Treść opublikowana przez pocas
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Najlepiej od razu kupić T5 Multivan albo jeszcze coś większego Bez przesady - 3 dzieci to nie 3 rosłych facetów. Dlatego rozglądam się za SUV'em ale w miarę ekonomicznym Nie pitol Jedź do Porsche i oglądaj Cayenne. Może nie ma takich wodotrysków, ledów i innych wiatrów co BMW albo Mercedes, ale jest sto razy lepiej wykończone. Tylko nie bierz zielonego Za bardzo nie widzę porównania między Touragiem a Q7. To tak jak postawić Paska i A4 obok siebie i porównać. Zupełnie inna klasa aut. W Cayenne rozjechała mnie możliwość konfiguracji samochodu. Na pytanie czy obszywać kratki wlotu nawiewu skóra postanowiłem wyjść z salonu by nie ryknąć śmiechem
-
B8 TrOOOOp
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Rzuciłeś okiem na swoje zworki?- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
U mnie wszystko gra. Mam tylko dość duży problem z tunerem tv. Po urlopie sobie zadzwonię do vns media i się coś dowiem Sent from my iPad using Tapatalk ---------- Post dopisany 19-11-2013 at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 17:23 ---------- Najnowszy gadżet na pokładzie - tuner Tv. Teraz niestraszne mi stanie w korkach- B8 TrOOOOp
Przycisk wyciągnięty. To akurat wiem. Gałka nachodzi na drążek może z parę milimetrów. Potem jest już opór. Grzesiek! Pomóż- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
eee no dobra ;] Racja- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Co masz za naklejkę na nadkolu? Supercharged? :grin:- B8 TrOOOOp
Dzisiaj postanowiłem zmienić sobie gałke od s-tronica na poliftową z perforowaną skórą, ale... nie udało mi się Nie mogę nowej gałki na pręt nawet na 5mm nabić. Jest jakiś haczyk w tym?- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
W takich sytuacjach zawsze sobie wyobrażam co mówią kierowcy do siebie jak jadą. "pacz kur.... ma eSe a jeździć nie umie!" Jeszcze jest jeden typ kierowców "nie zjadę". Wracałem ostatnio z Krakowa i pół trasy na Częstochowę VW Vento VR6 udowadniało że absolutnie nie ma potrzeby zjechania pomimo tego że ktoś za nim jedzie szybciej.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Prawy pas i awaryjne- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
O Boże Boże Bożenko. Nie dopatrzenie- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Pewnie nie raz było gadane... Szymon, czemu nie robisz softu do tego diabła? Realnie 500KM można wyciosać.- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Środkowa puszka jest dość duża i nisko umieszczona. Wygląda jakby zderzyła się z czołgiem. Możliwe że zmieniła się kompresja na wydechu. Stąd te problemy. Silnik z kompresorem działają jak wolnossące. Także tu nie może być mowy o żadnych przelotach. milart - wydech jest Miltek, więc nie seryjny. Dolot carbonowy APR, z lub bez. Różnica 2-3KM. Błąd pomiarowy. Luzów nie ma bo to nie turbo tylko kompresor Wartość na silniku - wszystko w normie. Dziś miałem problemy z jedną cewką. Jadę do CS wieczorem na wymianę.- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Tyle że na tym samym modelu wydechu S4 zrobiła 430KM. Coś się zdupczyło w środku. Plecionki w tragicznym stanie. Będziemy działać. Dla spokoju też wymienię sobie świece.- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Na razie to mam żałobę. Wróciłem właśnie z CompSportu z wynikiem 370KM i diagnozą że coś nie dobrego stało się z moim wydechem (prawdopodobnie) :facepalm:- B8 TrOOOOp
Klakson No bez przesady. Taka szpara?? Tylko że tam nie ma żadnego ruchu po wciśnięciu airbaga.- B8 TrOOOOp
Druty weszły. Zahaczyły się, ale poduszka miała jeszcze z pół cm luzu. https://www.dropbox.com/s/ejtds8eh91m7xxh/2013-11-06%2021.18.44.jpg- B8 TrOOOOp
Czekaj, mamy chyba różnych dilerów ;] Przecież dałem zdjęcia dwóch różnych poduszek. Właśnie od tyłu.- B8 TrOOOOp
Tył kierownicy? link do kierownicy KIEROWNICA SKÓRA ŁOPATKI CHROM AUDI RS5 A5 S5 8T0 (3593735832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- B8 TrOOOOp
Kliknij proszę w linka. Dropbox ma jakies problemy z generowaniem linka, który by był widoczny na forum.- B8 TrOOOOp
Doszła dziś do mnie druga poduszka i znów nie pasuję do kiery. Ustalmy coś kur.. ;] Mam taką kierownicę: https://www.dropbox.com/s/7bngn5avdlti8xn/2013-11-06%2020.45.20.jpg i takie poduszki: https://www.dropbox.com/s/np9xkaipk2f44j3/2013-11-06%2020.44.26.jpg ta w ogóle nie pasuje, jest za duża. https://www.dropbox.com/s/ibdpzzdr8hqftpk/2013-11-06%2020.44.55.jpg Ta wygląda ok, ale nie dochodzi do końca obudowy kierownicy. Może ta będzie dobra? AUDI A3 S3 A4 S4 A5 S5 Q3 A6 S6 Q7 AIRBAG AIR BAG (3623002736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- B8 TrOOOOp
Przeszkadza. Dlatego najlepszym wyjściem by była dla mnie zmieniarka. Ale jak już jest ten dysk to można go wykorzystać. System audio w B8 jest dość słaby. Jeździłem jakiś czas S-maxem z 2012 roku. Pomijając KAPITALNE nagłośnienie. To jeszcze parowanie tel z BT. Bajka. Spotify działało z poziomu samochodu.- B8 TrOOOOp
Po tego że mam cały schowek płyt A zgrywanie trwa wieki...- B8 TrOOOOp
Czyli temat zmieniarki został zamknięty- B8 TrOOOOp
Idiots guide needed: getting music from CD onto jukebox?? - A5_OC dobrze rozumiem? Można VCDS zmusić MMI do zgrania CD na hdd? ok, już mam Enable Import CDs to MMI's HD [Hidden menu] -Main/Diagnose/Settings -Import Media Set to 4 of 4 "Copy/Ripping" - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW