Treść opublikowana przez scyzor8811
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
nie raz widziana na mieście...:-) furka KOZAK... bardzo podoba mi się pssssss z turbinki...:-) ile Cie kosztowało założenie BLOW OFFa..???
-
Diody oświetlenia Ambiente
zajrzyj do tematu użytkownika pocas, on kupował te diody w serwisie i pisał, że płacił 59zł..
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
dobrze działasz..
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
dziś dokończone rezanko kratek nawiewów i małego schowka nad popielniczką... teraz wszystko razem pięknie wygląda... brakuje mi tylko oświetlenia nóg.. a jak kupiłem był taki golasek..;-)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
musisz je wyjąć i od środka zobaczyć czy są diody.. teraz dopiero zobaczyłem foty...Również jesteś szczęśliwym posiadaczem nie podłączonych diód..:-) Sqby coś tam właśnie czytałem na ten temat.. Najważniejsze że są diody, reszta to pikuś..:-)
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
zdjęcia nie odzwierciedlają jak to wygląda na żywo bo wiadomo ciężko jest zrobić zdjęcie czegoś świecącego, tym bardziej telefonem, ale mogę zapewnić, że efekt jest naprawdę super.. <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> i druga sprawa dotycząca podświetlanych kratek nawiewów.. dziś postanowiłem je wyciągnąć i sprawdzić jak wyglądają od środka, a tam miła niespodzianka, we wszystkich są diody do podświetlenia, do bocznych są nawet poprowadzone kabelki, natomiast w środkowej są tylko same diody i kostka do podłączenia.. teraz może ktoś podpowie co muszę zrobić, aby wszystkie się paliły..??? do środkowych to wiadomo, muszę poprowadzić kabel, ale co trzeba zrobić, aby boczne zaczęły świecić...??????
-
Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk
ma ktoś może jeszcze szablony do regeneracji bo kolega piterdzg nie daje znaku życia, a zdało by się u mnie je zregenerowac, tak jak i włacznik świateł..??
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja nie miałem podświetlanych klamek, a wydanie prawie 200zł za coś co nie daje oczekiwanego efektu mijało się z celem jak dla mnie, więc wyrezałem po swojemu i efekt jest dużo lepszy od orginału moim i nie tylko moim zdaniem.. Do rzeczy.. Kupiłem czerwone najzwyklejsze/najsłabsze czerwone diody, opornik odpowiedni do podłączenia do auta, oprawki do diód tylko koniecznie takie aby dioda była w oprawce, a nie na zewnątrz, wszystko razem polutowałem, wpiąłem się pod układ podświetlania przycisków podnoszenia szyb w każdych drzwiach (pin 1 i 5), potem odpowiednie wiertełko pod oprawkę diody i wiercimy w jak najmniej widocznym miejscu, po odpalenie świateł wszystko hula aż miło.. Dodam, że oczywiście przy zmianie natężenia światła w środku w klameczkach też się zmienia.. Efekt końcowy jak dla mnie wart zachodu.. Jak ktoś ciekaw jak to świeci w nocy, pisac,to postaram się zrobic wieczorem foty.. Teraz tylko pozostaje coś wymodzi z podświetlanymi kratkami nawiewów, których obecnie nie mam, ale nie dlugo się to zmieni..:-)
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
ładne auto i dobre modyfikacje.. swoją drogą fajnie siedzi jak na springi od 1be..
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Świetne auto, super zmiany.. no i mocy to mu chyba nie brakuje..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Myślałem że Twoja B6 jest ładna, ale to cco tu zobaczyłem to masakra... Piękny wóz...
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
niezły z Ciebie wariat, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu..
-
[B6 AWX] Czarne limo by jakubekk BOSE xenon 1.9 TDI+
ładny sedan.. jakoś tak nisko siedzi jak na 1be... tzn. fajnie nisko..
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
plany jak i wykonane już zmiany jak najbardziej na PLUS..
-
[B6 AWX] A4 S-line by RalphA4
mody jak najbardziej w dobrym kierunku, sam choruję na czarne bixy... powiedz mi, jeśli to nie tajemnica, ile wyniosło Cię dołożenie QUATTRO..??? może być na PW..
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Koks..
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
bardzo ładny avant..
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
świetnie wygląda tak jak jest obecnie, ja bym nic nie zmieniał..
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
świetne mody.. felgi nie widać, ale z takim naciągiem będzie robić robotę..
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
świetnie się prezentuje.. i grubasek też maxymalny..
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
jak to auto hamuje..??? przecież tam nie ma tarcz..;-) po za tym dobry szuracz..
-
[B6 AVF] Granatowa ulepa
bardzo mi się podoba Twój avant, szczególnie kolor ponieważ mam taki sam...
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
super się prezentuje... i ten kolorek..
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
świetny jest ten avant..... kolor mistrz..
-
[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane
dobrze działasz.. szybkiego znalezienia pracy...