Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] projekt S4 UPDATE sprzedane


rav85

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, postanowiłem zamieścić parę zdjęć mojej A4 b6 1.8T która zacząłem przerabiać na S4 pewnego dnia otwierając szafkę z talerzami spadła mi na głowę miska i wpadłem na pomysł aby przerobić swoja a4 na s4 , pytanie czemu bawię się w przerabianie a nie kupno? otóż już odpowiadam, musiałem kupić mieszkania , ślub , i już na auto nie starczyło wiec systematycznie wymieniam to i owo zwłaszcza ze mam dawce do przekładki , ponieważ mam mało czasu to prace idą dość wolno ale jakiś efekty są , auto zakupiłem ponad rok temu od 1 właściciela , auto krajowe , przebieg realny 303 tys na dzień dzisiejszy , auto do końca serwisowane w Wilanowie co potwierdza książka serwisowa jak i logi w bazie audi, auto kupiłem w standardzie czyli 6x poduchy, welur, xenon, alusy 16" sline, w miedzy czasie parę rzeczy wymieniłem, jak fotele sline sport, nowe opony ;p

parę zdjęć auta przed robotami

z góry przepraszam za mało plenerowe zdjęcia, takie będą po skończeniu pakietu zewnętrznego

8d403748423f599bm.jpg

c703768fa825fddem.jpg

dodane:

- RNS-E "podziękowania dla Domin79 za montaż"
- felgi AVUS III 18" + nowe opony pirelli pzero rosso
- czarna podsufitka S4 + pakiet światło " podziękowania dla Domin79 & ostasmarcinek za montaż "
- lusterka od S4 elektryczne, podgrzewane
- listwy progowe s4
- tylni zderzak oryginalny s4 sedan / kupiony za uwaga 300zl przez przypadek/ szukałem prawie pol roku do sedana i nie było a jak się trafił to koszt 2000zl
- nowa gałka zmiany biegów
- przedni zderzak s4
- antena na dach "pletwa s4'
- oryginalne wydechy S4 z regulacja natężenia dźwięku
- licznik s4 kolorowy
i parę innych rzeczy o których zapewne zapomniałem

UPDATE 18-12-2012

na przyszły rok planuje przekładkę s4 z osprzętem silnik, skrzynia itd gdyż w tym roku już nie mam na to czasu a zbliża się jesień

parę fotek mało artystycznych ale za to poglądowych


zdjęcie tylu po lakierowaniu zderzaka i montażu wydechu

abd1412a1aa0e848m.jpg

ca90a27668556a18m.jpg

6136b0e043ff56bam.jpg

fbbeebeaf08d6f34m.jpg

3e7d1a528a12ec20m.jpg

0292f19d7950b6e2m.jpg

6e2473149da9a47cm.jpg

8a92258f1d8fec1fm.jpg

2da6654c5373b49fm.jpg

w między czasie umieszczę zdjęcia wnętrza i parę innych

Zbliżają się święta i koniec roku wiec przyszedł czas na montaż licznika S4 z kolorowym FISem, dzięki uprzejmości i pomocy NOSB, kamulatora jak i kolegi od kodowania licznika udało się bezproblemowo zamontować licznik i go zakodować pod kluczyki, mimo iż mój oryginalny licznik okazał się bez crypto.

Dziękuje za pomoc

parę fotek przed zmianą i po zmianie

57f5f2eae795b7dcm.jpg

b4eb2bfe4c8603adm.jpg


23468f2b1ae7dc9em.jpg

5c0e4372dd1d03d4m.jpg

UPDATE 20-01-2013

automatyczna klapa tył

20130120 135119 - YouTube



W planach:

- 4 elektryczne szyby


UPDATE 23.04.2013 jak to na bezrobociu kasy na rezanie brak wiec ze zmiany wpadły boczki z roletami jak i czujniki pdc przód

c5d2ca4de27ff345m.jpg

c4a9026ab45843c1m.jpg

dec44d44ae054b81m.jpg

na skompletowanie czekają tez dekory, aktualnie szukam w idealnym stanie ramki pod manual i listew

6e3fb5d7b4e8e5f6m.jpg


UPDATE 23-02-2014

Powoli ociepla się za oknem , słonce zaczyna się uaktywniać , wiec przyszedł czas na elektryczna roletę tylnej szyby, taka nutka luksusu rodem z A8L i innych topowych limuzyn w moim trupie ^^ mod wykonany przez GURU , specjalistę i osobę dla której kabelkologia to pikuś Domina79 za co mu dziękuje bez jego kabli roleta by nigdy nie ożyła.



z mniejszych modów wymiana ramion na AERO + montaż podświetlanych kratek nawiewów

UPDATE 24-02-2014

dzisiaj całkiem przypadkowo trafiło się takie coś za cale 20 zł wiec zl było nie kupić

6f9a4d5929ca44e8m.jpg

UPGRADE 01-03-2014

Lustro z kompasem ogarnięte

98566e6f3b2948acm.jpg

do lustra wpadły RECARO

d76b0068d21bdb52m.jpg

fe03766c0a855305m.jpg

51c28097e84989bdm.jpg

02-10-2014

długo się nic nie działo w moim temacie , wiec na rezanie grzecznie w pudełeczkach czeka:

- kierownica obszyta skora

- tempomat

- kompletny zestaw bluetooth w wersji H

- daszek + moduł HomeLink

- jestem w trakcie kompletowania gratów do montażu PDC przód i tyl

806568b12f196a3fm.jpg

auto dostało nowe oryginalne błotniki , wiec nie szpeci już go ruda tu i tam , zamontowałem w końcu na klapę lotkę S4 , czekała prawie rok za łóżkiem z braku czasu , z drobniejszych rzeczy, nowy rozrząd z pompa wody, paski , dwumas + sprzęgło

22-01-2015

Z dodatków do auta wpadną elektryczne szyby tył i składane lusterka, hemple S4 b6 RED

na wiosnę montaż PDC przód + tył

auto trafiło w ręce nowego właściciela mam nadzieje ze da mu tyle frajdy z jazdy jaka ja miałem

Edytowane przez rav85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, też mam zderzak od s4 - bez grilla ale z halogenami:decayed::decayed: powodzenia w projekcie!:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka prawie idento jak moja. Ten sam kolor, xenon oznaczenie motoru no i ... mój RNS-e :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się tłumaczyć dlaczego tak robisz:decayed: Połowa forum robi tak samo:grin:

Ale ja bym tego zderzaka nawet nie zakładał w takim stanie, lepiej najpierw skompletować go chociaż w połowie i dopiero założyć bo tutaj wygląda jak by mu ukradli wszystko w nocy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mam poza halogenami , nie maluje teraz bo blotnik bede malowal wiec zalatwie wszystko razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko :kox: Z pakietem S4 będzie robić szał.

Jakby co to mam jeden halogen do S4 - nówkę ori z serwisu, wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny projekt s4:decayed: ja swój niedawno skończyłem:banan: teraz szykuje do tego pakiet nisko i szeroko + szybko:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu straty pracy musze odlozyc dalsze modzenie , najgorzej ze mialem juz zaklepane liswy drzwiowe s4 jak , grill i halogeny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh...co za kraj, jak tu coś planować jak z dnia na dzien można stracic robote :/ też mam ambitne plany przejścia ze zwykłej bryły, wahałem się miedzy S4 a Sline, ale mając pod maską 150kucy nie chciałem robic sztucznego S4, i ide w strone Sline chyba z kratkami w grille z S4 bo świetnie to wygląda. Pozazdrościć pozostaje Tobie dawcy do tych modów :) Szybkiego przyplywu gotówki zycze. pZdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prac już mam, tak wiec powracam do swojego projektu, jestem po zakupach w ASO, halogeny 900zl za lewy i prawy , grill w maskę 459zl , auto dzisiaj odstawione do lakiernika , w miedzy czasie doszła antena dachowa pletwa jak i mój dobry kolega zakupił dla mnie listwy progowe s4 od użytkownika CiasnyWiesiek, ja nie moglem ich wcześniej na być gdyż jak pisałem straciłem zatrudnienie, zdjęcia już poskładanego i polakierowanego przodu , czwartek/piątek, jeszcze wymiana kierownicy na ta 3 ramienna s4 która tez kupiłem za dobre pieniądze i pozostaje kwestia recaro

---------- Post dopisany 20-10-2012 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2012 at 09:43 ----------

parę nowych fotek, jutro zrobię w innej scenerii już z listwami bocznymi s4 i lepszej jakości

a769cdd6f3d47d3cm.jpg

17f22a81f78c2976m.jpg

1fe1680ae7f1914fm.jpg

c0da71bc1fc5e0c9m.jpg

78e5e77172999f04m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest malina :kox:

Sprawnie idziesz z tematem. PDC będziesz rezał z przodu?

Z tymi halcami do S4 to niezły cyrk jest bo w używce praktycznie nieosiągalne, w zamienniku nie ma. Mi się ufarciło i kupiłem za bezcen komplet nowych ori na ebay.de z resztą jak się okazało od Polaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...