Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WITT33

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To są dodatki zawierające głównie naftę od 50 do 80% i więcej plus inne dodatki. Nafta spala się w większej temperaturze i czyści zawory ale np w FSI raczej to nie pomoże. W starszych autach pewnie coś da. Niektóre firmy dodają jeszcze aceton i inne duperele, zrobiłem o tym obszerny wątek ale na forum motocyklowym. Ogólnie daje to coś ale w zaniedbanym silniku np gaźnikowym ustawionym bogato z zasyfionymi zaworami np. Najlepiej jest po prostu częściej czasem zmienić olej i dobrze autko przepalić na autostradzie raz na jakiś czas. Kasę przeznaczyć na benzynę do przepalenia
  2. Olej Motul C3 X-Clean 8100 5w40 lepszego nie znam, wchodzi coś koło 4,1 litra u mnie, wymieniam co 4-5 tyś km, filtr powietrza ? ...yyyy zaglądałem do niego z 3 lata temu, mam k&n, myślę że za rok/dwa będę musiał go wyczyścić i naoliwić, to kupujecie jeszcze papierowe filtry ?
  3. WITT33 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    przebieg mam 83 tysiące Lutek90 wymieniałeś chociaż raz popychacz (szklankę) pompy paliwa ?
  4. WITT33 odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Jeździ się na Pb95 lub Pb98, przy Pb95 delikatnie mniejsze osiągi (krzywa wyprzedzenia zapłonu mniej agresywna). Jeśli auto jest po programie to w 99% przypadków będzie to program dedykowany tylko pod Pb98. Średnie spalanie u mnie to 8,9-9,1 (60% miasto). Do oleju zaglądam raz do roku, wtedy kiedy go wymieniam. Przez żaden rok nie wziął nawet kropli.
  5. dzisiaj Chuck Norris kończy 74 lata więc z tego co wiem urodziny robią razem więc wyrezają pewnie nową RS4 z Citroena Grześka żony
  6. OK Panowie, założona jest grupa A4 na facebooku na wspólne pogaduszki i takie tam proszę się wpraszać na razie jest dwóch członków : ja i wrclaguna https://www.facebook.com/groups/218389821639505/
  7. nie pytaj bo na każdy tydzień zakłada inne
  8. Pierwszy... :dancing:pierwszy siedziałem na nowych fotelach...
  9. Ustaw punktowy a nie matrycowy pomiar światła.
  10. myślę że to już przesada, firma dla masturbatorów, już widzę jak idę do sklepu: macie millersa? yyyyyy że co ?
  11. najmniejsza zawartość siarki, typowy olej do bezpośredniego wtrysku stąd nazwa C3 Clean, "przeleciałem" wszystkie oprócz millersa
  12. do TFSI tylko Motul 8100 C3 X-Clean 5W40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.