Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

scyzor8811

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez scyzor8811

  1. fajny sedan, mody OK, ale felga w ogóle nie pasuje jak dla mnie...
  2. ładna seria, teraz ładne koło na wiosnę, trochę w dół i będzie malina..;-)
  3. o f*ck jak wyrezana b7.... recarosy robią robotę, zresztą gdzie tam całe auto gniecie cyce..
  4. wydech trochę z d*py, po za tym ładniutka..
  5. od zawsze podobały mi się keskiny.. u Ciebie gniotą suty..:-)
  6. wciągnąłem kable w tunel i w zapalniczce jest caly czas prad też o tym myślałem, tylko miałem nadzieję, że znajdzie się coś bliżej..:-)
  7. tak właśnie myślałem.. dzięki wielkie za cenne info..:-)
  8. skoro tak łatwo poszło z poprzednią to może powie mi ktoś co to za kostka..?? znajduje się w schowku bagażnika od strony kierowcy.. <br /><br /> <br /><br />
  9. świetnie wygląda na CLH... ogólnie auto jak dla mnie malina..;-)
  10. fajnie wyrezana...;-) kolor też podobuje mi się..:-) do czego masz wpięte CB..??? mam zamiar umieścić je w tym samym miejscu tylko nie wiem do czego się wpiąć najlepiej...
  11. felga kosi, szczególnie tylne odsadzenie.. autko jak felga, bardzo ładne..;-)
  12. bardzo fajne wozidełko..
  13. dzięki Panowie za info..;-) teraz przypomniało mi się, że mam u góry jakiś mikrofon.. tylko ciekawe jak to podłączyc zeby działało i czego brakuje... skoro poszło tak szybko to wieczorem wrzucę jeszcze jedną kostkę która siedzi w bagażniku w schowku od strony kierowcy i też nie kumam od czego ona jest..
  14. Może wie ktoś co to za kostka..?? Znalazłem ją po wyjęciu radia i panelu klimatronika.. Nie była do niczego podpięta... <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  15. ładnie wyrezany AVANT..
  16. scyzor8811 odpowiedział(a) na pawel6103 temat w Audi A4 B6
    Kolego, tutaj nikt nie wrózy ze szklanej kuli i nie daje 100% odpowiedzi mając tylko szczatkowe informacje na temat auta podałes AVJ i oska i tyle a rocznik ? na pocżatek uzupełnij profil Ty masz filtr z regulatorem cisnienia paliwa dlatego wychodza tam 4 przewody podaj VIN to podam Ci ori nr po którym kupisz właściwą częśc podczas sprawdzania w sklepie podałem wszystki info potrzebne do prawidłowego doboru filtra, ale i tak nici, wiec albo mają taki katalog albo taką obsługę.. A chyba AVJ nie wychodził kilka lat tylko z początku produkcji, ale jeśli się mylę to mnie popraw... VINu przy sobie nie mam, ale nie omieszkam tu wrzucic..
  17. scyzor8811 odpowiedział(a) na pawel6103 temat w Audi A4 B6
    miałem identyczny problem, też w katalogu wyszedł inny niż na aucie.. także coś mają nie teges w tych katalogach.. nie bawiłem się z tym i na razie jeździ stary.. zajrzyj tu, może po wymiarach znajdziesz coś dla siebie.. Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. jak bym widział odbicie swojej, tyle że ja nie mam dołów w kolor i nie wiem czy chcę mieć..;-) kiera elegancko obszyta, szkoda że nie trójramienna...:-) po za tym bardzo ładne wozidełko..
  19. no to już nie źle.. też się zastanawiam nad tym na wiosnę, musimy się kiedyś styknąć i porównać serię z chipem, bo ciekawi mnie jak by szła moja właśnie z taką mocą.. duża jest różnica w przyspieszeniu przed i po chipie..???
  20. auto eleganckie, ale fele do zmiany..;-)
  21. wiem wiem który słoniu..:-) u kogoś to fajnie słychać, ale nie wiem czy chciał bym ciągle słuchać tego świstu..;-D ale jak coś będę miał Cię w pamięci.. Ile masz KM po chipie ???
  22. o panie GRUBO działasz... brakuje tylko dobrego koła i jakiegoś obniżenia, ale to tylko moje skromne zdanie..;-)
  23. scyzor8811 odpowiedział(a) na Nowek temat w Audi A4/S4 B6
    graty zakupu ESY... swoją drogą Leon też bardzo fajny...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.