Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, wymieniam przednią szybę bo mi się obecna porysowała. Są jakieś różne odmiany szyb? Pamiętam że w B6 były jakieś zielone atermiczne itd. Mamy coś podobnego w B8?
  2. Nic nie ruszałem. Stronic działa na sofcie
  3. Faktycznie, podobne kolory...
  4. Byłem w tym tygodniu w Katowicach, ale dzis Krakowa nie odwiedziłem ;-) po Kraku jeździ s5 sportback ale nie w sepangu Sent from out of space
  5. Trzeba było lecieć za mną
  6. Też ruszamy 1 maja z Łodzi.
  7. Lecimy razem? My jedziemy (bardzo wstępnie) w trzy auta z Łodzi.
  8. Eresowe hamulce też dawały radę, ale niestety nie na dłuższą metę i nie przy moim stylu jazdy 0-260-0 Ostatnio moja luba jechała z rodzicami, chciała strzelić z procedury na światłach, ale podjeżdżając do nich pomyliła hamulec ze sprzęgłem...
  9. Jak siadam z tyłu to już nie jestem w stanie oglądać niczego Fotele już siedzą Tunel + skóra + alcantara w schowkach Tylne królestwo Barbie itd Detale i... coś konkretnego. Nie muszę mówić o napiętej sytuacji w domu i groźbie kupna sukienek i butów za równowartość "nie potrzebnego gadżetu" Kolor mam już w głowie. Na pewno nie zostaje przy serii.
  10. http://allegro.pl/audi-s5-rs5-8t0-lusterka-16-pin-i5119321078.html 16 pin to pamięć, side, fotochrom, grzanie i składanie? Na aukcji niżej ktoś wspomina jeszcze o podświetlaniu, ale ani słowa o pamięci http://allegro.pl/audi-rs5-s5-cabrio-lusterka-zewnetrzne-full-i5084341149.html jak tu być mądrym
  11. Muszę trochę parcha rozruszać bo zastygł w garażu Podsufitkę bardzo bym chciał zrobić ale fachowiec ucieka od tematu jak tylko może Dorwę go i będzie.
  12. Tak, uchował się taki w Łodzi. Zarąbany tematami ale jakoś się udało wcisnąć
  13. Spy photo. Fotel oddany do poprawek po "tapicerze" i efekt... Stołki koniec końców uszyte od nowa. Pod igłę weszło praktycznie wszystko. Od boczku ze sterowaniem po kasetę od pasów (w czasie robienia zdjęcia jeszcze nie była skończona). Tył dostał lekkiego garba bo musieliśmy bardziej podciągnąć w górę monitor. Efekt? Mnie rozwalił. Szukam kolejne elementy do "zaszycia"
  14. Równie dobrze mogę wywalić wszystko ze środka, ale ja w tym aucie jeżdżę przeważnie w koszuli i pod krawatem, a po 18 z kobietą i dzieckiem więc już sam wydech jest hardcorem
  15. To co? Wracamy do tematu KM i przyspieszenia z filmików na youtubie? 100-200 - 10,1s
  16. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mając w planach zmiane gateway można zrobić klona ustawień obecnego i potem zrobić przywrócenie ustawień na nowym?
  17. Tylko że te klamki nie pasują do A4/A5 sportback. Prawda?
  18. Heble RS5 nie mają 395mm.
  19. Dla potomnych. Można pogodzić sim i bt.
  20. Nie mam pojęcia na co pozwoli bo jak na razie nikt takowego nie zrobił. APR miał wypuścić kolejny stage, ale jak na razie mają problemy finansowe i wątpię by coś ruszyli nowego. Wszystko na paliwie 98. Między 100 a 98 nie ma u mnie żadnej różnicy. Generalnie poziom rozpracowania 3.0 TFSI jest tak dramatycznie mały że nawet nie chcę mi się dalej o nim gadać
  21. Tego się jeszcze nikomu nie udało na świecie Więc klękajcie narody przed CompSportem.. Przekroczony limit 200 LC. oraz poprawa wykresu o dodatkowe 20KM i niecałe 40 niuta. Powoli także "zaskórowywuje" samochód. Fotele już są z monitorami (wymagają jeszcze poprawki), tunel także gotowy
  22. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobre pytanie jak to sprawdzić
  23. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Polecacie jakieś konkretne wycieraczki do naszych Audic? Miałem kupowane rok temu w ASO, ale już widzę że marzą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.