Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pocas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pocas

  1. Ale to zimówki. A ja szukam juz czegos na lato
  2. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dla mnie żarniki kosa. Teraz do B8 szukam, ale niestety CBI nie ma w D3S.
  3. pocas odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    turzol, wkładaj Osram CBI Xenarc. Nie baw się w nic innego.
  4. Grzesiek musi rozpracować swapa z A8
  5. Zależy kto czego słucha w aucie. U mnie przeważnie siedzi chillout więc idealnie.
  6. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rezał ktoś lampy od B8? Podejrzewam że soczewka w A4 i A5 to jest jedno i to samo, a nie ukrywam że mój poprzedni config od Gwertego świecił lepiej Pomimo tego że mam u siebie nowe lampy z lipca.
  7. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dwa szybkie pytania. Żeby zamontować zmieniarkę CD to schowek musi być jakoś dedykowany jak w B6? Jakie dobre ledy można wpakować w przeciwmgielne?
  8. Taki ten... romantyk ze mnie
  9. I na wzajem. Męczy mnie ten uszczerbek na carbonie Muszę się odezwać w tym temacie.
  10. No ja właśnie jestem po odsłuchu... Będę rezał
  11. i tak dalej będzie wyglądać ch owo :decayed:
  12. Zdjęcia norma. Mając w domu lustro i 3 obiektywy. Cykam iphonem
  13. A tak było. Mnie się generalnie bardziej podoba czerń i carbon.
  14. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, orientujecie się jakie są koszta obszycia wew części foteli alcantarą? Tak jak jest w ori setupie
  15. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukam jakiś dobrych gum na zime. Miał ktoś z tymi oponami kontakt? Pirelli SottoZero 255/35 R19 96 W XL. Opony Pirelli . Oponeo
  16. Ok, dziękuje. Już wiem co robić : )
  17. Jeździłeś już na 19'' zimą? Wciąż się bujam z dylematem czy zostawić obecne 19'' na zimę czy celować w 18...
  18. Jestem po montażu carbonów i czarnych ramek... Wyszedłem chyba z wprawy. W pierwszej minucie rozsypała mi się kratka nawiewów i przez pół godziny składałem to do kupy. Wymieniłem wszystkie listwy drzwiowe, ale przy listwie w tunelu się poddałem. Czekam ze wszystkim do wizyty u Grześka
  19. Mówisz o tym kolorze - Peridot ? http://imageshack.us/scaled/modthumb/841/cvh9.jpg Super wygląda Cayenne w tym kolorze z czarnymi felgami. offtopujac, tak.
  20. Rezanie rezanie Czekam jeszcze na poduszkę Wczoraj kupiony na szybkości bo kolejnej próbie wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki ;] A teraz coś z życia
  21. Pisałem na PW w kwestii ciekawości ceny Twojego S5 ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- Przez pół roku nic nie robiłem przy aucie bo jakoś weny nie było a i jakoś mi sie wydawało że nie ma co rezać a tu proszę : - poleciały fotele S4 - kółka zima 18 - wczoraj mnie Sysek zaraził lusterkami S4 polift (dzisiaj już leżą u mnie w garażu) - i już czekają na mnie hamulce S4 przód i tył miałem co prawda propozycję nowych hamulców RS4 ale nie szalejmy Musze przyznac że ślicznie wyglądały takie nówki sztuki w ori styropianowych opakowaniach - prędzej bym je chyba kupił żeby sobie na półce postawić niż do użytkowania - prześliczne były - i w dobrej cenie mogłem je mieć bo 3500zł To pytaj
  22. pocas odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale na zdjęciu widać że są dwa naboje. Żółte i czarne gniazdo. Dobrze kombinuje?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.