Treść opublikowana przez pocas
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Ale to zimówki. A ja szukam juz czegos na lato
-
B6 DIVISION
Dla mnie żarniki kosa. Teraz do B8 szukam, ale niestety CBI nie ma w D3S.
-
B6 DIVISION
turzol, wkładaj Osram CBI Xenarc. Nie baw się w nic innego.
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Grzesiek musi rozpracować swapa z A8
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
Zależy kto czego słucha w aucie. U mnie przeważnie siedzi chillout więc idealnie.
-
B8 TrOOOOp
Rezał ktoś lampy od B8? Podejrzewam że soczewka w A4 i A5 to jest jedno i to samo, a nie ukrywam że mój poprzedni config od Gwertego świecił lepiej Pomimo tego że mam u siebie nowe lampy z lipca.
-
B8 TrOOOOp
Dwa szybkie pytania. Żeby zamontować zmieniarkę CD to schowek musi być jakoś dedykowany jak w B6? Jakie dobre ledy można wpakować w przeciwmgielne?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tera nie będzie chciał gadać z nami
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Taki ten... romantyk ze mnie
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
I na wzajem. Męczy mnie ten uszczerbek na carbonie Muszę się odezwać w tym temacie.
-
Audi A5 8T FL SHOCKWAVE
No ja właśnie jestem po odsłuchu... Będę rezał
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
i tak dalej będzie wyglądać ch owo :decayed:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Zdjęcia norma. Mając w domu lustro i 3 obiektywy. Cykam iphonem
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
A tak było. Mnie się generalnie bardziej podoba czerń i carbon.
-
B8 TrOOOOp
Pany, orientujecie się jakie są koszta obszycia wew części foteli alcantarą? Tak jak jest w ori setupie
-
B8 TrOOOOp
Szukam jakiś dobrych gum na zime. Miał ktoś z tymi oponami kontakt? Pirelli SottoZero 255/35 R19 96 W XL. Opony Pirelli . Oponeo
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ok, dziękuje. Już wiem co robić : )
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jeździłeś już na 19'' zimą? Wciąż się bujam z dylematem czy zostawić obecne 19'' na zimę czy celować w 18...
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Jestem po montażu carbonów i czarnych ramek... Wyszedłem chyba z wprawy. W pierwszej minucie rozsypała mi się kratka nawiewów i przez pół godziny składałem to do kupy. Wymieniłem wszystkie listwy drzwiowe, ale przy listwie w tunelu się poddałem. Czekam ze wszystkim do wizyty u Grześka
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Mówisz o tym kolorze - Peridot ? http://imageshack.us/scaled/modthumb/841/cvh9.jpg Super wygląda Cayenne w tym kolorze z czarnymi felgami. offtopujac, tak.
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
:grin:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Rezanie rezanie Czekam jeszcze na poduszkę Wczoraj kupiony na szybkości bo kolejnej próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki ;] A teraz coś z życia
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pisałem na PW w kwestii ciekawości ceny Twojego S5 ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- Przez pół roku nic nie robiłem przy aucie bo jakoś weny nie było a i jakoś mi sie wydawało że nie ma co rezać a tu proszę : - poleciały fotele S4 - kółka zima 18 - wczoraj mnie Sysek zaraził lusterkami S4 polift (dzisiaj już leżą u mnie w garażu) - i już czekają na mnie hamulce S4 przód i tył miałem co prawda propozycję nowych hamulców RS4 ale nie szalejmy Musze przyznac że ślicznie wyglądały takie nówki sztuki w ori styropianowych opakowaniach - prędzej bym je chyba kupił żeby sobie na półce postawić niż do użytkowania - prześliczne były - i w dobrej cenie mogłem je mieć bo 3500zł To pytaj
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- B8 TrOOOOp
Ale na zdjęciu widać że są dwa naboje. Żółte i czarne gniazdo. Dobrze kombinuje? - B8 TrOOOOp