Treść opublikowana przez pocas
-
B8 TrOOOOp
Pany, wymieniam przednią szybę bo mi się obecna porysowała. Są jakieś różne odmiany szyb? Pamiętam że w B6 były jakieś zielone atermiczne itd. Mamy coś podobnego w B8?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Nic nie ruszałem. Stronic działa na sofcie
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Faktycznie, podobne kolory...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Byłem w tym tygodniu w Katowicach, ale dzis Krakowa nie odwiedziłem ;-) po Kraku jeździ s5 sportback ale nie w sepangu Sent from out of space
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Trzeba było lecieć za mną
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Też ruszamy 1 maja z Łodzi.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Lecimy razem? My jedziemy (bardzo wstępnie) w trzy auta z Łodzi.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Eresowe hamulce też dawały radę, ale niestety nie na dłuższą metę i nie przy moim stylu jazdy 0-260-0 Ostatnio moja luba jechała z rodzicami, chciała strzelić z procedury na światłach, ale podjeżdżając do nich pomyliła hamulec ze sprzęgłem...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Jak siadam z tyłu to już nie jestem w stanie oglądać niczego Fotele już siedzą Tunel + skóra + alcantara w schowkach Tylne królestwo Barbie itd Detale i... coś konkretnego. Nie muszę mówić o napiętej sytuacji w domu i groźbie kupna sukienek i butów za równowartość "nie potrzebnego gadżetu" Kolor mam już w głowie. Na pewno nie zostaje przy serii.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
http://allegro.pl/audi-s5-rs5-8t0-lusterka-16-pin-i5119321078.html 16 pin to pamięć, side, fotochrom, grzanie i składanie? Na aukcji niżej ktoś wspomina jeszcze o podświetlaniu, ale ani słowa o pamięci http://allegro.pl/audi-rs5-s5-cabrio-lusterka-zewnetrzne-full-i5084341149.html jak tu być mądrym
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Muszę trochę parcha rozruszać bo zastygł w garażu Podsufitkę bardzo bym chciał zrobić ale fachowiec ucieka od tematu jak tylko może Dorwę go i będzie.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Tak, uchował się taki w Łodzi. Zarąbany tematami ale jakoś się udało wcisnąć
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Spy photo. Fotel oddany do poprawek po "tapicerze" i efekt... Stołki koniec końców uszyte od nowa. Pod igłę weszło praktycznie wszystko. Od boczku ze sterowaniem po kasetę od pasów (w czasie robienia zdjęcia jeszcze nie była skończona). Tył dostał lekkiego garba bo musieliśmy bardziej podciągnąć w górę monitor. Efekt? Mnie rozwalił. Szukam kolejne elementy do "zaszycia"
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Równie dobrze mogę wywalić wszystko ze środka, ale ja w tym aucie jeżdżę przeważnie w koszuli i pod krawatem, a po 18 z kobietą i dzieckiem więc już sam wydech jest hardcorem
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
To co? Wracamy do tematu KM i przyspieszenia z filmików na youtubie? 100-200 - 10,1s
-
B8 TrOOOOp
Mając w planach zmiane gateway można zrobić klona ustawień obecnego i potem zrobić przywrócenie ustawień na nowym?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Tylko że te klamki nie pasują do A4/A5 sportback. Prawda?
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Mocy
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Heble RS5 nie mają 395mm.
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Dla potomnych. Można pogodzić sim i bt.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co potrzeba?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Nie mam pojęcia na co pozwoli bo jak na razie nikt takowego nie zrobił. APR miał wypuścić kolejny stage, ale jak na razie mają problemy finansowe i wątpię by coś ruszyli nowego. Wszystko na paliwie 98. Między 100 a 98 nie ma u mnie żadnej różnicy. Generalnie poziom rozpracowania 3.0 TFSI jest tak dramatycznie mały że nawet nie chcę mi się dalej o nim gadać
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Tego się jeszcze nikomu nie udało na świecie Więc klękajcie narody przed CompSportem.. Przekroczony limit 200 LC. oraz poprawa wykresu o dodatkowe 20KM i niecałe 40 niuta. Powoli także "zaskórowywuje" samochód. Fotele już są z monitorami (wymagają jeszcze poprawki), tunel także gotowy
-
B8 TrOOOOp
Dobre pytanie jak to sprawdzić
-
B8 TrOOOOp
Polecacie jakieś konkretne wycieraczki do naszych Audic? Miałem kupowane rok temu w ASO, ale już widzę że marzą.