Treść opublikowana przez scyzor8811
-
[B6 AWX] Avant TDI srebrna rozpierducha
mody jak najbardziej na PLUS.. ciekaw jestem jak bedzie wygladac na springach.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
mam 1ba, chcial bym obnizyc troche moja taczke, czy podejda do avanta springi od sedana z tym samym silnikiem..? dodam ze nie sa to oryginalne sprezyny.. a jeśli chciał bym ori to jakich oznaczeń szukać..??
-
Nastawienia zawieszenia A4 B6 2001-2004 sedan avant
mam 1ba, chcial bym obnizyc troche moja taczke, czy podejda do avanta springi od sedana..? dodam ze nie sa to oryginalne sprezyny.
-
[ALL B6] Spryskiwacz lamp przednich - dysza
Dołączam się do pytania... Tak dokładnie o sam ten zraszacz chodzi.. nie wiem czemu ale jeden mi nie działa, i nic nie dało czyszczenie go.. Podmieniałem już na obie strony i nic.. dysza ładnie wychodzi lecz nie daje wody... Ma ktoś może taką pierdółkę na zbyciu, lub wie gdzie mogę dostać samą tą końcówkę bez dyszy..???
-
[B6 AVJ] Odma.
dzięki Panowie za info.. czyli w tygodniu będzie trzeba się tym zająć..
-
Chiptuning A4 B6 1.8T 190KM
no to jest to już świetny wynik..
-
Chiptuning A4 B6 1.8T 190KM
Trochę inny motor, ale może ktoś będzie wiedział.. Jaka jest bezpieczna granica dla motoru i podzespołów w 1.8t AVJ..??? Ma ktoś dłubnięty ten motor..???
-
[B6 AVJ] Odma.
Panowie mógł by ktoś ponownie wrzucić foto w którym dokładnie miejscu znajduje się ta odma...??? I może wrzuci ktoś schemacik którą dokładnie rurkę trzeba przeczyścić i co jeszcze zrobić..??? Pytam bo jestem świeży w temacie a wolę zapobiegać niż potem leczyć..
-
Polerka lakieru - bardzo ogólnie
tak jak wyżej, zapomnij o usunięciu rys przez polerkę ręczną... no chyba, że będzie to wosk koloryzujący i jego efekt do pierwszego mycia..
-
Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI
Panowie a 1.8t kod silnika AVJ z końca 2001r ma jedną, czy dwie sondy..??? Pytam bo mam zapchanego i nie wiem czy go mogę wywalić tak po prostu, czy będę musiał coś rzeźbić, żeby błędów nie było...
-
BRC sequent 24, czy dobrze wybrałem/1.8t.163km
U siebie mam dokładnie taką samą instalację, czyli BRC sequent 24 montowaną w firmie CZAKRAM.. Fakt, faktem długo nie posiadam tego autko, ale czy to gaz czy benzyna różnicy nie widać i przede wszystkim nie szarpie przy przełączaniu na gaz i odwrotnie jak to w niektórych instalacjach.. Także mogę Ci polecić tą instalację..
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
komputer pokazuje spalanie na benzynie, przynajmniej u mnie tak jest.. a od poziomu gazu w butli jest oddzielny wskaźnik..
-
Kto ma do sprzedania naklejki do odnawiania przycisków??
a mógł byś podrzucić jakiegoś linka, bo nic nie mogę znaleźć...
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
trochę się nie odzywałem a autko zakupione 2 tygodnie temu.. i wybór padł na ..... 1.8t AVJ... auto jest na rocznej instalacji gazowej BRC.. podczas jazdy banan nie schodzi mi z gęby, mógł bym jeździć non stop.. jak na razie po przejechaniu 1000 km nie żałuję ani trochę wyboru.. pali ok.11 l gazu przy jeździe pół na pół miasto/trasa, ale na trasie też bez oszczędzania..hehe.. dzięki wszystkim aktywnym w temacie, niedługo pewnie będzie galeria nowego cacka..
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
świetnie zmodzone autko zarówno z zewnątrz jak i w środku... a takiego wypasu nie ma chyba żadne inne a4..
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
świetne zmiany.. auto wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku..
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
Mam teraz turbo w dieslu i właśnie chciałem coś bez, ale skoro tak zachwalacie 1.8T to może i ja zacznę je brać pod uwagę.. Nie mówiąc już o Quattro bo chyba w kwocie ok. 25tys. ciężko będzie taką sztukę upolować, oczywiście w zadawalającym stanie, a nie jakiegoś ulepka..
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
większy silnik niż 2.0 nie wchodzi w grę.. już sam nie wiem, wolał bym 2.0 ale dobijało by mnie to pożeranie oleju.. mówicie, że 1.8T..???? no,ok ale jak tam jest z turbiną, tzn. z jej awaryjnością i w ogóle..??? ile tak przeciętnie połknie gazu..??? ogólnie to dzięki tym, którzy czynnie angażują się w temat.. :beer1: :beer1: i czekam na kolejne sugestie..
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
to teraz naczytałem się trochę o tym silniku i sam już nie wiem.. :confused4: ale w sumie chyba prosto można to wyeliminować..???
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
edekxp a mogl bys rozwinac temat dotyczacy brania oleju, bo zielony jestem w temacie i nie chcial bym wpakowac sie na mine..
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
Witam.. Jestem nowy na forum, więc chciałem zasięgnąć informacji od bardziej kumatych w temacie,a więc czy silnik 2.0 benzyna 130km jest odpowiednią jednostką pod instalację gazową..??? Jakie najlepiej zastosować podzespoły do niego..??? Pytam ponieważ mam zamiar zakupić a4 b6 z myślą o założeniu gazu, lub już z założoną instalacją.. Z góry dzięki wielkie za wszystkie sugestie i porady..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.. Mam na imię Piotr.. Audi w poszukiwaniu...