Treść opublikowana przez pocas
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Piątaka za końcowe tłumiki i sterowanie. Troszkę mi za cicho. Także będę wywalał środkowy tłumik na zamienniki od MG. Ma drzeć papę!
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Chwila radości trwała u mnie tak krótko jak doszedłem do linijki o tym iż auto trzeba zgłosić do US (zaproszenie do kontroli) i prowadzić rejestr tras. U mnie gra nie warta świeczki.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Jak tylko będzie założony to wrzucę film z tego samego miejsca gdzie nagrywałem kiedyś Millteka. Gruszki sterujące są na obu tłumikach więc powinno być ciszej na zamkniętych klapkach. Regulacja będzie z pilota. Bezprzewodowo. Niestety S5 nie ma seryjnie żadnego fabrycznego guzika, którego by można było podpiąć pod sterowanie.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Chyba nie masz joysticka na gałce.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Ale ładnie leciał Co Ty. Ja to jestem tylko mistrz prostej
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
git. Dzwon jak coś. Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo? Linia odcięcia światła i cenia. Czyli u Ciebie / jest bardziej pionowo i wyglada _|--- (mniej wiecej ) Osobiście wogóle _/ takie. Waże że jesteś zadowolony. Jest tak jak mówisz. Ale mnie się właśnie podoba a la BMW.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
git. Dzwon jak coś. Krzysiek, co Ci nie pasuje w Intemo?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
To też. Szczególnie jak się zmieni soft w skrzyni
-
S3 by Nelson
Jak Patryk mówi że jest git. To jest git
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Miałem na myśli że wydajniejszy jak pod serie. U mnie też trzeba modyfikować intercooler i cooler jeszcze od wspomagania. Dodatkowo większa pompa. Śledzę Twój projekt... grubo
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Widziałem większe zestawy do eSy Ale generalnie... czy jest sens? Podejrzewam że nie. Tak samo zakładanie stabilizatorów od RS. Przy takiej mocy i takim użytkowaniu auta. Kolejny etap to kółko kompresora. Tylko że nie dotykamy się do tego nim nie ogarniemy tematu wsadzenia większej chłodnicy. eSa się koszmarnie grzała na hamowni. W Twojej S6 układ jest pewnie o wiele wydajniejszy. Tu był ciekawy setup Stasis'a, ale obawiałem się dostępności tarcz wiec wolałem coś w miarę seryjnego
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zwykłe 365mm.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Soczewki to Intemo. Można było wrzucić większe, ale AFS sporo ogranicza pola manewru wewnątrz obudowy. Pany, najwięcej frajdy sprawia audio Od nowa odkrywam muzykę. Dziękuje Bogu że się wpakowałem się w B&O tylko pocisnąłem dalej
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
A tu jeszcze lampki Hamuje? Noooo, jest różnica między eSowymi a eRSowymi. Może nie tak bardzo przy pierwszym hamowaniu, jak przy każdym kolejnym >200 do 0
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
No dobrze, doszło parę pierdół: - wydech od MG ze sterowaniem klapek na pilota. - audio trójdrożne oparte na Hertz Energy + wzmacniacz Alpine + wygłuszenie przednich drzwi - heble od RS5. Najpierw były herbatniki od RS5, ale ostatecznie je pokrzywiłem więc wpadły nowe tarcze z RS6, które po małym przetoczeniu wewnętrznym ranta pasują idealnie - lampy z AFS i zmienionymi soczewkami nie pamiętam co jeszcze, a przynajmniej nie mam zdjęć więc nie wrzucam Małe tuningi pod Orlenem
-
Muzyka w naszych autkach
The Pogues Featuring Kirsty MacColl - Fairytale Of New York
-
B8 TrOOOOp
Pany, mieliście problem ze świszczącym powietrzem przy dodawaniu gazu z okolic nawiewu lewego? Generalnie dźwięk słyszy tylko kierowca. Na miejscu pasażera jest nie odczuwalny.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Podepnij na próbę pod oświetlenie nóg. Uwielbiam wszystkie możliwe ledy we wszystkich możliwych miejscach Co do tego paska w drzwiach... To samo jest w Q7 i wygląda kozacko. Tylko że kolor to biel chyba a nie czerwony.
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
To podświetlenie jest po prostu... piękne Myślałem że najbliższy weekend przeznaczę na wymianę boczków, ale jeszcze dojdzie tunel...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zupy wciąga koło 13-14 jak nie jadę jak pojebany... A to się rzadko zdarza
-
B8 TrOOOOp
A6 nie ma takich końcówek wydechu chyba.
-
B8 TrOOOOp
Tarcze właśnie małe. Blacha za tarczą jest duża.
-
B8 TrOOOOp
W polift RS5 miałem dwie wtyczki.
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
Spokojnie.... to tylko samochód
-
B8 TrOOOOp
No nie wiem czy znajomy jako naczelnik US będzie chciał dokonać interpretacji przepisów publicznie... Na dzień dzisiejszy u mnie jest taka sytuacja że umowę leasingową odpalamy już w lutym, a auto dopiero w marcu odbieramy. Zainwestowałem w to tylko 1 tys euro za zamianę homologacji. Jak się uda to zysk się dużo więcej : )