Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scyzor8811

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. fajny sedan, mody OK, ale felga w ogóle nie pasuje jak dla mnie...
  2. ładna seria, teraz ładne koło na wiosnę, trochę w dół i będzie malina..;-)
  3. o f*ck jak wyrezana b7.... recarosy robią robotę, zresztą gdzie tam całe auto gniecie cyce..
  4. wydech trochę z d*py, po za tym ładniutka..
  5. od zawsze podobały mi się keskiny.. u Ciebie gniotą suty..:-)
  6. wciągnąłem kable w tunel i w zapalniczce jest caly czas prad też o tym myślałem, tylko miałem nadzieję, że znajdzie się coś bliżej..:-)
  7. tak właśnie myślałem.. dzięki wielkie za cenne info..:-)
  8. skoro tak łatwo poszło z poprzednią to może powie mi ktoś co to za kostka..?? znajduje się w schowku bagażnika od strony kierowcy.. <br /><br /> <br /><br />
  9. świetnie wygląda na CLH... ogólnie auto jak dla mnie malina..;-)
  10. fajnie wyrezana...;-) kolor też podobuje mi się..:-) do czego masz wpięte CB..??? mam zamiar umieścić je w tym samym miejscu tylko nie wiem do czego się wpiąć najlepiej...
  11. felga kosi, szczególnie tylne odsadzenie.. autko jak felga, bardzo ładne..;-)
  12. bardzo fajne wozidełko..
  13. dzięki Panowie za info..;-) teraz przypomniało mi się, że mam u góry jakiś mikrofon.. tylko ciekawe jak to podłączyc zeby działało i czego brakuje... skoro poszło tak szybko to wieczorem wrzucę jeszcze jedną kostkę która siedzi w bagażniku w schowku od strony kierowcy i też nie kumam od czego ona jest..
  14. Może wie ktoś co to za kostka..?? Znalazłem ją po wyjęciu radia i panelu klimatronika.. Nie była do niczego podpięta... <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.