Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Panowie, czy jest na rynku jakiś zamiennik ori kamery cofania? Szukam czegoś lepszej jakości.
  2. pocas odpowiedział(a) na malik temat w Audi A6/S6/RS6
    u Ciebie też po dołożeniu car play przestało działać Google Earth?
  3. Ja tu tylko na chwilkę S5 jeszcze się nie pozbyłem gdyż miłość dojrzewa Co do zmian: - pełen polift -> RS5 , lampy z projektorami ledowymi (nooo, teraz to świeci) // dzięki nosbix - wydech AWE ( decaty SuperSprint, awe dp) - tylny dyfuzor, lotka i przedni splitter od Varbona - troszkę zmian w silniku
  4. Nie jest to 63AMG, tylko S500. Zamówiony jest do tego chip Brabusa, ale coś nie może dojść z zachodu. Po cipowaniu powinno mieć tyle koni co AMG. Oprócz tego jest wydech też Brabusa. S5 do sprzedania. Właściwy temat w dziale Giełda.
  5. Masz możliwość zmierzenia czasów?
  6. Widziałem! Nawet jechałem za! na Piotrkowskiej. Nic specjalnego..
  7. W końcu jakieś zacne kółko 20x10,5J ? 20 dla dzieci z tyłu jest 21x10,5j
  8. Już na stanie. Cisneliście beke z moich stary felg więc teraz się odkułem na concave
  9. Audi w garażu czeka na koniec leasingu. Tak więc w okolicy zimy będzie do sprzedania. Chyba że ktoś chce wcześniej, możemy pośpieszyć Badummm tsssss
  10. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, przyznać się czyja żona/dziewczyna z Tychów była w Łodzi na rozmowie o pracę czarną A4 avant?
  11. Też gotowałem i też myślałem że S4 -> RS5 dadzą radę. Skonczyłem na ceramice z R8
  12. Zaciski od S5 i ceramike - o co tu chodzi?
  13. Mówisz o tym kawałku metalu, który usztywnia skrzynie? Błagam... wyciągnij go i zalej klejem do szyb. Ten sam efekt.
  14. Andrzej, ale podstawowe pytanie. Gdzie robił znajomy skrzynie?
  15. Przytrzymaj guzik od ESP trochę dłużej. Powinien zmienić się styl komunikatu na FIS. Pytam czy używane bo może zwyczajnie ktoś docisnął do poziom 200 LC, a wtedy skrzynia blokuje procedurę.
  16. Wszystko w kolor
  17. O ratuj Boże przed drugim sposobem Przytrzymaj ESP dłużej niż 3 sekundy. Powinno wskoczyć w kolejny "poziom" wyłączenia ESP. Ważna prawa. Nie możesz mieć włączonego Auto Hold. Druga sprawa. Auto używane?
  18. Grzesiek, nie pomyślałeś by trochę "odjąć" napisów z grilla? Nie za dużo tam tego?
  19. Dobra, szkoda czasu. Wrzucaj mu kompresor ;P
  20. Nie lepiej było kupić 3.0 TFSI?
  21. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziękuje. Już zakupione.
  22. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakby ktoś miał po rezaniu skrętnych xenonów zwykły moduł xenon do sprzedania. To chętnie wezmę.
  23. Polecam podłączenie monitorów poza MMI. Zyskujesz wtedy dwa niezależne obwody. Ty słuchasz sobie z muzyki z radia a dzieciaki (np. na słuchawkach) słuchają bajek. U siebie mam odtwarzacz dvd Phonocar http://autoexpert24.pl/sklep/odtwarzacz-slim-phonocar-vm015-p-129.htmloraz monitory Clariona.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.