Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Tak, to prawda. Tym autem jeździ się naprawdę jak bardzo sztywną osobówką. Na tych 21'' bardzo sprawnie wybiera dziury i jeździ się o wiele wiele lepiej niż eSką. Zabieram się za robienie kilometrów. Niestety OOOO musi poczekać
  2. GTS 4.8 420KM, nie było innej opcji by wziąć coś mocniejszego bo... tylko tu było kolor zielony
  3. S5 już nie jest samo. Dostało siostrę Troszkę młodszą, troszkę wolniejsza i cichszą, ale w środku i na zewnątrz robiącą robotę
  4. ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- Standardowy Homelink i... niestandardowy : ) W efekcie mamy aż 5 kanałów. Dwa garaże, dwie bramy i sterowanie wydechem.
  5. Kurde, jak ja bym chciał takiego golasa by się cieszyć z każdego nowego moda
  6. Bład EPC? Masz jakiś niefabryczny dolot?
  7. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakieś dziwne smrody mi dochodzą z nawiewów. Klima niby nabita, odgrzybiona. Filtry kabinowy wywalony na nowy i dalej czuć smród przy odpaleniu auta. Z reguły najbardziej po myciu. Jakieś pomysły? Znajduję się u Was w podszybiu jakiś filtr? U mnie jest tylko kratka plastikowa.
  8. Ale uje... felga...!! Panie!
  9. Mała zajawka
  10. No rejczel, ale jeszcze mi za zimno
  11. A zaczepiaj! Chętnie pogadam : ) Pracujesz gdzieś w okolicy?
  12. No trzymam Bartek kciuki Moje uszy też gdyż wpadające w rezonans piloty to zło ------------------ Obiecane fotki. Dalej z d*py gdyż jedyne co umiem to kupować nowe obiektywy. Umiejętności moją są natomiast wprost odwrotne. Kierownica RS5 / dekory czarne RS5 / lewarek S5 polift / listwy carbonowe / boczki alcantara / rączki skórzane / maskownice B&O / głośniki Hertz Energy. Soczewki Intemo / AFS / Osram CBI Niebo / Wydech MG Dopiero na tym zdjęciu widać jak bardzo muszę przytulić lewą lampę, a raczej jej szkło Uffff. Dotrwaliśmy
  13. Pożądany bardzo przeze mnie home link. Za dużo mam pilotów już w schowku, a na patencie uda się z 3 przycisków ogarnąć 4 mechanizmy + wydech
  14. Tu jeszcze mały ficzer. Akurat do ogarnięcia przez weekend.
  15. Jej, to aż tak widac ze foty były "z biodra"? pogoda nas nie rozpieszczała wczoraj. Lustra mam wyczyszczone, aparat naładowany. Obiecuje szybko foty ja mam banana na mordzie jak sie patrze na ese, ale równie jest mi miło jak gronu sie podoba ---------- Post dopisany 25-03-2014 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 09:34 ---------- Mooooooreeeeee poowwwaaaaahhhh!!!
  16. Dokładka wygląda wyku...! Nie zmieniaj jej! Rzuca się w oczy tylko jasna podsufitka przez szybę. Konkretnie to słupki i lusterko. Cała reszta... Bajka : )
  17. Mam już dość pie... o wynikach MRC. Każdy ma swoją hamownie, która swoje bajki może generować. Nie jeździ się KM. Tyle w temacie.
  18. Co zrobić? Długa lista Wciąż jest prowadzone filtrowanie otchłani internetowej w poszukiwaniu alternatywy dla układu chłodzenia od APR. Ostatecznie pewnie wjedzie jakiś cooler i pompa od RS6. Z wizualnych rzeczy to oczywiście tapicerka, ale wciąż czekam na sygnał od tapicera. Będzie troszkę customowo, ale bliżej do A8 niż do RS4 : ) no i wisienka na torcie. Troszkę ori carbonu wjedzie. Wciąż szukam natchnienia by wybrać poszczególne elementy.
  19. Tak siadło na przymiarce. Ostatecznie na przód i tył wleciały dystanse 25mm. Jest na styk idealnie.
  20. Dwa razy dłużej wracam do domu... :grin:
  21. CVT przejmują to forum
  22. Od razu daj i daj. Cykane na szybko zza głowy Rafała z Best Performance
  23. Tyle Wam powiem
  24. Natomiast ja się napawam reakcja oponenta jak dodaje gazu, pada strzał z wydechu, ktoś już robi redukcje, a ja dalej 50km/h :grin:
  25. Tocze fele ;] Znam to uczucie jak ktoś ciśnie Cie by się pościgać, a Ty bidny nie możesz bo dziury :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.