Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Pisałeś do mnie miron. Dzieje się coś?
  2. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grzesiek, potwierdź proszę Tak samo to, listwy dekory carbon karbon AUDI A4 S4 RS4 B8 8K0 (3623732803) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Rozumiem że to pasuje, ale nie wykorzystam jednej listwy z tego kompletu.
  3. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany! Mam takiego airbaga AUDI TT,S3,S5,R8....-NOWA PODUSZKA KIEROWCY (3604919330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i taką kierownicę KIEROWNICA SKÓRA ŁOPATKI CHROM AUDI RS5 A5 S5 8T0 (3593735832) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Oczywiście poduszka nie pasuję do kierownicy bo jest za duża! Jaki airbag będzie właściwy dla tej kierownicy?
  4. Łaaa, udało mi się dziś odpalić launch control. Banan na mordzie
  5. Bardzo fajnie wyglądająca A3. Zawsze sportbacki wzbudzały we mnie zaufanie. Tylko jedno ale. Wywal to S3 z grilla Co to jest asysta parkowania?
  6. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Może Port?
  7. Kosiarka, która sprawiła że sąsiadów nie drażni mój Miltek
  8. Bardzo bym chętnie ogarnął piano przy zegarach. Kupiłem takowe z carbonami z allegro ale sprzedawca mnie tak zagotował że dla zasady mu je odeśle. A były pikne.
  9. Nie mam kabla i softu więc się nie bawię ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- Udało się parę fotek zrobić. Telefonem bo telefonem i w garażu, ale zawsze coś Wszystko do przodu. Dziś byłem w CompSporcie. Mam soft silnika podatny na modyfikacje. Zobaczymy czy będziemy ruszać soft skrzyni. Może uda się zrobić bardziej agresywny launch control. jeszcze troszke vertical hollywood
  10. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jutro to nawet ja będę Mam nadzieję, że Ty też jutro podlecisz tym swoim Sepang-iem Blue ---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- Seba nie ważne co w avatarze lecz co w garażu no jutro będę. ;]
  11. Miałem to fabrycznie. Zauważyłem tylko że mam pakiet światło wew, ale nie mam go jako opcji w MMI.
  12. pocas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ktoś nas uraczy jutro na spocie?
  13. S5 odebrana już w środę, ale jakoś nei mam czasu by wejść do tematu bo ciągle nakur...iam Uploaded with ImageShack.us Tak na szybko co mogę powiedzieć. Można bokiem polatać troszkę na wariata bo auto samo ściąga na tor jazdy, stara 911 znajomego objechana. Odgłos na Milteku nieziemski. Nie ma Banga... ale i tak mam radio wyłączone
  14. Coś jak w porsche cayenne. Mamuśka uparła się na zielone jabłuszko i nie ma opcji. Tylko GTS. Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
  15. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie potrzebuje wyjmaki by wyciągnąć element MMI z kartami SD i DVD?
  16. to jest mój ostatnio ulubiony film
  17. Zaaraaa... Audi S5,RS5,A5 listwy ozdobne carbon (3636239806) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czyli to co kupiłem nie będzie pasować do mnie?
  18. Ale ja już mam wydech Milteka założony. Także nie ma serii. Bądź co bądź dzięki za uwagi. Będę miał je w głowie.
  19. Zgubne w jakim sensie? Samym softem strzela >400KM.
  20. A czarne były tylko w RS5?
  21. Do Zduńskiej Woli. Mało tego, już telefon miałem od znajomego że była widziana Kto mi powie czy ramki przy zegarach i MMI występowały w carbonie?
  22. Patrze na te rotory 20'' i mnie ślina zalewa
  23. Te fury są tak podobne że miałem ochotę umieścić wątek w działe A4 B8 Co za pech. Kupiłem kiere na Allegro, a dziś dzwonią do mnie że znaleźli ją na magazynie ale jest cała skóra poszarpana. Czekam na fotki i będziemy kombinować. Może duży upust będzie
  24. Jest tak jak mówisz. Znalazłem byłego właściciela dość szybko. Po zobaczeniu historii tego auta w ASO wiedziałem że to ktoś kto miał zdrowo zrobione pod kopułą pod kątem dbania o furkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.