-
Dodatek do benzyny -pytanie o skutecznosc
To są dodatki zawierające głównie naftę od 50 do 80% i więcej plus inne dodatki. Nafta spala się w większej temperaturze i czyści zawory ale np w FSI raczej to nie pomoże. W starszych autach pewnie coś da. Niektóre firmy dodają jeszcze aceton i inne duperele, zrobiłem o tym obszerny wątek ale na forum motocyklowym. Ogólnie daje to coś ale w zaniedbanym silniku np gaźnikowym ustawionym bogato z zasyfionymi zaworami np. Najlepiej jest po prostu częściej czasem zmienić olej i dobrze autko przepalić na autostradzie raz na jakiś czas. Kasę przeznaczyć na benzynę do przepalenia
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Olej Motul C3 X-Clean 8100 5w40 lepszego nie znam, wchodzi coś koło 4,1 litra u mnie, wymieniam co 4-5 tyś km, filtr powietrza ? ...yyyy zaglądałem do niego z 3 lata temu, mam k&n, myślę że za rok/dwa będę musiał go wyczyścić i naoliwić, to kupujecie jeszcze papierowe filtry ?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
przebieg mam 83 tysiące Lutek90 wymieniałeś chociaż raz popychacz (szklankę) pompy paliwa ?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Jeździ się na Pb95 lub Pb98, przy Pb95 delikatnie mniejsze osiągi (krzywa wyprzedzenia zapłonu mniej agresywna). Jeśli auto jest po programie to w 99% przypadków będzie to program dedykowany tylko pod Pb98. Średnie spalanie u mnie to 8,9-9,1 (60% miasto). Do oleju zaglądam raz do roku, wtedy kiedy go wymieniam. Przez żaden rok nie wziął nawet kropli.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
dzisiaj Chuck Norris kończy 74 lata więc z tego co wiem urodziny robią razem więc wyrezają pewnie nową RS4 z Citroena Grześka żony
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wszystkiego Najlepszego Grześ !
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OK Panowie, założona jest grupa A4 na facebooku na wspólne pogaduszki i takie tam proszę się wpraszać na razie jest dwóch członków : ja i wrclaguna https://www.facebook.com/groups/218389821639505/
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie pytaj bo na każdy tydzień zakłada inne
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pierwszy... :dancing:pierwszy siedziałem na nowych fotelach...
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ustaw punktowy a nie matrycowy pomiar światła.
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
myślę że to już przesada, firma dla masturbatorów, już widzę jak idę do sklepu: macie millersa? yyyyyy że co ?
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
najmniejsza zawartość siarki, typowy olej do bezpośredniego wtrysku stąd nazwa C3 Clean, "przeleciałem" wszystkie oprócz millersa
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
do TFSI tylko Motul 8100 C3 X-Clean 5W40
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pamiętaj że idzie wiosna. - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW