Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] by smuggler

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krótko przed nowym rokiem stałem się posiadaczem A4 b6. Miałem kiedyś b5 z AFNem i było to chyba jedno z fajniejszych aut jakie miałem. AWX będzie mi służył do stukania km i jazdy na co dzień. Mam jeszcze e46 330i, ale muszę przyznać, że ostatnio mało do niego zaglądam.

W sumie AWX Avant z dosyć typowym wyposażeniem. Bardzo zależało mi na xenonach i automacie, ale tylko jedno założenie udało się spełnić:)

W planach jest:

Multufunkcja, której strasznie mi barkuje

Czujnik deszczu, zmierzchu i lustro fotochroamtyczne

Bluetooth, który już udało mi się kupić i w sobotę montaż

Na wiosnę jakaś przyzwoita czarna felga, żeby nie było wstyd pokazać się na Worthersee 2013:)

W dalekiej przyszłości: (może...)

Elektryczne fotele

Program

Skrzynia i sprzęgło z AVF, jak obecne się podda.

garza.jpg

srodek.jpg

zegary.jpg

host images

Jutro zrobię jakieś uczciwe fotki to dorzucę.

ENJOY

Opublikowano

ładna, oby była niezawodna ! powodzenia w modach :thumbup1:

Opublikowano

Ładny okaz.

Powodzenia w dalszych modach, niech nie braknie Ci pomysłów i hajsu na realizację :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Parę zimowych fotek - pogoda słaba i auto brudne:)

Chyba najfajniejszy decor do b6

decor2.jpg

decort.jpg

Gadget, z którego jestem zadowolony:) Lubię świecidełka

klamka.jpg

srod.jpg

Sub w bagażniku. Gra raczej cicho, zastanawiam się, czy da się go podmienić na BOSE?

sub.jpg

Nigdy nie miałem tego udogodnienia w aucie

szyber.jpg

tunel.jpg

tunel2.jpg

zima1.jpg

zima2.jpg

zima3.jpg

zima4.jpg

photo sharing sites

Opublikowano

niech służy :)

Opublikowano

bose można podmienić, pasuje bez przeróbek.

Opublikowano
  • Autor

Chętnie kupię jeszcze pakiet schowek łącznie z siatkami na siedzenia. Jakby ktoś chciał sprzedać to walcie na PW.

A co do BOSE to rozumiem, że jest p&p? A jak różnica w dźwięku? Zauważalna?

Opublikowano

Graty z zakupu. Te dekory są oklejone folią czy to ori ?

Opublikowano

jaki masz aparat ? fajny bokeh, jakieś lustro ?

Opublikowano

zawias jakis niższy jest?

Opublikowano

tył coś nisko siedzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fotki robiłem pożyczonym Nikonem D3100, żeby się trochę pobawić, ale sam chce kupić teraz jakiegoś kompakta z wymienną optyką. Lustrzanka jest dla mnie za duża. Decory sa orginalne a zawieszenie fabrycznie obniżone. Ciekawy jestem, czy wiosną przy większych felgach nie będzie trzeba zejść troszkę niżej.

Opublikowano

Po samej zmianie wzmaka na BOSE jest duża różnica :wink:

Opublikowano
  • Autor

A wzmacniacz też jest p&p? Kusi mnie trochę poprawienie audio. Bart ma w A3 Sportback BOSE i muszę przyznać, że gra o wiele lepiej. W e46 Mam również H/K i również przyjemnie brzmi. Niestety w moim B6 dźwięk jest nie co płaski a subwoofer to jakby ktoś trzepaczką do dywanów walił po kartonie. Musiałbym się wybrać na jakiś spot i odsłuchać BOSE u kogoś:) Bo czasem fabryczne systemy nie warte są zachodu i lepiej coś samemu wymodzić.

Tył być może i nisko siedzi, bo auto ma 200tys i pewnie sprężyny już kapitulują. Wiosną może zastanowię się nad gwintem. Póki co, szukam schowków i siatek na fotele, fotochrom. Wrzucam jeszcze fotkę drugiego wozidła

zz1.jpg

Opublikowano

a4 ładne i z potencjałem modotwórczym ;). Co do szyberdachu, nie wiem jak inni. ale ja prawie nie korzystam.... taki bajer , ot.

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie niezły bajer, bo jeszcze w żadnym aucie (a miałem ich sporo) nie miałem. W zasadzie nie otwieram, ale dzięki szybie jest jaśniej w kabinie

Opublikowano

Kierka Mu-Fu, BT, jakaś felga... Idzie w dobrym kierunku. :wink: Pewnie lista modów po za tymi, które wymieniłeś się po jakimś czasie powiększy jak to było u mnie. :whistling: Bezawaryjności. :good:

Opublikowano

to powiem ci że co do bose w audi to jest tylko troche lepiej

sam w swojej mam serie a komplety bose po 800-1000 gonie, handluje częściami audi

a do siebie jakoś nie chce wkładać

Opublikowano
  • Autor
Kierka Mu-Fu, BT, jakaś felga... Idzie w dobrym kierunku. :wink: Pewnie lista modów po za tymi, które wymieniłeś się po jakimś czasie powiększy jak to było u mnie. :whistling: Bezawaryjności. :good:

Z racji tego, że mam 2din, to RNS mi chodzi po głowie. CLH by sie przydało również.

Opublikowano

fajne zdjęcia :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.