Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor

Ale gdyby nie on byśmy śmigali golasami :naughty:

Dobrze że nie mam żony :decayed:

Opublikowano
Ale gdyby nie on byśmy śmigali golasami :naughty:

Dobrze że nie mam żony :decayed:

bo ja wiem, extra pensja na mody :decayed::decayed:
Opublikowano
  • Autor
Ale gdyby nie on byśmy śmigali golasami :naughty:

Dobrze że nie mam żony :decayed:

bo ja wiem, extra pensja na mody :decayed::decayed:

:decayed:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Później wrzuce fotki z sobotnich manewrów, sporo gratów na pokładzie :banan:

Opublikowano

plany jak i wykonane już zmiany jak najbardziej na PLUS..

Opublikowano
Ale gdyby nie on byśmy śmigali golasami :naughty:

Dobrze że nie mam żony :decayed:

bo ja wiem, extra pensja na mody :decayed::decayed:

:decayed:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

Później wrzuce fotki z sobotnich manewrów, sporo gratów na pokładzie :banan:

dawaj dawaj foty :naughty:

Opublikowano

Fajna :a4fan: Co by tu jeszcze powiedzieć. :decayed::mysli: Plany i samo rezanko...:kox: Ale nie ma co się dziwić jak poznałeś tych dwóch Panów o których mowa wyżej.:naughty::whistling: Czekamy na rozwój sytuacji.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie :hi:

Kilka fotek z sobotnich manewrów. Na początek zmiana podsufitki na s-line, dzięki ostasmarcinek za rezano :drinks:

podsufitka1.jpg

podsufitka2o.jpg

Tu już efekt:

podsufitka3.jpg

Drobny modzik przygotowujący auto pod Moduł MCE High, ori ledowe podświetlenie tablicy :decayed:

ledqq.jpg

A na koniec montaż Bixów z soczewką z B8 :decayed: Podziękowania dla uhu2 za ogarnięcie tematu :banan:

Włożyłem też srebrne kierunki żeby wszystko ze sobą się ładnie zgrywało.

bixy1.jpg

bixy2.jpg

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Karol grubo sie robi :thumbup1: jak koszt zamontowania takich bixów ( oprócz Zbycha roboty :naughty: )

Opublikowano
  • Autor

To zależy w jakich cenach graty wyrwiesz :wink: ja jeszcze zmieniałem przetwornice na coś lepszego, ale mogę polecić moda, nareszcie to świeci :kox: Wzrasta bezpieczeństwo i komfort jazdy nocą.

Opublikowano

Chyba tam do was pojadę wpier....... wszystkim jak,leci tylko psa oszczędze :thumbdown:

Biggman bravo modów. Taki spokojny chłopak u Dominika że on to ma takiego golasa a tu masz miesiąc dwa i jest zajefajne autko :kox::banan:

Opublikowano
  • Autor
:kox: sam wiesz to choroba.. :decayed:
Opublikowano

Widzialem furke na zywo nawet testowalem na drodze.Juz wyglada git a bedzie jeszcze lepiej!

Opublikowano

Zbychu zerknij na PW :naughty:

Opublikowano

nieźle i lampka z airbag off :slina: czarny sufi robi kawał dobrej roboty :thumbup1:

Opublikowano

Być może w następną sobotę też porezamy

Karol nie podziękowałeś Asi za obiadek jeszcze :grin:

Opublikowano
  • Autor
nieźle i lampka z airbag off :slina: czarny sufi robi kawał dobrej roboty :thumbup1:

lampeczka oryginalnie była bez airbag off, ale na szczęście w ASO jest możliwość dokupienia samej blendy w czarnym kolorze. Przełożyłem kontrolkę ze starej lampki i git. Jakby ktoś potrzebował mam zapisane numery części.

Być może w następną sobotę też porezamy

Karol nie podziękowałeś Asi za obiadek jeszcze :grin:

to będzie grubo :decayed: Oczywiście Asia przygotowała pyszny obiadek, jeszcze się jakoś jej odwdzięczę :wink:

Opublikowano

ja tą blendę dokupiłem , diode też ale okazało sie że nie mam do tego instalacji, mam nadzieje że do wiosny taki jeden mistrz mi je zrobi :grin:

Opublikowano
ja tą blendę dokupiłem , diode też ale okazało sie że nie mam do tego instalacji, mam nadzieje że do wiosny taki jeden mistrz mi je zrobi :grin:

który to:grin:

Karol jeśli moja Aga ma w sobote wolne to rezamy MCE:decayed:

Opublikowano
:naughty::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.