym zabłyśnie :naughty: a tunel czemu zmieniasz ? bo ja właśnie będę robił odwrotnie tzn. czeka na montaz tunel z uchwytem na fona :whistling:

Opublikowano
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:

udało się dorwać listwy s-line B6 jutro mają przyjść :decayed:

tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage

chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line

muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć :wink:

Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi :decayed:

Prędzej 5 w totka trafie niz Zbyniu bedzie miał czas mi to ogarnąć :decayed:, chociaż rozumiem go i jego pracę, w sumie brakuje juz tylko odbłysników soczewek z b8 także moze jeszcze w lutym zabłyśnie :naughty: a tunel czemu zmieniasz ? bo ja właśnie będę robił odwrotnie tzn. czeka na montaz tunel z uchwytem na fona :whistling:

Milicjantowi też widzę zaczyna po mału odwalać :grin:

przez Was to ja się rozwiodę i którys będzie mnie musiał przygarnąć :grin: się człowiek nie znał to i rezanie po łbie nie laziło a tak to się musze o kazdy duperel w aucie ze stara wyklócić :facepalm::decayed:

Opublikowano

Dobre wozidełko !

Opublikowano
  • Autor
Karol zdradź co tam juz czeka na montaż :naughty:

udało się dorwać listwy s-line B6 jutro mają przyjść :decayed:

tunel 2din bez uchwytu na telefon czeka na montage

chciałbym już pomalować dokładki i zderzak tylny s-line

muszę jeszcze zderzak s-line przedni jakoś znaleźć :wink:

Rafał lampy już ogarnięte, bo podobno działasz coś z nimi :decayed:

Prędzej 5 w totka trafie niz Zbyniu bedzie miał czas mi to ogarnąć :decayed:, chociaż rozumiem go i jego pracę, w sumie brakuje juz tylko odbłysników soczewek z b8 także moze jeszcze w lutym zabłyśnie :naughty: a tunel czemu zmieniasz ? bo ja właśnie będę robił odwrotnie tzn. czeka na montaz tunel z uchwytem na fona :whistling:

nie chce tego uchwytu na telefon, mam zamontowany fabryczny BT i uchwyt mi tylko przeszkadza :wink: chcesz mój stary tunel?

Opublikowano

W sumie tunel dostałem na spóźniona gwiazdę od Dońka ale jak masz KArol w stanie igełkowym to cymu ni :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.