-
Audi a4 b6 1.9 tdi - bose, s-line, bixenon, RNS-E, zawias AP kit -40/-30 nowe foto
z zewnątrz prawie idento jak moja..;-)
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
fajny sedan, mody OK, ale felga w ogóle nie pasuje jak dla mnie...
-
[A4 AWX] Audi A4 B6 1.9TDI 01' serial
ładna seria, teraz ładne koło na wiosnę, trochę w dół i będzie malina..;-)
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
o f*ck jak wyrezana b7.... recarosy robią robotę, zresztą gdzie tam całe auto gniecie cyce..
-
[ALL B7] A4 2.0TDI 170KM 2007r S-Line ! ;)
wydech trochę z d*py, po za tym ładniutka..
-
moja a4 b6 210KM quatro 6 gang
od zawsze podobały mi się keskiny.. u Ciebie gniotą suty..:-)
-
[B6 AWX] Work in progress...
wciągnąłem kable w tunel i w zapalniczce jest caly czas prad też o tym myślałem, tylko miałem nadzieję, że znajdzie się coś bliżej..:-)
-
[ALL B6] co to za kostka..???
tak właśnie myślałem.. dzięki wielkie za cenne info..:-)
-
[ALL B6] co to za kostka..???
skoro tak łatwo poszło z poprzednią to może powie mi ktoś co to za kostka..?? znajduje się w schowku bagażnika od strony kierowcy.. <br /><br /> <br /><br />
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
świetnie wygląda na CLH... ogólnie auto jak dla mnie malina..;-)
-
[B6 AWX] Work in progress...
fajnie wyrezana...;-) kolor też podobuje mi się..:-) do czego masz wpięte CB..??? mam zamiar umieścić je w tym samym miejscu tylko nie wiem do czego się wpiąć najlepiej...
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
felga kosi, szczególnie tylne odsadzenie.. autko jak felga, bardzo ładne..;-)
-
[B6 AWX] by smuggler
bardzo fajne wozidełko..
-
[ALL B6] co to za kostka..???
dzięki Panowie za info..;-) teraz przypomniało mi się, że mam u góry jakiś mikrofon.. tylko ciekawe jak to podłączyc zeby działało i czego brakuje... skoro poszło tak szybko to wieczorem wrzucę jeszcze jedną kostkę która siedzi w bagażniku w schowku od strony kierowcy i też nie kumam od czego ona jest..
-
[ALL B6] co to za kostka..???
Może wie ktoś co to za kostka..?? Znalazłem ją po wyjęciu radia i panelu klimatronika.. Nie była do niczego podpięta... <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
scyzor8811
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta