Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja przyciskow sterowania szybami 4x elektryk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema jak w temacie!

do regeneracji potrzebne:

farba matowa akrylowa moze byc moto k
podklad do plastikow ,obojetnie
rozpuszczalnik odtluszczacz lub cos takiego
drobny papier scierny lub cos czym zdrapiemy stara farbe z przycisku
no i naklejki regeneracyjne od uzytkownika naszego forum ( piterdzg )



zaczynamy od sciagniecia starego lakieru z przycisku , potem to odtluszczamy i naklejamy naklejki...potem kladziemy podklad do plastiku ( nie za duzo) bo farba bedzie sie lekko luszczyc pekac itd

malujemy delikatnymi warstwami ( ja zrobilem 5 warstw drobnych)


zdjecia:

zakzdjecia783.jpg

zakzdjecia784.jpg

rozklejamy naklejke tak by srodek zostal na przycisku

zakzdjecia785.jpg

wydlubujemy pozostalosci przycisku

zakzdjecia786.jpg

powtarzamy ta czynnosc tyle ile trzeba:)

zakzdjecia787.jpg

malujemy calosc podkladem potem farba

zakzdjecia767.jpg

i na koncu delikatnie wydlubujemy naklejke po wyschnieciu farby ..i oto efekt..

zakzdjecia788.jpg
zakzdjecia789.jpg

tak wyglada w nocy:)

zakzdjecia791.jpg

Opublikowano

Dobra robota, ale trochę symbole się różnią or org.

DSCF3845b.jpg

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
Dobra robota, ale trochę symbole się różnią or org.

....różnią się, ponieważ jak dobrze pamiętam te, które djzak malował są oryginalnymi od B6, te zaś z zamieszczonego przez Ciebie zdjęcia są montowanymi w B7 :wink:...

PS. jesli się mylę poprawcie...

Opublikowano
Dobra robota, ale trochę symbole się różnią or org.

....różnią się, ponieważ jak dobrze pamiętam te, które djzak malował są oryginalnymi od B6, te zaś z zamieszczonego przez Ciebie zdjęcia są montowanymi w B7 :wink:...

PS. jesli się mylę poprawcie...

Przecież ja mam B6 i ten sam rocznik:whistling:

takie jak te:

AUDI A4 B6 B7 WŁĄCZNIK SZYBY 8E0959851 (2690344168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

...nie mam zatem pojęcia dlaczego u Ciebie są na przyciskach inne ikony:eusathink:- może ktoś je zmienił na te z B7? Ja mam B6 z grudnia 2002r., kolega B6 z listopada 2004r. i oryginalnie są identyczne jak w aucie djzak ...

Opublikowano

u mnie też są takie jak ma djzak. Auto z 2001 roku. W tym roku wymieniałem te przyciski na nowe po numerze nadwozia i są również takie same.

Opublikowano

Nie jestem pewien ale ja kupiłem kiedyś do swojej audicy inne przyciski tzn inny znaczek był i miały inna kostkę ?

Opublikowano

Może to zależy od koloru tapicerki albo coś związane z wyposażeniem - S-line nie mam

We wszystkich drzwiach mam takie same ikonki

Opublikowano
Może to zależy od koloru tapicerki albo coś związane z wyposażeniem

....może jednak masz zmienione na te z B7:wink:, zobacz dla przykładu na te aukcje:

PRZYCISK SZYB AUDI A4 B7 2004- PRZEŁĄCZNIK SZYB B7 (2671269019) - motoAllegro

oraz:

NOWY PRZYCISK ELEKT. SZYB AUDI A2 A4 B6 ORYGINAŁ (2692685752) - motoAllegro

- według tego wynika, że oryginalnie w B6 są właśnie takie jak ma djzak ...

Opublikowano
Może to zależy od koloru tapicerki albo coś związane z wyposażeniem

....może jednak masz zmienione na te z B7:wink:, zobacz dla przykładu na te aukcje:

PRZYCISK SZYB AUDI A4 B7 2004- PRZEŁĄCZNIK SZYB B7 (2671269019) - motoAllegro

oraz:

NOWY PRZYCISK ELEKT. SZYB AUDI A2 A4 B6 ORYGINAŁ (2692685752) - motoAllegro

- według tego wynika, że oryginalnie w B6 są właśnie takie jak ma djzak ...

Wiadomo nie jestem pierwszym właścicielem auta, ale nie sądzę aby ktoś to wymieniał bo niby po co.

Zresztą naprawiałem przyciski w drzwiach kierowcy bo czasem nie łączyły, nie było żadnego śladu aby ktoś to wyjmował

Zobaczcie na tą aukcje Audi B6, zdjęcie przycisków i są takie jak u mnie:wink:

AUDI A4 1,9 131KM SERWIS BEZWYPADKOWY OPŁACONY !!! (2696754762) - motoAllegro

i tu nastepny:

1.9tdi131PS 6 BIEG PAKIET CHROM ALU 17 SERWIS IGŁA (2717627168) - motoAllegro

Opublikowano

...djzak jeżeli jesteś zadowolony z efektu końcowego daj namiar od kogo i za ile brałeś szablony - kolega szuka sprawdzonego źródła:wink:...

Opublikowano
  • Autor
...djzak jeżeli jesteś zadowolony z efektu końcowego daj namiar od kogo i za ile brałeś szablony - kolega szuka sprawdzonego źródła:wink:...

szablony masz opisane w poczatku tematu jest napisane ze mam to od uzytkownika naszego forum ktorego polecam bo byly dobrze zrobione:) i przeslylka szybka :) ..jego nick to ..:--> ( piterdzg )

Opublikowano

witam djzak! dzięki za reklamę ;-)! nie spodziewałem się takiego zainteresowania ze strony kolegów z forum!profesjonalnie zrobiłeś tego posta ;-))! pozdr i zapraszam zainteresowanych szablonami do współpracy ;-)))!!

Opublikowano
...djzak jeżeli jesteś zadowolony z efektu końcowego daj namiar od kogo i za ile brałeś szablony - kolega szuka sprawdzonego źródła:wink:...

szablony masz opisane w poczatku tematu jest napisane ze mam to od uzytkownika naszego forum ktorego polecam bo byly dobrze zrobione:) i przeslylka szybka :) ..jego nick to ..:--> ( piterdzg )

fajny modzik i fajne wykonanie ;) a powiedz mi kolego duzo trzeba sie mordowac zeby wymontowac przyciski?

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

witam djzak! dzięki za reklamę ;-)! nie spodziewałem się takiego zainteresowania ze strony kolegów z forum!profesjonalnie zrobiłeś tego posta ;-))! pozdr i zapraszam zainteresowanych szablonami do współpracy ;-)))!!

piterdzg a Ty po ile masz te szabloniki a i czy posiadasz moze szablonik na kubek i wizytowki? ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ma ktoś może jeszcze szablony do regeneracji bo kolega piterdzg nie daje znaku życia, a zdało by się u mnie je zregenerowac, tak jak i włacznik świateł..??

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

gdzie znajde jakies fotostory jak rozebrać boczki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jestem po takim zabiegu na przełącznikach szyb i radiu concert II jeśli ktoś się łudzi, że nie będzie to odbiegało od ori to jest w błędzie, z daleka może tego nie widać ale jak się człowiek lekko przyjrzy to widać różnicę, choć osobiście uważam, że lepiej to wygląda jak takie wyciorane białe :wink:

Opublikowano

U mnie nie widać różnicy.Zobaczy może ten co wie że było malowane

Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.